מנכ"ל שלום עכשיו "אנחנו מוכנים למלחמת אחים". - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל שלום עכשיו "אנחנו מוכנים למלחמת אחים".

udicol

Recommended Posts

הימין פשוט לא מבין את מהות הדמוקרטיה

גם כשרה"מ שמאלני הם רוצחים אותו וגם כשהוא ימיני

פשוט מי שלא עושה את מה שהם חושבים לנכון צריך לרצוח אותו

האמת יש לי תאוריה לגביי עניין אבל אני לא אחלוק אותה על גביי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, כמובן לא להכליל, זה לא כולם, אבל יש מספיק ימנים קיצוניים דתיים שרוצים לרצוח להרוג ולמוטט את המדינה ולהקים פה מדינת הלכה.

אני לא קורא להם יהודים בכלל, הם סתם טרורויסטים.

אני לא בטוח שהם יודעים שברגע שהם יבצעו את זממם הם עוברים על הדיבר המרכזי בעשרת הדיברות, בניגוד למה שהרבה אומרים, "לא תרצח".

ובניגוד לכך, כמה שמאלנים קיצוניים רוצים לרצוח ראש ממשלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Avinoam

לא זכור לי שאיש מהשמאל קרא אי פעם למלחמת אחים. היו אלה אנשי הימין הקיצוני היחידים שדיברו על מלחמת אזרחים כאופציה של מאבק נגד הפינוי.

המתנחלים לא אמרו שהם מתכוונים לנקוט באופציה של מלחמת אחים במאבק נגד הפינוי. הם אמרו ששרון גורם לקרע בעם בכך שהוא מסרב לקיים משאל עם, ובכך שהוא שולח את חיילי צה"ל לפנות יהודים מביתם ולהילחם בהם ללא מנדט מפורש מהעם, הוא גורם למלחמת אחים.

אתה מגן על מנכ"ל "שלום עכשיו" שבמקום להידבר ולפעול בדרכי שלום ("שלום" עכשיו), הוא מצחצח חרבות בראש חוצות ומתכונן למלחמה באחיו היהודים?

אני באופן אישי חושב שיריב אופנהיימר עשה טעות גדולה כשהוא אומר את זה, כיוון שזו אינה דרכה של השמאל הישראלי המתון והשפוי.

"שלום עכשיו" לא משתייכים לשמאל המתון, אלא לשמאל הקיצוני וההזוי שחי בספירה אחרת.

לפי דבריך, נוצר רושם שהימין במדינת הוא ימין קיצוני (ברוב אדיבותך, אמרת שלא תמיד מדובר בימין קיצוני), ואילו השמאל במדינת הוא הרוב השפוי. להזכירך, בבחירות האחרונות לכנסת, השמאל התרסק.

גוש קטיף - נהרוג בעד ארצנו

לא לימדו אותך בביה"ס שטוב למות בעד ארצנו (אני מקווה שמדובר במלחמה באוייב. צה"ל הוא לא האוייב)?

לדעתי, עדיף לחיות בעד ארצנו ולתת לערבים למות בעד ארצנו.

דרך אגב, אבינועם שמתי לב שהאי-מייל שלך הוא באתר imaterrorist.com. מה זה בדיוק האתר הזה (לא מצאתי אותו ברשת)?

RK

מה קרה? למה הוצאת את רחבעם זאבי מהרשימה? בגלל שהוא נרצח ע"י טרוריסטים אתה חולק לו כבוד, פתאום? אולי הפלשתינים צריכים לרצוח את כל המתנחלים, ואז תגיד "איזה אנשים טובים הם המתנחלים, אוהבי ארץ אמיתיים"?

ומט

גם אני מתכונן למחמת האחים.

תגיד, איפה אתה גר? איך בדיוק אתה מתכונן למלחמת אחים? אתה אוגר , במטרה ללכת להרוג מתנחלים או כל אחד שמזוהה עם הימין?

הימין הקיצוני הרצחני, שדומה באופן מדוייק לאוסמה בין-לאדן, מוכן להשמיד כל דבר שחושב שונה ממנו.

WTF?  :bash:

אהה... אני מבין. יש בישראל ימין שהוא קיצוני ורצחני, אבל אתה שמאלני קיצוני שמתכונן למלחמת אחים, כדבריך, אתה יפה נפש אוהב בריות.

הם כבר ביצעו פיגועי טרור כנגד תשתיות במדינה

הם כבר פגעו בחיילי צה"ל

:s07: השמאלנים הקיצוניים פגעו בגדר ההפרדה, מתעמתים עם חיילי צה"ל במחסומים לצד אחיהם הפלשתינים, ומסייעים לטרוריסטים פלשתינים המבוקשים ע"י צה"ל בזמן מלחמה (ראה: טלי פחימה). אבל, כל זה מותר, מכיוון שזה נעשה בשם "השלום".

מעניין מה היה קורה אם הממשלה הייתה מחליטה לפנות ישובים ערביים. אני מוכן להתערב איתך, שהשמאל הקיצוני היה מבעיר את כל הארץ וקורא לעולם כולו לשלוח כוחות או"ם מזויינים לארץ כדי לעצור את צה"ל. ברור, הרי פינוי של ערבים זה לא מוסרי, זה פשע כנג האנושות.

עכשיו הם מאיימים לחטוף חיילים ואוטובוסים. מעניין איפה הם למדו את זה.

דובר על גניבות של אוטובוסים מחניונים בזמן "ההתנתקות" כדי להסיט שוטרים ממשימות פינוי, במטרה לטרפד את "תוכנית ההתנתקות".

תפסיק לשלהב.  :angryfire:

TopGun

אבל אני בטח לא קורא טוב... הרי השמאל הישראלי הוא מתורבת ושקט...

אתה צריך לשים מרכאות כשאתה ציני, אנשים פה עשויים לחשוב שאתה רציני.

אתה אמרת את זה בציניות, נכון?

miro

השמאל הישראלי לא מעורב בשום סוג של אלימות.

אתה רוצה להגיד לי שהשמאל הישראלי לא מתעמת במחסומים לצד הפלשתינים, כנגד חיילי צה"ל?

שמאלנים ששים אלי קרב חתמו על עצומה בה הם מתחייבים להציב אחד מאנשיהם על כל חייל צה"ל שיסרב לפנות, במטרה לקבל הזדמנות להתעמת עם המתנחלים הכה שנואים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת אחים? על מה? מילא היו מעיפים אותם מהבתים, אבל מפנים אותם ומשכנים אותם במקום אחר (במקרה ויעשו להם את אותו העוול שעשו לפליתי צד"ל אז יהיה מקום לויכוחים). מה שכן, לדעתי שרון וכל אותם אנשים שבמשך שנים סיבסדו ועודדו את ההתנחלויות, צריכים לקחת אחריות אישית לכל הנושא ולא צרייך לדחוף את השמאל לזה ולהגיד "הם אשמים!" כי למעשה הם בכלל לא קשורים... לא, אני לא שמאלנית, מחבקת עצים כן, לפעמים. ללא הסיבסוד וכל זה, האנשים האלו היו נשארים בערים הגדולות או שאם הם חושבים את עצמם לציונים גדולים כ"כ, היו הולכים לפתח את הנגב ולהפריח את שממת המדבר, עכשיו הם שם ויש לפנות אותם. אני דיי מרחמת על האנשים האלו, שמו אותם שם ונתנו להם את התקציב, את ההגנה ואישורי הבניה רק בשביל שהם יצביעו לבנאדם שאח"כ יפנה אותם משם...  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה? למה הוצאת את רחבעם זאבי מהרשימה? בגלל שהוא נרצח ע"י טרוריסטים אתה חולק לו כבוד, פתאום? אולי הפלשתינים צריכים לרצוח את כל המתנחלים, ואז תגיד "איזה אנשים טובים הם המתנחלים, אוהבי ארץ אמיתיים"?

לא.

אני לא הייתי בעד דעותיו הפוליטיות, אבל אין עוררין על תרומתו לא"י, על בקיאותו בשפה העברית, על הכרותו את הארץ.

על הפטריוטיות שלו, על המאבק שלו על החזרת השבויים מלבנון, על רדיפתו את הטרורוסטים כראש אמן וכיועץ לבטחון לרבין.

על נתינת דומא אישית בכמעט כל תחום בצבא (ה"אחרי" המפורסם, הוא מימש אותו בכל רגע)

בניגוד אליך, זה לא שאני חולק לו כבוד "פתאום" זה תמיד היה.

דריה,

גם אני דיי מרחם על המתנחלים, אחרי הכל הם עוזבים סוג של גן עדן, מבחינת המקום הם הפכו אותו לאחד המקומות היפים בארץ.

אני מרחם עליהם שהם צריכים לעזוב.

אבל אי אפשר להיות 8000 יהודים בלב 1.5 מיליון פלסטינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir

מילא היו מעיפים אותם מהבתים, אבל מפנים אותם ומשכנים אותם במקום אחר

מה זאת אומרת, מילא?

משכנים אותם במקום אחר?

נותנים להם, באופן זמני (לכי תדעי כמה זמן זה זמני), קראוון ושתי מיכליות למשפחה, ופיצוי מגוחך שלא יאפשר להם לשחזר את רמת החיים שלהם (אני לא מדבר על הפצמ"רים והקסאמים שהם ספגו במקומנו).

לא מדובר בפינוי של אנשים מבית דירות (גם זה דבר נורא). מדובר באנשים שבנו בתים פרטיים עם גינות, במקום בו אף אחד אחר לא רצה להתיישב, שקשורים לאדמה עליה הם חיים, עם חיי קהילה ועבודה (מפעלים, חממות...).

אם מפנים אותם, אז צריך לפנות אותם כקהילות שלמות (עפ"י בקשתם) לישובים בעלי מאפיינים דומים ככל האפשר למקום מגוריהם הנוכחי (בין אשקלון לעזה, אולי) ורק לאחר שהישובים המיועדים יהיו מוכנים לקליטתם, ולא לתת להם פיצוי זעום, שממש לא מפצה אותם על עשרות שנים של עשייה, ולהגיד להם ללכת לחפש את עצמם.

ללא הסיבסוד וכל זה, האנשים האלו היו נשארים בערים הגדולות או שאם הם חושבים את עצמם לציונים גדולים כ"כ, היו הולכים לפתח את הנגב ולהפריח את שממת המדבר.

ממש לא!

לא מדובר באנשים נהנתנים שחיים בעיר הגדולה. האנשים האלה הם פטריוטים ממעלה ראשונה (רובם) שהלכו להתיישב באיזור ספר, כדי לגאול את אדמות הארץ. הסיבה שהם בחרו להתיישב ברצועת עזה ולא בנגב היא שהנגב כבר נגאל ולא נמצא בסכנה של השתלטות פלשתינית.

עכשיו הם שם ויש לפנות אותם.

למה מה קרה?

המלחמה הסתיימה?

יש שלום?

זאת בדיוק הנקודה שאני נשענת עליה באומרי שיש לפנות אותם. זה לא הגיוני - זאת צרה דמוגרפית ובטחונית באיזור.

מה לגבי הערבים אזרחי ישראל? הם לא צרה דמוגרפית?

פינוי ציר פילדלפי יתן לנו ביטחון? הצבא המצרי ישמור עלינו?

פינוי השומרון יעניק בטחון לתושבי המרכז והשרון, או שהם צפויים למתקפות של קסאמים כמו תושבי שדרות (ובקרוב, גם תושבי אשקלון).

RK

בניגוד אליך, זה לא שאני חולק לו כבוד "פתאום" זה תמיד היה.

אל תגיד "בניגוד אליך". אני הערכתי את רחבעם זאבי מאז ומתמיד.

מה לגבי אפי איתם, תת-אלוף במילואים? מה הופך אותו לחלאה, בעיניך?

אי אפשר להיות 8000 יהודים בלב 1.5 מיליון פלסטינים.

על אותו משקל, אתה יכול להגיד "אי אפשר להיות 5 מליון יהודים בלב מאות מליוני ערבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד איתם אין לי שום דבר,

לוקח את דבריי נגדו בחזרה, לא שמתי לב שהוא שם.

וההשוואה שלך ממש לא במקום...

כי פה אנחנו בתוך גבולות מוכרים של המדינה.

וכמה שאנחנו "תקועים" פה הם יודעים שאין להם מה לעשות.

עזה, מה לעשות היא לא שטח, ואף פעם לא היתה אגב, בהיסטוריה כולה ששיך לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg - כן, הייתי ציני...

חשבתי שזה ברור...

ותפסיקו להציג את ההתנקתקות כאילו מישהו בכלל עושה למתנחלים טובה. אני רוצה לראות שמישהו לוקח אותכם, ואומר לכם "טוב, עכשיו תעברו מאיפה שאתם גרים למקום אחר (לא ידוע כרגע)". גם אם יתנו לכם "בית חלופי", אני בטוח שהחוויה לא תהיה נעימה במיוחד. במיוחד כשהבנאדם שמפנה אותכם, הוא הבנאדם שקרא לכם להתיישב במקום מלכתחילה.

דריה - את קצת סותרת את עצמך...

לגבי שמאל/ימין - למי שעוד יש ספק, שרון כבר מזמן איבד את ה"ימניות" שלו. עכשיו הוא שמאלני לכל דבר. ואני לא אומר את זה בתור גנאי או משהו (טוב, לא הרבה...), אלא פשוט כציון עובדה - לפי ההתנהגות הפוליטית שלו, לפי המפלגות שהוא בוחר לשים לצידו, לפי ההחלטות והתכניות שלו - הכל בהתאם לעקרונות שמאלניים. עכשיו הכל טוב ויפה, רק שהוא נבחר כימני ע"י ימנים, והיפוך העור הזה זה מה שמרגיז הרבה אנשים.

והערה כללית (שוב) - אני מבקש להצמד לנושא הת'רד. כבר יש דיון אחד על התנחלויות והתנתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TopGun

זה היה די ברור, פשוט miro לקח אותך ברצינות. אני מצטט אותו:

שום בדיחה או ציניות - השמאל הישראלי לא מעורב בשום סוג של אלימות.

RK

וההשוואה שלך ממש לא במקום...

כי פה אנחנו בתוך גבולות מוכרים של המדינה.

גבולות של מדינה זה לא דבר סטטי. מלחמות משנות גבולות של מדינות.

וכמה שאנחנו "תקועים" פה הם יודעים שאין להם מה לעשות.

הם ממש לא "יודעים" את זה. הם לא רוצים רק את יהודה, שומרון ועזה, אלא את כל ארץ ישראל.

עזה, מה לעשות היא לא שטח, ואף פעם לא היתה אגב, בהיסטוריה כולה ששיך לישראל.

באותה מידה, בהסטוריה כולה לא היה קיים עם פלשתיני. הפלשתינים בארץ ישראל הם אזרחים לשעבר של מצרים וירדן. למה שהם לא יחזרו לשם?

מה לגבי פינוי ציר פילדלפי מחיילי צה"ל, העברת מוצבי צה"ל לאורכו בשלמותם לאוייב בזמן מלחמה והפקרת הגבול עם מצרים?

אני מפנה אותך לת'רד אחר שיותר קשור לנושא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=112227.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשקלון ? אתה אומר שאני אקבל קסאמים בראש ? מאיפה המידע ?

ידוע שהפלשתינים משפרים את טווח הקסאמים, בייחוד בזמן "הפסקת האש". במספר נסיונות קודמים, הם התקרבו מאוד לאשקלון. לאחר שצה"ל יסוג מרצועת עזה, לא תהיה להם בעיה לירות קסאמים בעלי טווח מוגדל גם לתוך אשקלון. מלבד זאת, לאחר פינוי ציר פילדלפי, לא תהיה לפלשתינים בעיה להבריח קטיושות דרך חצי האי סיני. לא נראה לי שהמצרים יקפידו לשמור על הגבול כמו צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יודע על המקרה שהם פגעו אצלנו עם קסאם ליד תחנת הכח אבל זה באמץ איום ממשי, למרות שאני מתעב ערבים ומחשיב את עצמי לימני אני עדיין חושב שצריך לצאת מעזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...