מנכ"ל שלום עכשיו "אנחנו מוכנים למלחמת אחים". - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל שלום עכשיו "אנחנו מוכנים למלחמת אחים".

udicol

Recommended Posts

אז הוא אמר.

לבנאדם אין פשוט טאקט...

מי שקוראים למלחמת אחים הם דווקא המתנחלים שקורעים לסרב להחלטות הרוב בעם, למרד בממשלה ורוצים לעשות דין לעצמם.

איך יאיר לפיד אומר? "אם הם רוצים מלחמת אחים, הם יגלו מהר מאוד שלנו יש יותר אחים..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שקוראים למלחמת אחים הם דווקא המתנחלים שקורעים לסרב להחלטות הרוב בעם, למרד בממשלה ורוצים לעשות דין לעצמם.

ואתה קובע את העובדה הזאת בגלל מה?

נזכיר לך שפרס זכה בכל הסקרים. הוא ראש ממשלה? נשיא?.

הבחור משלום עכשיו צריך אישפוז דחוף וקריאה להתעורר למציאות. במדינות ערב המדינות שהוא מגן עליהם אנשים כמוהו היו מוצאים למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קולטים מה אומר מנכ"ל שלום עכשיו ?

מעל הבימה בכיכר דיזינגוף קרא שר הפנים, אופיר פינס (עבודה), ליו"ר שינוי, יוסף לפיד, לתמוך בתקציב ולאפשר את קיומה של ההתנתקות. מזכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, יצא מעל הבמה בהתקפה חסרת תקדים בחריפותה על ציבור המתנחלים. בין השאר אמר: "מי שרוצה מלחמת אחים חייב לדעת: אנחנו מוכנים לקרב".

את דברי ההבל הללו אומר מנכ"ל שלום עכשיו?!

אני מאוד מקווה שאחד מקברניטי משרד הפנים ינסה לפרש את דברי ההסתה הפרועים והחולניים של איש שעומד מאחוריו אירגון עוד יותר מסוכן במדינה שלנו.

אם מול המתנחלים יש לכולנו זירת מאבק, אז מעכשיו גם מול "שלום עכשיו" יש זירת מאבק, נגד אותם הזויי מוח מטורפים שרוצים מלחמת אחים.

לא זכור לי שאיש מהשמאל קרא אי פעם למלחמת אחים. היו אלה אנשי הימין הקיצוני היחידים שדיברו על מלחמת אזרחים כאופציה של מאבק נגד הפינוי, יריב אופנהיימר אך ורק הגיב לאותם "הזויי מוח מטורפים שרוצים מלחמת אחים" (כדבריך) והסביר להם שהמצב לא כל כך פשוט, ועשה זו בדרכו שלו.

בתור אדם שהיה בהפגנה אתמול הרשה לי לומר כי הציטוט הזה מהנאום של יריב אפונהיימר עוות לחלוטין, אכן הביטוי "מלחמת אחים" עלה על שפתיו של יריב אפונהיימר, אך לא המילים "אנחנו מוכנים לקרב" אלא הוא הבהיר שמי שמוכן להתחיל מלחמת אחים שידע שאנחנו נהיה נגדו.

אני באופן אישי חושב שיריב אופנהיימר עשה טעות גדולה כשהוא אומר את זה, כיוון שזו אינה דרכה של השמאל הישראלי המתון והשפוי, אלא דרכם של מתהלמים ואנשים רפי שכל שאינם מבינים את מה שעובר על ציבור המתנחלים ורק זורע מלח על פצעיהם המדממים עדיין. צר לי שאתה בוחר דווקא במשפט זה של יריב אפונהיימר, שאינו כל כך חריף לטעמי למרות שהיה בטעם רע ולא במקום במקום להתייחס לאמירות שונות (ומשונות) של אנשי ימין (ולא תמיד ימין קיצוני) לגבי ראש הממשלה.

זה מאוד צבוע מצידך לבוא ולומר שהשמאל הישראלי מעורר פרובוקציות כאשר המתנחלים הם אלו שחוסמים צמתים, עונדים טלאים צהובים ומשווים את צה"ל לוורמכט! ה"התבטאות" המבישה של יריב אפונהיימר אתמול אינה אפילו עשירית בחריפות של דברים שנאמרו (ונאמרים די הרבה לאחרונה) ע"י אנשי ימין.

אני רואה הרבה פעמים לאחרונה כתובות גרפיטי שכתוב עליהם "גוש קטיף - נהרוג בעד ארצנו", וכך גם אני סבור שיריב אפונהיימר רואה אותם. איך אתה מצפה שנגיב לאור הפרובוקציות הבוטות והמסוכנות הללו? יש גבול.  :nono:

יריב אופנהיימר - אתה חלאת אדם.

צר לי מאוד לרדת לרמה הזאת, אבל אם משתמש במידות שלך מרשה לעצמו לעשות דבר כזה אין סיבה שאני אקדים תרופה למכה ואעשה גם בעצמי:

רשימת חלאות:

1. ברוך מרזל

2. אפי איתם

4. פנחס ולרשטיין

5. איתמר בן גביר

7. הרב עובדיה יוסף ("הלוואי שיפול עליו בנה ולא יקום!")

בלעת את הלשון?

נ.ב. זה גם קשור לציטוט הראשון, בעניין "דברי ההסתה החולניים" של אנשי השמאל, ובכן, תסתכל על הרשימה הזאת ותחשוב פעמיים בבקשה.

יום טוב לכולכם.

"הדיבר ה-11: לא תשתוק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמעודד למלחמת אחים מימין ומשמאל הוא אידיוט.

המתנחלים(מימין) על זה שהם יגרמו עם ההתנהגות וההתנהלות שלהם למלחמת אחים, ומשמאל על הטיפשות שלהם.

solaris, חוץ מרחבעם זאבי, כולם חלאות.

אל תכניס את הבנאדם הזה, אוהב ארץ אמיתי, לאותה רשימה יחד עם ברוך מרזל, טרוריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קוראים לאפי איתם חלאה? בעוון מה?

את אותם הדברים בדיוק אמרו על רחבעם זאבי, עד שהוא מת.

וכל הדיבורים על מלחמת אחים זה בולשיט, דמגוגיה (מילה מפגרת האמת, הדמגוגים הכי גדולים הם אלה שמשתמשים במילה הזו) לשמה.

לא יכולה להיות מלחמת אחים במדינת 2005. הדבר היחיד שיכול לקרות ואני מאד מקווה שלא, זה שמתנחלים וחיילים ייהרגו בזמן הפינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולה להיות מלחמת אחים במדינת 2005. הדבר היחיד שיכול לקרות ואני מאד מקווה שלא, זה שמתנחלים וחיילים ייהרגו בזמן הפינוי.

ומה זה אם לא מלחמת אחים קטנה?

אסור להגיע למצב כזה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

גם אני מתכונן למחמת האחים. הימין הקיצוני הרצחני, שדומה באופן מדוייק לאוסמה בין-לאדן, מוכן להשמיד כל דבר שחושב שונה ממנו.

הם כבר ביצעו פיגועי טרור כנגד תשתיות במדינה

הם כבר פגעו בחיילי צה"ל

עכשיו הם מאיימים לחטוף חיילים ואוטובוסים. מעניין איפה הם למדו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתכונן למחמת האחים. הימין הקיצוני הרצחני, שדומה באופן מדוייק לאוסמה בין-לאדן

כן... :screwy:

אבל אני בטח לא קורא טוב... הרי השמאל הישראלי הוא מתורבת ושקט...

ד"א, אבינועם, איפה מספרים 3 ו-6?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום בדיחה או ציניות - השמאל הישראלי לא מעורב בשום סוג של אלימות. מהצד השני יש את הימין שבו אנשים שרוצים לרצוח את ראש הממשלה, מאיימים על חברי הכנסת, מסיתים למרד ונגד ההגנה לישראל, רוצים לפגוע בהר הבית ולהצית מלחמה יהודית-איסלמית כוללת שתגרום לאלפי הרוגים ישראלים ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...