מנכ"ל שלום עכשיו "אנחנו מוכנים למלחמת אחים". - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל שלום עכשיו "אנחנו מוכנים למלחמת אחים".

udicol

Recommended Posts

אתם קולטים מה אומר מנכ"ל שלום עכשיו ?

מעל הבימה בכיכר דיזינגוף קרא שר הפנים, אופיר פינס (עבודה), ליו"ר שינוי, יוסף לפיד, לתמוך בתקציב ולאפשר את קיומה של ההתנתקות. מזכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, יצא מעל הבמה בהתקפה חסרת תקדים בחריפותה על ציבור המתנחלים. בין השאר אמר: "מי שרוצה מלחמת אחים חייב לדעת: אנחנו מוכנים לקרב".

את דברי ההבל הללו אומר מנכ"ל שלום עכשיו?!

אני מאוד מקווה שאחד מקברניטי משרד הפנים ינסה לפרש את דברי ההסטה הפרועים והחולניים של איש שעומד מאחוריו אירגון עוד יותר מסוכן במדינה שלנו.

אם מול המתנחלים יש לכולנו זירת מאבק, אז מעכשיו גם מול "שלום עכשיו" יש זירת מאבק, נגד אותם הזויי מוח מטורפים שרוצים מלחמת אחים.

יריב אופנהיימר - אתה חלאת אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הימניים הקיצוניים עושים בלאגן, חוסמים צמתים, מפיצים כרוזי הסתה (נגד שרון, מופז וכו'), רבנים מייחלים למותו של שרון וזה מה שמפריע לך?

למה אתה לא מתמרמר על אותם קיצונים מהימין? למה אתה לא מגנה את העצרות שלהם?

למה אתה לא מכנה אף אחד מהימין חלאת אדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימניים הקיצוניים עושים בלאגן, חוסמים צמתים, מפיצים כרוזי הסתה (נגד שרון, מופז וכו'), רבנים מייחלים למותו של שרון וזה מה שמפריע לך?

למה אתה לא מתמרמר על אותם קיצונים מהימין? למה אתה לא מגנה את העצרות שלהם?

למה אתה לא מכנה אף אחד מהימין חלאת אדם?

אתה כזה פטתי... לך תמצא לך עיסוקים יותר טובים לעשות ! לך תחבק עץ או משהו

למה הזבלים משלום עכשיו, שהיו מוכנים למכור את ולהשאר עם שכונה אחת בתל-אביב בשביל שלום מסריח והזוי שלא יהיה אף פעם תמיד זוכים לסיקור מצד כלי התקשורת ? כי הם שמאלנים שבמקום ללכת להרוג ערבים, שהם האוייב האמיתי שלהם , מוכנים להרוג יהודי על פני גוי ?! זה כבר הפך להיות ממש מוגזם ! צריך להוציא את הזבלים האלה מחוץ לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש חלאה!

איך מישהו יכול להיות מוכן למלחמת אחים? ועוד להצהיר על זה בפומבי?! את האידיוט הזה לא זורקים מהבית, הוא בזמן שאנשים אחרים יגררו בבוץ, ישב בוילה שלו בהרצליה וישתה יין.

הוא מוכן למלחמה נגד אנשים ששוים פי 10 ממנו, שכל מה שהם רוצים זה לא להיות מפונים מהבית שלהם בלי שום סיבה מוצדקת?

במקרה כזה, אני לצד המתנחלים (למרות שאני לא תומך לגמרי הכל הדיעות והטענות שלהם, המטומטם הזה הצליח להסית אותי לצד שלהם. כמו שאומרים: אני לא בעדם, אני נגדו!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הזבלים משלום עכשיו, שהיו מוכנים למכור את ולהשאר עם שכונה אחת בתל-אביב בשביל שלום מסריח והזוי שלא יהיה אף פעם תמיד זוכים לסיקור מצד כלי התקשורת ? כי הם שמאלנים שבמקום ללכת להרוג ערבים, שהם האוייב האמיתי שלהם , מוכנים להרוג יהודי על פני גוי ?! זה כבר הפך להיות ממש מוגזם ! צריך להוציא את הזבלים האלה מחוץ לחוק.

ידוע שהתקשורת בארץ שמאלנית.

אנחנו צריכים כאן ערוץ טוב כמו Fox, רק בעברית.

דרך אגב, ראיתי בטלוויזיה או בעיתונות לפני כמה זמן שאישיות בכירה אמרה שיש לפעול כנגד המתנחלים כמו שפעלו כנגד אלטלנה. אני חושב שזה היה ראש השב"כ או ראש אמ"ן. מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעניין זה, כשהוא אומר "אנחנו" למי הוא מתכוון ? לשני הסרבנים עם החולצות של שלום עכשיו שיושבים עכשיו בכלא בבקום אחרי שהם סירבו להתפנות ? :lol:

שלום עכשיו זה כזה ארגון מת.

ומלחמת אחים לא תהיה, כי אין עם מי להלחם... אנשים בארץ אוהבים להתלהב ממלחמת אזרחים ומלחמת אחים אבל לא קולטים שזה פשוט לא יכול לקרות פה.

off topic

==============

ד"א אודי, אני רשמית מאוהב קשות ובצורה מטורפת באודרי.

ותוסיף לרשימה גם את ג'וליט בינוש המהממת ואת סופי מארסו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...