נשבר כנף מאוורר - עזרה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשבר כנף מאוורר - עזרה

DimaX

Recommended Posts

ד"א, אספי, חח אצלי הוא רועד יותר חזק.. אבל כנראה בגלל ההיט סינק שלך פחות מורגש.. איך הרעידות שלו? חזקות מאוד? הוא יושב על המעבד???

הוא חזק (!!) ,ואם הוא היה על המעבד,המארז שלי היה מטייל לו בחדר...בנתיים הוא עושה לי רוח נעימה מול הפרצוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חזק (!!) ,ואם הוא היה על המעבד,המארז שלי היה מטייל לו בחדר...בנתיים הוא עושה לי רוח נעימה מול הפרצוף...

חחחחחחחחחחח

הנה צילמתי והעלתי את שלי:

http://dl1.rapidshare.de/files/928463/103/DimaX.rar

צריך את WINRAR או WINACE כדי לפתוח את הקובץ שכולל בתוכו שני סירטונים קצרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למי שלא הבין איך להפעיל את הקישור...

הנה הסבר..:

אתםלוחצים על להינק.. מופיע לכם דף עם טבלה...

בשורה האחרונה של הטבלה יש לכם FREE

לחצו על הכפתור

יופיע לכם דף עם קאונטר של ספירת שניות אחרוה..

בדר"כ זה יהיה 70 -120 שניות..

אתם מחכים את הזמן הזה, ואז הופה:

יש לכם לינק להורדה של הקובץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אחי?

איזו סודה? איך לדלל? למה בכלל לעשות את זה?

כשמדללים אז הוא נהיה חלש יותר.. לא?

למה זה מחזק את הכנף???

תודה!

ד"א, אספי, חח אצלי הוא רועד יותר חזק.. אבל כנראה בגלל ההיט סינק שלך פחות מורגש.. איך הרעידות שלו? חזקות מאוד? הוא יושב על המעבד???

דבר ראשון ברגע שאתה שם ציאנו על אבקת סודה זה יוצר מן קרום קשיח וזה מחזק

לידיעתך יש שתי סוגים של ציאנו סמיך שלוקח לו להתיבש כ5 שנית ודליל שמתיבש ברגע מגע עם אויר וחומר כלשהו

ורצוי שהוא יהיה איכותי, כאלה אפשר למצוא בחנויות טיסנים אתה צריך את הדלילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה גם לי זה קרה עם הקירור של זלמן(בקושי חודש אצלי...רציתי לעצור אותו ובטעות הכנסתי את האצבע :'( :'( :'( ונשברה לו כנף אחת ואז הוא התחיל לעשות לי רעש בשכל :nixweiss:אז עכשיו אני הקירור סטוק למעבד של :bash: :bash:עד שאני יקנה עוד של זלמן ........(חברה מעולה לקירור מארזים) :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה גם לי זה קרה עם הקירור של זלמן(בקושי חודש אצלי...רציתי לעצור אותו ובטעות הכנסתי את האצבע :'( :'( :'( ונשברה לו כנף אחת ואז הוא התחיל לעשות לי רעש בשכל  :nixweiss:אז עכשיו אני הקירור סטוק למעבד של :bash: :bash:עד שאני יקנה עוד של זלמן ........(חברה מעולה לקירור מארזים) :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

אחי אל תקנה עוד קירור.. גם לי נשברה כנף מהקירור של זלמן CNPS7000CU והדבקתי אותה עם GLUE 3 ועבד פצצה!

הדבר היחיד שהשתנה זה טיפטיפה רעש שנהיה לו והמוכשרות שלי שהצלחתי לשבור לו אח"כ את אותה כנף שוב פעמיים ובפעם השלישית גם 2 נוספות..

אבל אחרי הדבקה אחי הוא עובד בן זונה!

**עריכה - אם אתה רוצה עזרה או תמונות יש לי ואתה מוזמן לבוא לאייסיקיו 9454884 או למסנג'ר aviran27@walla.com ולקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא נשברה שוב זה אומר שלא הדבקה אותה כלכך טוב

חוצמזה אחרי שחצי מהכנפיים שלו נשברו לא יודע עד כמה הוא יעיל

אם שוברים אחת...נו מיילא אבל חצי מהכנפיים?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא נשברה שוב זה אומר שלא הדבקה אותה כלכך טוב

חוצמזה אחרי שחצי מהכנפיים שלו נשברו לא יודע עד כמה הוא יעיל

אם שוברים אחת...נו מיילא אבל חצי מהכנפיים?!?

היא נישברה שוב ביגלל שכמו אהבל דחפתי לשם שוב אצבע =\

(הפעם הראשונה הייתה כשניקיתי את המחשב בלחץ אוויר והמאורר הסתובב במהירות עצומה והשמיע שריקה חזקה ואז הכנסתי לשם את האצבע.. לא נעים :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...