נשבר כנף מאוורר - עזרה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשבר כנף מאוורר - עזרה

DimaX

Recommended Posts

שלום! אתמול בטעות הכנסתי אצבע לתוך המאוורר TT 90MM כשהוא במהירות סיבוב מלאה, והכנף שלו נשברה.. :(:(:(:(

זה היה מאוד מאוד כואב!!!!תהיתי אם יש דרך להחזיר את הכנף למקומה בעזרת דבר כלשהו... :-\ (?)

כשהוא עובד בלי הכנף אז הוא מאוד מאוד רוטט.. ממש ממש חזק.. אפילו דיי קשה להחזיק אותו בלי שהוא יקפוץ מהיד..

רק עם מצמידים אותו ממש ממש חזק לשולחן, אז הוא לא רוטט...

היו לו 7 כנפיים.. עכשיו יש 6....

מה עושים ? היש דבק אשר מספיק חזק בכדי להחזיק את הכנף השבורה במקומה ומספיק חזק להתנגדות של האוויר שיידחף?

או שהאם אפר להשתיק את הויברציות של המאוורר בלי הכנף...(?)

הוא הרבה יותר חלש בלעדיה????

פשוט ממש חבל לי לזרוק את המאוורר.. אולי יש דרך להחליף פרופלור????(אחד שיתאים בול למבנה האוירדינמי של המאוורר... :-\ )

TNX

---------------------------------------------------------------------------------

96442032.jpg

70160679.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוציא את הכנף הנגדית אבל זה לא ממש יעזור , חוץ מזה שהוא לא ירטוט שום דבר לא ישתנה .

אפשרות שנייה היא להחליף את הפרופלר , תוציא ממאורור ג'נרי עם מבנה כנפיים דומה את הפרופלור ותשים במקום השבור של ה TT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין - קרה לי עם בדיוק אותו מאוורר

הדבקתי את הכנף עם דבק "1-2-3" ונתתי למאוורר לנוח שבוע-שבועיים כדי שהדבק יתייבש טוב

אחרי המנוחה נתתי לו לפעול כמה ימים על מינימום דרך הבקר שלו כדי שיתייצב ובהדרגה העלתי לו את המהירות כדי לבדוק אם הכנף יציבה

עכשיו אחרי חודשיים בערך הוא כמו חדש

מצורפת תמונה

(הערה:אחרי ההדבקה ניקיתי את הדבק שנשאר עם צמרונים+אציטון)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!!!

תודה רבה!!!

אני אנסה את זה!

דבר 3 שניות רגיל יספיק? או שצריך איזה מיוחד אחד...?

איזה מגניב!! שלך בדיוק כמו שליי, אקספלוייט, צבעת את שלך?

אני אעשה את זה כנראה מחר/תיים...

תודה רבה לכם!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבור עוד כנף ממול לא יעזור כי זה לא סימטרי שם וזה רק ירטוט עוד יותר...

בקשר להדבקה אפשרי בהחלט אין שם כוחות גדולים מאוד ככה שאין בעיה עם דבק רגיל, רק צריך לדאוג שהכנף תיהיה בידיוק במקום ובזווית שהיא צריכה ליהיות, אחרת זה יהרוס את הכמות האוויר שהוא אמור לדחוף, וגם יגרום לוויברציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 1-2-3 "רגיל" יספיק

Black_eagle - אצלי הכנף נשברה והיו עליה ועל המקום שהיא נשברה ממנו בליטות\גומות שרק אם אתה מכניס אותה איך שזה יצא מהמפעל זה ידבק טוב (ולפי הבליטות\גומות אתה מכניס את זה בדיוק לאיפה שזה היה)

אגב דימה , מה עם האצבע שלך? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה שנשברה כנף של מאוורר,אז הורדתי לו את שאר הכנפיים והשארתי אותו רק עם 3 כנפיים והוא חזקק

עכשיו אני קורא למאוורר הזה וולקנו ג'נרי חחח

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוציא את הכנף הנגדית אבל זה לא ממש יעזור , חוץ מזה שהוא לא ירטוט שום דבר לא ישתנה .

אפשרות שנייה היא להחליף את הפרופלר , תוציא ממאורור ג'נרי עם מבנה כנפיים דומה את הפרופלור ותשים במקום השבור של ה TT

אז מה בכלל ההבדל בין מאוורר ג'נרי לTT? המאוורר לא שונה הריבוע שהמאוורר נמצא בו לא משנה כלום... החוט משנה? מה כבר ההבדל?

אם זה SF2 אז בסדר יש לו קונטרולר חמוד אבל כסתם מאוורר מה כבר ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לך לחזק את הכנף

קח סודה ותשפוך קצת על הסדק ושים על זה דבק 3 שניות (AKA ציאנואקרילט) רצוי דליל

מה זאת אומרת אחי?

איזו סודה? איך לדלל? למה בכלל לעשות את זה?

כשמדללים אז הוא נהיה חלש יותר.. לא?

למה זה מחזק את הכנף???

תודה!

ד"א, אספי, חח אצלי הוא רועד יותר חזק.. אבל כנראה בגלל ההיט סינק שלך פחות מורגש.. איך הרעידות שלו? חזקות מאוד? הוא יושב על המעבד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...