מעוניין לצבוע את המסך - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לצבוע את המסך

ParanoidLoneWolf

Recommended Posts

*נערך לעברית לנוחיות הקריאה השוטפת של חברי הפורום

שלום, מאז שקניתי את המסך שלי רציתי לצבוע אותו, ולאחרונה החלטתי שהגיע הזמן.

אני אשמח למידע בקשר לאיך אני צובע אותו, עם מה אני צובע אותו וכן-הלאה.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תכתוב את זה בעיברית .

אתה כותב ממש גרוע באנגלית , יש לך שגיאות במשפטים .

תמונה של הצג לא תפריעה , כמו כן אני אחזור שוב ואומר זאת, הפורום הוא מאגר מידע ואין צורך לטחון אותו נושא שוב ושוב , אתה מוזמן לערוך חיפוש ואתה תמצא את כל התשובות לשאלותיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם צבעתי מסך 14" ישן, רק בשביל הניסיון ובשביל הכיף. החלק הפשוט הוא לצבוע את הכיסוי האחורי. כשפותחים את הברגים הכיסוי האחורי מתנתק כולו, ואפשר לצבוע אותו בלי בעיה עם ספריי. החלק המסובך הוא הפלסטיק שמקיף את השפופרת עצמה. אני כיסיתי את השפופרת בניר ומסקינג-טייפ (אם לא הייתי ברור, השפופרת = החלק מקדימה עליו רואים את התמונה), ואת כל המעגלים של המסך גם כן. זה יצא פחות או יותר בסדר. אם אתה יכול, מומלץ לפרק את הכפתורים שבקדמת המסך כדי למנוע התקעות או צביעה לא אחידה.

זהירות! פירוק מסך הוא עסק מסוכן. קיימים קבלים אשר נשארים טעונים מתח גבוה גם לאחר ניתוק מהחשמל. אל תתעסק בזה אם אתה לא יודע מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*המסך הוא ViewSonic G75f

כתבתי את ההודעה הזאת משהו כמו שלוש דקות אחרי שאתחלתי את המחשב בזמן שהורדתי את SP1...

לא כתבתי באנגלית מכיוון שאני חושב שזה "מגניב" או "מכובד" אלא מכיוון שבזמן כתיבת ההודעה השפה העברית לא הייתה מותקנת על המחשב. ולמרות שאני מסכים איתך שההודעה לא כתובה בצורה שוטפת ונכונה מבחינת ההיגיון שבה,

אני באמת שלא חושב שזה מנומס שתעיר הערה שכזאת. במיוחד כשאינך חף מטעויות-כתיב.

ובהתבסס על ניסיון העבר המועט שלי בפורומים אחרים של האתר הרצחת חיפוש לרוב מעלה דיונים חסרי-תגובות או בעלי תגובות נוסח "תריץ חיפוש".

וComponent, תודה רבה על המידע, אני אשאל מכרים שמבינים באלקטרוניקה בקשר למטען החשמלי שדיברת עליו ^_^

שאלה נוספת: האם זה יראה טוב והאם הצבע ישמר אם אני אצבע עם ספריי פשוט, אם לא אילו חלופות טובות ולא יקרות מדי יש לי?

שוב, תודה מראש וכל עזרה תתקבל בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי .

אני צבעתי עם צבע לפלסטיק של MOTIP. והגם שהתוצאה היא טובה , הצבע והבסיס והלכה יקרים מידי . לדעתי קנה צבע ספריי לפלסטיק

שיש בחנות חמרי בנין ולך לפי ההוראות .

יש בפורום אנשים שכבר צבעו עם כזה והם יודעים מה קורה עם הצביעה כמה חדשים אח"כ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...