קיבלתי את ה-Emu 1212M, כרטיס מדהים! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-Emu 1212M, כרטיס מדהים!

anatoli

Recommended Posts

ובכן, אתמול רכשתי לעצמי את ה-EMU1212M, הכרטיס עמוס באפשרויות בצורה שלא תיאמן. לא התחלתי אפילו לעבור על האפשרויות הרבות.

הדבר החשוב באמת, האיכות של הכרטיס. במילה אחת, מדהים! כמה רמות מעל לאודיג'י 2ZS שנמצא אצלי באותו המחשב.

מניע אפילו את האוזניות בצורה טובה מאוד למרות שיש לו יציאה לא מוגברת, מגיע לעוצמות גבוהות מאוד גם עם ב-out פשוט עם כבל מתאם ברמה מאוד נמוכה (כל מה שהצלחתי למצוא עד עכשיו).

פירוט כמה רמות מעל לכרטיס הקודם, גם הדיוק וההפרדה השתפרו פלאים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, עם זאת כשמתחשבים שבזמנו האודיג'י עלה לי 630 שקלים ואת האימו קניתי בסך הכל ב-700 (יד שנייה) ההבדל הוא של שמיים וארץ.

אני מאמין שברגע שאני יחבר את זה למגבר זה יישמע טוב עוד יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו בארץ יד שנייה, ולא עדיף לקנות את האודיופיל. הם לא באותו רמה. האימו 1212M הוא כרטיס מתקדם יותר מהאודיופיל, ומדויק הרבה יותר. כמו כן, אפשרויות החיבור שלו הן רבות יותר והוא מאפשר עבודה ב-192kHz לעומת 96 "בלבד" האודיופיל (למרות שעדיין לא שינית שום אפשרות ואני משתמש ב-44.1kHz בלבד כרגע כיוון שאני לא אוהב במיוחד לעשות resample).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ לא ראיתי אותו למכירה, עם זאת מחירו באתרים בחו"ל גבוה משל האודיופיל ב-80$, מה שאומר בסביבות ה-200$ לכרטיס.

ככל שאני שומע יותר, הדיוק, הפירוט, הבמה, אפילו המהירות של האוזניות הסגורות שלי השתפרו פלאים. כמו כן, הבאס פתאום נהייה מלא הרבה יותר, כמו שהיה לפני המוד שעשיתי לאוזניות שלי. עכשיו זה סופי, האודיג'י 2ZS הולך למכירה, בישבילי רק אימו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שבמיוחד עכשיו כשעשיתי השוואה בינהם ראש בראש זה יותר כמו שיהיה לך מעבד דיורון 1200 או משהו כזה ותחליף אותו ל64ביט 3200+. הבדל מורגש ביותר גם בקבצי באיכות 192. אני כבר לא מדבר על ההבדלים המורגשים ביותר עם דיסקים מקוריים.

ד"א, אם למישהו יש כרטיסים ברמה גבוהה יחסית (אודיופיל, אודיוטראק כלשהו וכו') אשמח במידה ויוכל להיפגש לצורך השוואה כלשהי. בעיקר סובייקטיבית של האזנה ולא של RMAA שאת המספרים שלו אפשר למצוא ברחבי ברשת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הוא הבעלים של ESI JULI@ 192, הוא הביא אותו אליי הביתה לפינ כמה חודשים. בהחלט נשמע טוב. עם זאת, לא הרמה של האימו 1212, אך מצד שני גם לא המחיר שלו :).

בכללי אני הייתי מרוצה מאוד מה-ESI, הוא הרשים אותי לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...