מה עדיף: אוברקלוק או צריבת ביוס? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף: אוברקלוק או צריבת ביוס?

qpalzm

Recommended Posts

לא מזמן מאסתי בהתעסקות עם תוכנות OC למיניהן, וצרבתי לכרטיס שלי ביוס חדש.

הדבר הראשון שראיתי היה השיפור בביצועים. כשהרצתי OC לאותן מהירויות דרך תוכנה, לדוגמא, התוצאות היו נמוכות יותר (כנראה בגלל העומס על המעבד). בנוסף לכך, עם הצריבה נפטרתי מהצורך להמהיר את הכרטיס מחדש עם כל פרמוט, במעבר ממחשב למחשב וכו'.

שאלה שהטרידה אותי לאחרונה - האם זה בריא לכרטיס לאורך זמן? הטמפ' נחשבת בסדר (56 במנוחה ו-69 במאמץ מלא עם מזגן על חימום :smile1: ). גם המתח לא גבוה מדי, אבל בכל זאת...הכרטיס רץ על מהירויות מאמץ כל הזמן, ולא רק במשחקים.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני יגיד לך משהו.. בעיקרון לא זה לא אמור להיות בעיה לעבוד בעומס במצב תמידי אני עשיתי גם כן משהו בסגנון שלך גם כן צריבת ביוס עם העלת מתח בביוס (1.5) והגדרתי בביוס שתמיד הליבה תהיה 492 וזיכרונות 1440 וכך זה נישאר תמיד אבל ההבדל היחיד הוא שאני במנוחה נימצא בטמפרטורה של 36 מעלות ובעומס 43 כך שאני יודע שבטוח אין סכנה בקשר אליך אחי אני כבר לא יודע......אבל לא נירהא לי שתהיהי בעייה למרות ש70 מעלות בעומס זה מלאאאאאא...

תודה.

יחיאל (יחי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה, הכרטיס "ימות" מהר יותר, מה זה מהר יותר? נגיד במקום 30 שנה אז 25 שנה, זה לא ממש ישנה לך, הרי גם ככה אתה תחליף אותו לפני שהוא ימות אז אל דאגה. אבל תזכור שקירור יותר טוב = חיים טובים יותר  :)

עריכה: באמת תפסיק להשוויץ עם המערכת שלך ותתחיל לקרוא את החוקים של הפורום, זה שיש לך יותר מדי כסף לא נותן לך יתרון על אף אחד ממשתמשי הפורום! "וכו וכו :lol:"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יגיד לך משהו להשוויץ במחשב שלי אני בטוח אבל בטוח לא כי ממזמן עברתי את זה...

אולי אתה לא קולט אבל אני משתמש במערכת שלי בשביל לתת דוגמא השוואה ובמקרה עכשיו הראתי לפותח התארד שלא הוא היחיד שעשה את זה אלה יש עוד אנשים ושגם אני עשיתי את זה ועם אובר יותר רציני ועדיין הכול עובד טוב זה הכול....

עריכה:

ולנסח את הדברים שאני רוצה להגיד אני מנסח מאד טוב אולי אתה פשוט לא מצליח להבין אותם....אז אל תסיק מסקנות שלא כדי שתסיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליחים להבין אותי אהה טוב לא משנה אני יותר לא מזכיר כלום מהחלקים שלי ושום דבר........... :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

למה לא הבנתם כלום במה שאני מנסה לעשות....

פשוט שאני צריך עזרה במשהו מסויים אנשים לא תמדי רואים את ההודעה או עונים אז אני משתדל להזכיר את הבעיה שלי בכול תארד שאני משתף בו כי כך אולי אני ימצא מישהו שיכול לעזור....

יחיאל (יחי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים לך סימני פיסוק והמשפטים שלך לא ממש מתחברים הנה דוגמא שפעם המורה הביאה לנו - פעם היה משפט על איש שהרג ילדה, לאחר המשפט השפוט העביר את פסק הדין למוציא להורג, ככה היה כתוב: "חנינה לא להוציא להורג" המוציא להורג חשב שהשופט התכוון ל "חנינה לא, להוציא להורג" כאשר הכוונה העיקרת הייתה "חנינה, לא להוציא להורג". אתה שם לב להבדל? :) בכל מקרה, אני לא בא לרדת עלייך וגם לא לגנוב את הדיון אבל הייתי חייב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה לא קולט אבל אני משתמש במערכת שלי בשביל לתת דוגמא השוואה ובמקרה עכשיו הראתי לפותח התארד שלא הוא היחיד שעשה את זה אלה יש עוד אנשים ושגם אני עשיתי את זה ועם אובר יותר רציני ועדיין הכול עובד טוב זה הכול....

משהו ביקש ממך לתת דוגמה?!?

זה שאתה חושב שאתה נותן "דוגמה" זאת כבר התנשאות "וכו וכו... :lol:" כי מי שנותן דוגמה אמור להיות יותר טוב ממי שהוא נותן לו את הדוגמה "וכו וכו.. :lol:"

אגב,יש כאן אנשים עם מערכות יותר חזקות משלך אז תרד מזה שאתה "משתמש במערכת שלי בשביל לתת דוגמא השוואה"

נ.ב

פותח הת'רד לא בא ושאל מי עשה את זה אם לא שמת לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...