PortaPro VS PX100 דחוף עד מחר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PortaPro VS PX100 דחוף עד מחר

shloosh

Recommended Posts

מה אתם אומרים חברים,מחר קונים לי זן מיקרו בניו יורק ואחת מהאוזניות אלה, אני פשוט ממש ממש מתלבט.

קראתי שהפורטה פרו פשוט חלום וגםpx100 חיות רעות עולות גם יותר ב-10$...(וכן זה כן משמעותי)

אז מה אתם מציעים? כי זה דחוף מחר קונים לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ממש לא צריכה להיות התלבטות. ה-PortaPro הרבה יותר טובות. אם כבר, מבחינת איכות (לא מחיר) היית צריך להשוות אותן ל-PX200 וגם אז הייתי אומר לך ללכת על ה-Porta (אגב, בירור זריז עושה רושם שה-PX200 וה-PX100 עולות משום מה כמעט אותו דבר...).

בכל אופן, אם מישהו אחר קונה לך אותן, אני ממליץ לך בחום להסביר לו שיש גם דגם SportaPro (פחות טובות וזולות יותר). יש לשתיהן את אותה האריזה, רק השם שונה (והאוזניות כמובן), אז קל להתבלבל ולקנות את הלא נכונות.

ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הסברתי לו שלא התבלבל....

ווואלה באמת לא ידעתי שהפורטה פרו כ"כ יותר טובות מהpx100. אני צריך לשלוח לו הודעה דחוף שיקח את הפורטה.

פשוט הם גדולות,ודי מוזרות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-PotraPro טובות יותר כפי שעולה ממספר דעות שקראתי המשוות בין 2 הדגמים. עם זאת, תיקון אחד להודעה שקדמה לשלך, ה-PX200 הן פחות טובות מה-PX100, ולא להיפך. היתרון היחיד שלהן הוא הבידוד המינימלי שהן מציעות לעומת הבידוד האפסי שמציע דגם ה-PX100.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר סקר מקיף שאני עשיתי על הגעתי למסקנה שהאוזניות בשבילי הם בPX100 ולא הPorta Pro

יש אנשים שטוענים שה PX 100 יותר טובות ויש כאלה שטוענים ש Porta יותר טובות.. זה עניין של טעם כל אחד מתמחה שמשהו אחר.

ועם באמת יש הבדל בינהם אז ההבדל הוא קטן מאוד ..

בקשר לסקר שערכתי אז קראתי אולי איזה 30 ביקורות ושאלתי בערך 20 אנשים שהם בעלים של אותם אוזניות   :smile1:  ( כן אני פרנואיד )

אני אומנם לא שמעתי את הPorta במציאות אבל ראיתי אותם במציאות והם דיי מוזרות במראה אבל סביר להניח שגם בגלל זה לקחתי את הPX100 בסופו של דבר, אין לי ממש דעה אישית עליהן.

אבל בקשר לPX100 אני ממליץ בחום רק שתדע שהם פתוחות ויש אנשים שזה מפריע להם כלומר הרבה רעש יוצא ... האיכות שמיעה שלהם מטורפת ויש להם באסים יותר טובים מהמערכת שלי :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש להם באסים יותר טובים מהמערכת שלי :>

באיזה מערכת אתה משתמש שדרייבר זעיר כל כך באיכות בינונית כל כך מצליח לייצר באסים טובים יותר?

האוזניות אומנם משתלמות מאוד למחירן, אך אל תגזים, אחרי הכל הן עדיין , ובאס זה ממש לא הצד החזק שלהן.

כמו כן, למיטב זכרוני ל-PX100 יש ספוגים בקצוות של הפלסטיק שמחבר בין 2 האוזניות (ברח לי השם שלו פתאום ::)), אני אישית מוצא את הספוגים האילו לא נוחים, ודיי מיותרים באוזניות עם משקל נמוך כל כך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת הגזמתי אבל גם מבחינת באסים לא התכוונתי לעוצמה התכוונתי לעומק של הבאסים והאיכות וברור שעדיף לשמוע במערכת, לטעמי הבאס הוא מאוד עמוק ואיכותי ואיך בדיוק אתה יודע שבאס זה לא הצד החזק שלהם ?

בכל מקרה האוזניות מאוד מאוד נוחות והספוגים האלה שנמצאים בחיבורים ( שאין לי מושג גם איך קוראים להם) מאוד נוחים במיוחד כאשר לובשים את האזוניות לפרק זמן ארוך.

וגם עוד יתרון של הPX100 הוא הצורה שהם מתקפלות הם ממש קומפקטיות ובאות עם כיסוי איכותי לנסיעות.

הדבר היחיד שבאמת קצת מעצבן אותי הוא שכאשר שומעים בעוצמות גבוהות אז יש קצת רעידות וזה מדגדג באוזן חח

או שבגלל שהם פתוחות חצי מהעולם שומע איתך את המוזיקה אבל חוץ מיזה אני לא מתחרט על הקנייה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה התלבטות... בעעע

אם הפורטה פרו לא היו נראות ככה הייתי לוקח אותם בטוח, אבל ה-px100 מאוד יפים וגם שומעים טוב...

אני מקווה שיש באמת הבדל ניכר בין 2 האוזניות האלו לבין סתם שקונים פה ב-40 שקל של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק אתה יודע שבאס זה לא הצד החזק שלהם ?

אוזניות יהיו אוזניות. אם אתה רוצה הסבר יותר מעמיק, קרא את הודעתי זו, אשר בין היתר גם מכילה את ההסבר לבאסים  הנחותים של אל מול מערכת .

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא חחח חשבתי אתה מתכוון לPX100 ספציפית שיענו שPX100 לעומת אחרות חלשות מבחינת באסים.

וזה ברור שבאסים של מערכת יותר טובים .. זה עולם אחר.

וShloosh אל תדאג רק תנסה שיקנו לך את הPorta השחורות ולא כסף הם הרבה יותר יפות ונורמליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.goodcans.com/HeadphoneReviews/porta.htm

בביקרות הנ"ל הוא אמר שהם ממש צמודים אבל הוא מעדיף פורטה פרו

אני מעדיף PX100 כי הוא יותר ... הצורת כדור של הפורטה ממש מעצבנת אותי

מבחינת איכות שניהם אותו דבר... אבל יש לחבר של חבר שלי את הPX100 והבנתי שהם לא הכי נוחות

אני חושב שההבדל היחידי הוא ניידות שבזה לפי דעתי הPX100 לוקחים ובנוחות שאת זה אתה צריך להחליט לבד בלי דעות של אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אבל דווקא הכסף יותר נורמלי....

ונראה לי שאני בכל זאת אלך על הpx100 כי הם יותר יפות וזה גם חשוב לי...

וגם האיכות כמעט בול אותו דבר בשניהם...

אני מקווה שיהיה שווה את ההשקעה ... בינתים אני צריך גם לחשוב איזה צבע של זן מיקרו לקחת :s05: שחור או לבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...