חברה, תעזרו לי בבקשה במציעת "מדפסת משולבת" - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה, תעזרו לי בבקשה במציעת "מדפסת משולבת"

MS-D

Recommended Posts

שלום חברים! עזרתם לי בעבר, מקווה שלא תעכזבו אותי בשנית.

אבא שלי מחפש לקנות משולבת - ונתקל ב-http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=35120

הוא אהב את ה"חבילה" והמחיר.

רציתי לשמוע את דעתכם על המדפסת (עד כמה היא באמת חסכונית, שמעתי שהסוג הזול יכול לאכול אותך ב"דיו") מה היא באמת שווה, כי אין לי שמץ, ומצד שני עם אפשר למצוא איזה שהוא סוג באותו מחיר?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עידכון נוסף - כנראה אני בכל זאת אלך על דיו מהסיבה הפשוטה שאני לא מדפיס הרבה\מצלם\מקבל פקסים - ובכל זאת אשמח לשמוע המלצות על המשולבת שציינתי בתחילת הת'ראד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד למכשירים משולבים, קנה רק מבוססי ליזר ולא דיו.

לייזר לא רלוונטי לגביו אם הוא מחפש להדפיס גם בצבע - אין שום קשר למכשירים משולבים או לא.

דבר נוסף: הדגם המדובר לא כולל בכלל פקס וגם באיכות ההדפסה הוא לא משהו.

בכלל, לטעמי לקסמרק הן מדפסות איומות ונוראות לא רק מבחינת עלות הדיו אלא גם מבחינת האיכות.

אני ממליץ בחום לשמור מרחק מהדגם הזה.

אם מדובר במכשיר משולב ללא פקס אז יש לHP דגמים דוגמת ה1315 ודומיו שאמנם הדיו שלהם אינו זול אך האיכות טובה יותר מלקסמרק.

עוד חברה שצריך לקחת בחשבון היא אפסון שמציעה במשולבות שלה איכות הדפסה טובה וראשי דיו נפרדים וזולים יותר מHP מבחינת העלות הכוללת.

אם מחפשים דגם עם פקס אז אני ממליץ בחום על הקנון MP390 המעולה או במחיר נמוך יותר 5510.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא רלוונטי להדפסה בצבע? אין מדפסות צבעוניות? ואין מחיר זו הבעיה אז המחירים של צבעוניות הולכים ויורדים...

תקרא היטב לפני שאתה מגיב: הוא מחפש מכשיר משולב (מדפסת סורק ומכונת צילום) ולא מדפסת בלבד.

מדפסת צבעונית מתחילה היום בסביבות ה2000+ ש"ח והטונרים שלה עולים כמעט 800 ש"ח כל אחד בנפרד.

בשביל בן אדם שמחפש מכשיר ביתי (וההצעה המקורית שהביא היא למכשיר בסביבות 420 ש"ח) לייזר צבעוני זה לא רלוונטי.

שלא לדבר על מכשיר לייזר משולב צבעוני שיעלה הון ויהיה עצום בגודלו.

לייזר כיום משמש בעיקר למי שמדפיס הרבה בשחור לבן ולייזר צבעוני מתאים בעיקר למשרדי גרפיקאים - לא לבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, על ההמלצה "ולוריון" אבל המחיר גבוהה מדי בשבילי - אני לא מחפש איכות, אני מחפש משהו בסיסי פלוס - מקווה לקבל הצעה בטווח המחירים שלי.. =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אל תקנה לקסמרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מקווה שעדיין לא קנית אותה

בוא אני אספר לך סיפור קצר:

אני מנוי על פי סי פלוס. יום אחד לפני כמעט שנה שלחתי מכתב למערכת כמו שאני כתבתי כל כמה חודשים. מכתב פשוט עם כמה הערות קטנות וניסוח זורם. למרבה המזל (או לא) באותו החודש החל מבצע - המכתב הכי טוב שיישלח יקבל מדפסת משולבת של לקסמרק (1130 אם אני לא טועה).

מאז אני מקלקל את היום שבו הסכמתי לקבל את המדפסת הזאת.

למה אתה שואל? מכמה סיבות פשוטות:

א) בכל המדפסות של לקסמרק עם הדרייברים הפשוטים (נראה לי שהם בכל המדפסות חוץ מבלייזר העסקיות) יש דרייברים שכוללים תוכנת ריגול. כן. קראת נכון,תוכנת ריגול. במשך שנה לא הבנתי למה הדרייברים רצים כל הזמן על המחשב,לוקחים לי זיכרון יקר וכל הזמן מנסים להתקשר לאינטרנט,עד שלבסוף פורסם בכל עיתוני המחשבים שישנה תוכנה קטנה ששולחת נתונים סטיסטיים אל החברה - תוכנת ריגול.

ב) כל הדפסות של לקסמרק בנויות באיכות בניה מזעזעת. ניתוקים,כיבוי באמצע ההדפסה,סירוב להדלק שגיאות תוכנה כל מה שלא רצית אצלך במחשב יופיע בעקבות חיבור המדפסות האלו.

ג) הדיו של לקסמרק הוא בכלל לא זול. ואם תשתמש בדיו חלופי המדפסות יעשו לך את המוות.

ולי יש גם את המכשיר המשולב וגם את ה Z25 הזולה.

אז אחרי שהחלטנו שאתה לא רוצה לקסמרק אני מציע לך לחשוב אם אתה בכלל רוצה מדפסת משולבת.

אם תקנה סורק פשוט ב200 שקל הביצועים שלו יהיו עדיפים בהרבה על הסורק של המדפסת המשולבת. ואם תקנה מדפסת הזרקת דיו טובה (400 שקל ומעלה) גם ההדפסות יצאו הרבה יותר טוב. מדפסת משולבת טובה רק אם אתה ממש לחוץ במקום,או שאין לך בעיה עם תמונות נחותות וסריקות ממוצעות.

ואחרי ששאלת את עצמך האם אתה רוצה מדפסת משולבת אני חושב שתרצה לחשוב אם אתה בכלל רוצה מדפסת. עלות ההדפסה במזרקת דיו של תמונה דיגיטלית יכולה להגיע עד שלושה שקלים לדף וזה לא כולל את עלות הדף(!!!!),בעוד שאם תלך לחנות פיתוח שמפתחת תמונות דיגיטליות או דרך אתר (ויש כאלה ממש טובים) אתה יכול לקבל תמונות בגודל סטנדרטי בכמויות קטנות בשקל לתמונה. ותאמין לי שזה ייצא הרבה יותר איכותי מכל ממוצעת.

אני אישית גמרתי עם מדפסות. אם אני רוצה להדפיס עבודה או תמונה אני פשוט הולך 400 מטר ומדפיס את מה שאני רוצה בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...