האם שווה לקנות את הרמקולים Z5500 ב3300 שקל - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לקנות את הרמקולים Z5500 ב3300 שקל

eliranl

Recommended Posts

התקציב הוא 3500 שקל לרמקולים ורסיבר.

בקשר לכרטיס אני יחסוך ואני יקנה אח"כ.

בינתיים אני ישתמש בכרטיס המובנה שלי 5.1 עם אופטי וקואקסיאלי גם.

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם הוא רוצה סראונד או סטריאו. אם סטריאו בכלל לא קונים רסיבר. אבל כפי שהבנתי ממנו והא רוצה סראונד. ב-3500 אפשר להביא מערכת שתשמע יותר טוב מהלוג'יטק, במיוחד ביד שנייה. מה שכן הוא יצטרך להתרוצץ בין חנויות ולחפש. חלק מהאנשים לא מוכנים לעשות את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך שה- Z-680 מעולים. אתה יכול לקנות אותם ואני חושב שגם ישאר לך כסף ל- Audigy 2 ZS Platinium Pro.

לי יש Z680 עם אודיגי 2 ZS ואני מאושר עד הגג. עם דולבי, משחקים עם סראונד והאיכות פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שקריאטיב הם החברה הכי טובה לכרטיסי קול וגם לרמקולים

וגם אם אני לא טועה קראתי באיזה כתבה שהרמקולים של קיראטיב הכי טובים יותר טובים מההכי טובים של לוגיטק

בגלל שלכרטיס קול של קריאטיב יש תמיכה מלאה ברמקולים

תתקנו אותי עם אני טועה אבל נראה לי שהקריאטיב הם באמת יותר טובים משל הלוגיטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך?

ואיזה כרטיס קול יש עליו

אני ממליץ על האודיוגי 2 לא משנה לי הדגם מבחינתי כולם נותנים את אותה התוצאה עם שיפורים כאלה ואחרים ביציאות

לגבי הגיגהוורקס הם אחד מעולים והם המלצה של טום

אבל קח בחשבון שאתה צריך גם מפענח של הדידיטיאס שהם יעבדו בקידוד נורמלי.

אני ממליץ על הלוגיטק,

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס קול 5.1 מובנה על לוח אם של עם צ'יפסט 865pe יש לו גם יציאה אופטית וגם קואקסיאלית.

SOUNDMAX4 זה השם שלו.

אבל עדיין אני לא חושב שאיכותי מספיק:\

את הרמקולים אני רוצה לחבר בקואקסיאלי או אופטי ,עכשיו הבנתי שה audigy 2 zs עם יציאה דיגיטאלית מיני דיגיטל משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את ה audigy 4 הדגם הכי חדיש של קריאטיב שלדעתי בשביל לשמוע באמת באיכות ולתת תמיכה

מלאה ברמקולים כדי לך אותם גם אתה לא תצטרך להחליף כרטיס קול ל-3 שנים הבאות אז תקנה אחד מהסט

רמקולים שרשמתה(אני מעדיף את הדגם הכי חדיש של קיראטיב)ואחר כך שיהיה לך כסף תקנה את ה- audigy 4

הנה קישור עליו

http://www.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=311&product=10853

והנה קישור מאיפה לקנות אותו(זה לא בכוונה לפרסם אתר אבל רק פשוט שם מצאתי אותם)

http://noacomp.co.il/Product.asp?productid=2774&catcode=85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעצמי עומד לקנות את ה-Z-5500. קראתי כל פיסת מידע שיש עליהם באינטרנט.

בחול הם נחשבים לאופציה מאד אטרקטיווית כי הם עולים בסביבות 300 דולר (אפשר להשיג גם ב-265) ונותנים עוצמה אדירה ואיכות מעולה. בארץ הם ירקים להחריד (640-650 דולר ללא מע"מ)

איכות הצליל היא מעולה על פי הביקורות. לכל מי שאומר שעדיף לקנות את ה-S750 של קריאייטיב - בפירוש לא. ה-Z-5500 לא רואים אותם בעיניים. עם סאב 10 אינץ' (לעומת 8 אינץ' של הקריאייטיב), מקודד פנימי ובקרה הרבה יותר נוחה וידידותית.

נכון של-S750 יש יותר , יותר וואטים, גם טויטרים, אבל בביקורות שהעמידו אותם מול ה-Z-5500, ללוג'יטק היה צליל יותר איכותי ובאס יותר טוב.

כרמקולים למחשב, ה-Z-5500 הם הדבר הכי טוב בנמצא. מעולים לסרטים ומשחקים. אם אתה רוצה למוסיקה - אז רסיבר טוב+2 רציניים עדיף. אבל עדיין, אם תרצה רסיבר נורמלי ורמקולים נורמליים זה יעלה לך לא פחות.

כמו שאמרתי, אני עומד לקנות את ה-z-5500 ברגע שאני אסיים לחסוך את הכסף. אבל לא בטוח שמה שמתאים לך מתאים לך. תקרא את הביקורות... תעשה את שיעורי הבית...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מכל אלה

קח ליד לוח יד שנייה - תביא איזה מגבר מפלצת עם 5 רמקולים מפלצתיים וסאב אכבר מפלצת ואל תשווה את זה בכלל לרמקולים של מחשב. חוץ מזה שהם יעלו עוד פחות ממה שיציעו לך כאן. אופציה שנייה זה לחסוך ולהביא משהו כמו אצלי.

לי יש מגבר Marantz עם שני רמקולים CV E-715 משהו כמו 350 וואט וופר 15 אינטש. יבוא אישי. תאמין לי שום רמקולים של מחשב לא יגיעו לרמה של זה. גם עוד 100 שנה. כשאני רוצה לשמוע מוזיקה אני יכול לבחור לשמוע רדיו או את הדי וי די הרגיל או את הנגן או קסטות או תקליט או מינידיסק ובאיכות שלא משווים לשום דבר אחר - בטח לא של מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב3300 שקל אתה יכול להביא מערכת יד שניה שתזיין כל צעצועים מתפרקים שחברות מוכרות בתור למחשב.

אתה יכול להביא שני קדמיים מעולים+מגבר שלא רואים ממטר יעודיים למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ירדתי מהם הם מעולים אבל עדיין לא שווים 3300 שקל לפי דעתי בארה"ב הם עולים 254 דולר בערך 1300 שקל.

וואי הרמקולים האלו E715 מטורפים פשוט , חבל שהם עולים 9500 שקל.

בקיצור אני מתכוון להביא משהו יותר פשוט.

Z5300 אולי הם עולים 1500 שקל בערך.

או שבכלל אני ירד ל2.1 ATP3 של אלטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...