לא יכול להוריד קבצים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול להוריד קבצים

WickedChild

Recommended Posts

התחברתי היום ל-ADSL בשעה טובה ומוצלחת... אני מחובר דרך Actcom... אבל יש לי בעיה... אני לא יכול להוריד קבצים...

אני מנסה וזה כאילו לא מוכן להוריד קבצים מההתחלה... אני עושה Segment ב-Getright והוא מוריד לי עד 97% לכל היותר כשמה שנשאר להוריד הוא התחלת הקובץ...

בנוסף... כשאני מוריד ככה, זה מתחיל מהר, בסביבות ה-40 עד 50 קילובייט לשנייה ועם הזמן המהירות יורדת, אז אני עושה Pause ו-Resume ואז זה מוריד מהר שוב לכמה שניות וחוזר חלילה עד שזה מגיע ל-97% ואז כמו שאמרתי... לא מוריד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מדוע מישהו עם מהיר צריך להשתמש במנהל הורדה

יש קורס באוניברסיטה , "למד להוריד במהירות הבזק דרך האינטרנט " , אז אם אתה לא מבין , תירשם תלמד ונדבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... תסלחו לי... אבל... מה זה הטימטום הזה???

"אני לא מבין למה מישהו עם מהיר צריך מנהל הורדה"... אתה מוריד הרבה קבצים, אתה רוצה שהם ירדו אחד אחד ולא כולם בבת אחת במהירות של 0.2 K מה שממש מבאס בחיבור כזה... וחוץ מזה... מה זה משנה אם יש לך מנהל הורדה או לא...??? אתה יודע... אולי השרת ממנו אני מוריד יפול... ככה אני יכול להמשיך להוריד את הקובץ ולא להתחיל מההתחלה...

בנוסף, כפי שאמרו... ניתן להגיע למהירויות יותר גבוהות כשמורידים דרך הרבה פורטים בבת אחת כי זה "מבלבל" את המערכת של ואז ההגבלה שלהם לא עובדת כ"כ טוב...

זהו...

עכשיו... אני לא הולך לנסות מנהל הורדות אחר... כי ניסיתי גם בלי מנהל הורדות, וגם ניסיתי להוריד דרך 4 מחשבים שונים שמחוברים דרך לאותו חיבור... זה בעיה בחיבור... לא במנהל הורדות...

זה כאילו שהוא לא מוכן להוריד את החלקים הראשונים של הקבצים...

ואגב... איך אני אוריד מנהל הורדות אחר אם אני לא יכול להוריד שום דבר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו עם Actcom אתמול והם אמרו שזו פעם ראשונה שהם שומעים על דבר כזה... הם אמרו שאולי זה בגלל הפרעות בקו... אבל כבר בדקנו אותו ולא גילו שום הפרעות...

ואת אי אפשר לתפוס... בטח לא ביום שישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להגיע למהירויות יותר גבוהות כשמורידים דרך הרבה פורטים בבת אחת כי זה "מבלבל" את המערכת של ואז ההגבלה שלהם לא עובדת כ"כ טוב...

אתה לא מבלבל את המערכת של אלא את המערכת של האתר, תחשוב על זה ככה:

נניח שיש לך אתר עם רוחב פס של 1 מגה ביט אז כשגולשים שני אנשים שיש להם רוחב פס מקסימלי של חצי מגה ביט

הם חונקים את כל הרוחב פס של האתר ואז אף אחד אחר לא יכול להכנס לאתר או להוריד ממנו בגלל רוב האתרים בעולם

מגבילים את המהירות המקסימלית של לכל משתמש או ליתר דיוק לכל חיבור וכאן נכנסים מנהלי ההורדות כמו פלאשגט

מה שהם עושים זה מתחברים לאתר דרך מספר פעמים ואז אתה מקבל מהירות גבוהה בהרבה ממה שהאתר מאשר בדרך

כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על זה... זה מובן מאליו...

אני מדבר על ההגבלה של ... כדאתה מוריד או יותר נכול מחובר דרך הרבה פורטים, זה יכול לבלבל את המערכת של ואז הם לא מצליחים כ"כ ביעילות להגביל את המהירות שלך... בהנחה שאתה יכול בכלל לגלוש ולהוריד יותר מהר משנותנים לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להתחבר לספק אחר בעזרת הדיסק שקיבלת מבזק יש שם תוכנה שפועלת כמו בזקנט

ואתה יכול לבחור לאיזה ספק אתה רוצה להתחבר כמובן שזה לא בחינם אבל התשלום הוא חד פעמי

ואת ההגבלה של זה דיי קשה לפרוץ ואני ניסיתי פעם את מה שאמרת להוריד הרבה קבצים ביחד

אז הורדתי 300 קבצים ביחד (30 קבצים מחולקים ל-10 בפלאש גט) הגעתי ל-150 אבל לחצי שניה ואז ירדתי ישר

ל-60 שזה בערך ההגבלה של הקו שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... זה באמת קשה לפרוץ אותה...

ובקשר לניסיון עם ספק אחר... ניסינוו זה לא עבד בשום ספק... זה בעיה בבזק... אתמול היתקשרתי לתמיכה והם אמרו שיש להם בעיה אצלהם באותו רגע אז הם בכלל לא יכולים לראות את הקו שלי כדי לבדוק מה הבעיה... אני צריך להיתקשר אליהם היום שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... נראה כאילו צדקו בתמיכה של ... כמו שחשבנו, הקו שלנו מצויין... אין הפרעות... העברתי את המודם למחשב שלי במקום המחשב הדפוק שהוא היה בו וזה עובד נפלא פתאום... אני אנסה להתקין במחשב השני WIN98 במקום ה-2K שיש עליו, אולי זה יעזור איכשהו... בינתיים זה יהיה במחשב שלי... תודה לכולם על ההצעות והמחשבה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...