The R0cKF0rD era has ended - שינוי ניק. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The R0cKF0rD era has ended - שינוי ניק.

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הצביעות הזאת פה ממש מגעילה. כשמישהו פותח ת'רד בסגנון של: "שלום אני חדש פה" כולם יורדים עליו. אבל כשאתה פותח ת'רד על זה ששינית את הכינוי שלך (WOW) אז זה צריך להיות ת'רד ספאם.

אני לא יודע מי ומה אתה ולא מכיר אותך אישית אך לא כל אחד יכול לפתוח פה ת'רד על נושאים שכאלו כי אז מי יודע לאן נגיע.

אני אצטט משהו שנכתב בת'רד דומה:

המממ... בואו רק נסגור את הוויכוח הקטן שנוצר פה. כן זה ת'רד של ספאם טהור, כן יש פה צביעות של מנהלי הפורום שנותנים לת'רד כזה להמשיך רק בגלל שהוא נפתח על ידי משתמש שהם מכירים. לי אין בעיה עם זה, רק תכירו בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצביעות הזאת פה ממש מגעילה. כשמישהו פותח ת'רד בסגנון של: "שלום אני חדש פה" כולם יורדים עליו. אבל כשאתה פותח ת'רד על זה ששינית את הכינוי שלך (WOW) אז זה צריך להיות ת'רד ספאם.

אני לא יודע מי ומה אתה ולא מכיר אותך אישית אך לא כל אחד יכול לפתוח פה ת'רד על נושאים שכאלו כי אז מי יודע לאן נגיע.

אני אצטט משהו שנכתב בת'רד דומה:

בוא ותראה משהו, הגיבו פה כמה אדמיינים? הרבה נכון, הרוב מהם ואף אחד לא הזכיר אפילו רמז קטן לספאם אז מי אתה שתגיד שזה ספאם, ואוקי זה ספאם בסדר? אז כפי שאתה רואה אף אחד לא התלונן על זה חוץ ממך ועוד 2, אז תגיד לי בבקשה מה בעצם אתה מנסה לעשות,להשיג בהודעה שלך? הת'רד הזה לא מוצא חן בעינך אז אל תגיב בו וזהו, חוץ מזה ראית ש90% מהתגובות הם מעוניינות בנושא ככה שזה לא מפריע לאף אחד חוץ ממך. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו אישי או שאפשר להסביר לי למה הוא משנה את הניק?

ובקשר לספאם,אתה רואה שאת כולם זה מעניין אז למה אתה אומר שזה ספאם :screwy: מילא אם התגובות כאן היו שליליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RaViD,

אני עובר שינויים, גיליתי שיש לי יכולת לתקשר עם אלפקות ועוד כל מיני פיצ'רים מאגניבים. :lol:

תשומי?!... ::)

כבר עברנו את הגיל הזה, לא?...

פתחתי את הת'ראד הזה מאחר והרגשתי דחף עז לשתף כמה אנשים בשינוי, אם המנהלים רואים לנכון, שינעלו ואפילו ימחקו את הת'ראד. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשומי?!... ::)

כבר עברנו את הגיל הזה, לא?...

שמע, אני מקווה שאתה עברת,

אם כל אחד היה פותח ת'רד על זה, בסוף כל הפורום היה נראה כמו פורום של Emo163.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...