ת'ראד התחפושות הגדול! למה אתם אתם מתחפשים השנה בפורים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד התחפושות הגדול! למה אתם אתם מתחפשים השנה בפורים?

Dark Respect

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת אנשים מה אתם משחקים את עצמכם?!

תהנו מהחג! ותנצלו את ההזדמנות הזאתי פעם בשנה להנות בצורה קצת שונה, ותהיו קצת יצירתיים.

אני עדיין לא יודע למה להתחפש... מחפש רעיונות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם האחרונה שבה התחפשתי היתה קיצונית, בתקופת התיכון התקינה...

תארו לכם בנאדם שהולך ברחוב, כששתי ידיו פרוסות לצדדים, בכל יד מודבק פטיפון טכניקס ישן (ולא פעיל) ועל הצוואר תלוי לי מיקסר (בלי הקערה) של Kitchen Aid (מה לעשות, לא היה לי מיקסר מקורי וקליל יותר), לבוש חלוק לבן שמאחורה רשום "God is a dj".

כמעט חטפתי נמק בשתי הזרועות, אבל היה נחמד משו... מאז אני באתנחתא.

נראה לי שפבל הוא העד היחיד לאסון, אם זכור לי נכון. 8)

נדמה לי שיש תמונה של זה איפשו, צריך לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... רוקפורד- כתבת "מאז אני באתנחתא", ואתנחתא זה שם של מקום בירושלים שהולכים אליו בני נוער במצוקה שמחפשים דיור זמני, זה אחלה מקום ממה ששמעתי... הייתי בטוח שאתה נמצא שם מאז... איי זה היה טוב.

בכל מקרה אני לא יודע למה להתחפש... שנה שעברה התחפשתי לפרנקנשטיין (ניצלתי את העובדה שיש לי צלקת ענקית על הגב וכמה עיוותים [במקומות הנכונים]).

בכל מקרה לפני שנתיים בבית ספר שלי זכה במקום ה-I בחור שהתחפש לרועה צאן והביא כבש (אמיתית!!!!) לבית ספר... אחד החזקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... רוקפורד- כתבת "מאז אני באתנחתא", ואתנחתא זה שם של מקום בירושלים שהולכים אליו בני נוער במצוקה שמחפשים דיור זמני, זה אחלה מקום ממה ששמעתי... הייתי בטוח שאתה נמצא שם מאז... איי זה היה טוב.

תתפלא, אפילו לשם לא התקבלתי.

נ.ב, אני מקווה שאתה מודע לפירוש המקורי למילה "אתנחתא"... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ...

פורים לא היה לפני איזה חודשיים ?

ממש לא,אבל אני חושב שהיה את הפורים קטן לפני כמה ימים (אין לי מושג מה זה :nixweiss:)

אני לא מתחפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...