מדף מואר ורמקולים... - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדף מואר ורמקולים...

IG

Recommended Posts

יש לי עוד כמה שאלות:

אם אני אחבר שני לדים כחולים, וביניהם לד סגול, זה יראה יפה?

כשאני מלחים לדים, הם נורא מתחממים... זה לא פוגע בהם? ואיך אפשר למנוע את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... יש לי מלחם ישן שעובד על איזה 80W (או משהו בסביבה... לא מהמלחמים הפשוטים של ה25W...) וכשהלחמתי את הלדים, הם ממש התחממו, הם הגיעו לטמפ' כזו גבוהה שלא יכולתי לגעת בהם... (להליחם אני יודע, והשתדלתי לגעת כמה שפחות עם המלחם בלד עצמו, השתדלתי "לטפטף" את הבדיל על החיבור...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך...

כנראה שאתה בכל זאת נוגע יותר מדי בלדים עם המלחם.

תנסה אולי לחמם קצת את האזור ואז לדחוף את הבדיל, ולנסות להוציא משם את המלחם כמה שיותר מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש משהו בסגנון האבל עם לדים ub אדומים קטנים מהרגיל הם מולחמים ישירות על החוט והלד עצמו בתוך הבסיס של הרמקול (יעני התיבה) ורואים אותו דרך הרשת שמעל הרמקול עצמו לפי המוזיקה כמובן שהלד עצמו נדלק רק בווליום גבוה יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך...

כנראה שאתה בכל זאת נוגע יותר מדי בלדים עם המלחם.

תנסה אולי לחמם קצת את האזור ואז לדחוף את הבדיל, ולנסות להוציא משם את המלחם כמה שיותר מהר...

לא... זה לא הולך... יכול לקרות משהו ללד אם אני אעטוף אותו במטלית לחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, רק תזהר שאם המים נוגעים ברגליים של הלד, והם יהיו רטובים ואחר כך תחבר אותם למקור חשמל, זה לא יהיה טוב :silly:

דרך אגב

יש לך אייסי או מסנג'ר? אני צריך לדבר איתך בקשר לעיר המחורבנת שלנו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פלייר יעזור? אני מפחד שהלד ישרף, לא הידיים... הידיים יחלימו, להשיג לדים, זה הבעייה :nixweiss:

וכמה כוח כבר צריך להשקיע כדי להחזיק לד? מה אתה חושב שאני אחזיק אותו במלחציים אלקטרוניים ואכוון אותם ל2 טון או משהו כזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שמטלית לחה תעזור כי אם הלד מתחמם בצורה כזאת שנשרפות לך האצבעות אז הוא יחמם גם את המטלית והמטלית לא תקרר אותו!!! אולי תשים סמרטוט במקפיא כדי שהקירור ישפיע ותשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...