פיגוע בת"א - פיצוץ בטיילת בת"א. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בת"א - פיצוץ בטיילת בת"א.

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת, לא, לא נלחצתי, פשוט פעלתי. תמיד הכנסתי את עצמי לסרטים שאני יכולה להקלע לאירוע כזה או אחר, בין אם זה פיגוע או סתם תאונת דרכים. אני עכשיו יותר תקועה על המחשבה של למה לכל הרוחות לא היה לאף בית עסק שם בין כל העשרות ערכת עז"ר? :kopfpatsch:

אולי יכולתי לעזור למישהו יותר אם היתה. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאשימי את עצמך, עזרת כמה שיכולת ולא משנה כמה זה היה, את עשית מעשה חיובי. אני לא חושב שאת צריכה להאשים את עצמך, אלא להיות גאה

בזה שהתעשתת מהר ועשית את הדבר הנכון שהיה צריך לעשות. כל הכבוד לך, תהיה חזקה.

וזה שלא היה עז"ר זה משהו אחר לגמרי כי הם לא היו מספיק אחראים, לשמור על אחת :kopfpatsch: ואני חושב שמה שעשית היה כבר משהו מעל ומעבר למה שאני ורבים אחרים היינו מסוגלים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מאמין שלכל אחד צריכה להיות ערכת עזרה ראשונה באוטו (לי למשל יש) אבל במכולת מזורגגת אין!

כמה זה? השקעה של 10 שקל? 20 שקל?

אם זה יכול להציל חיים, אז למה אין את זה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו היינו במסיבה בהרצליה כששמענו את זה... אחד החברה הוא חובש במדא שבדיוק חזר מהצבא שלוש שעות קודם, תפס את האוטו שלו עם האפוד של מדא, בנס נכנס בדיוק אחרי הצופר של רופא כונן, והגיע לזירה שם תוך 20 דקות... הוא מספר שזה לא היה אירוע מלבב.

אני אומר שכל פעם שיש פיגוע נרים כמה מסוקים ונהרוג להם פי 10 אנשים חפים מפשע- אולי אז הם יחשבו קודם לפני שהם יוציאו פיגוע.

מעקמים לנו את האצבע, נשבור להם ת'יד.

אריק אמר שאם יהיו פיגועים בתקופה זאת של "הסדרת שלום"(כביכול) אז נגיב בכל הכוח. אני מקווה שהוא היה רציני בדבריו.

צר לי לאכז אותך - זה לא עובד - יחס ההרוגים (גם ה"חפים מפשע") ביננו לפלסטינים כרגע הוא 1:5.... (1000 הרוגים אצלנו, 5000 אצלהם) אתה חושב שאם זה יהיה 1:10 זה ישנה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה יש לנו ?

אל תשכחו שכולנו שמים תקוות ואת הזין וכול החרא הזה כול פעם עלק הודנדה והם עושים מה שבא להם ואנחנו ? יושבים ומגרבצים למה ? כי אם נתערב יגידו שאנחנו פגענו בשקט O_o

ואם נתקוף ? מה שרשמתי למעלה ופלוס כול העולם עלינו ולא חרם הבני זונות רק מחפשים סיבה לתפקוף אותנו צבאית ??

מה עושים ? הכי קל עין תחת עין נקים ארגוני טרור יש לי כבר כמה שמות והאמת ? הבני זונות ניסו להרוג אותי כבר פעמים בדקה ה90 התחמקתי לפני הפיצוץ

בכלל אין לי בעיה להיות חבר בארון טרור שכזה עין תחת עין המשטרה והשב''כ לא יעשו כלום ואנחנו נפוצץ אותם כול פעם מחדש נהרוג כול מוסמלי ברחוב ואז נראה אותם , כול יום נהורג 300 איש נפוצץ תאמא שלהם ונגיד שרון אשם הוא לא מוצא תמחבלים כמו שהם עושים לנו אז האשמיו את ערפאת ? את מי עכשיו הם מאשמים ? אף אחד לא מזיז אצבע על מנת לעצור אותם

קיצר שהוי האופציה הכי טובה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...