פיגוע בת"א - פיצוץ בטיילת בת"א. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בת"א - פיצוץ בטיילת בת"א.

LazyBoy

Recommended Posts

אין ערבים=אין פיגועים

אתה אולי צודק, אבל מה אתה מציע לעשות בדיוק איתם?

תמיד יש את המודל הגרמני, אבל הוא מעורר קצת התנגדות בינלאומית

(בניגוד למצב בצפון קוריאה למשל, ששם משום מה לא אכפת לאף אחד כמעט שהורגים בתאי גזים ומחנות עבודה אנשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומר שכל פעם שיש פיגוע נרים כמה מסוקים ונהרוג להם פי 10 אנשים חפים מפשע- אולי אז הם יחשבו קודם לפני שהם יוציאו פיגוע.

מעקמים לנו את האצבע, נשבור להם ת'יד.

אריק אמר שאם יהיו פיגועים בתקופה זאת של "הסדרת שלום"(כביכול) אז נגיב בכל הכוח. אני מקווה שהוא היה רציני בדבריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר כרגע במינימום 50 נפגעים ולפחות 3 הרוגים.

47, אני דווקא לא מסכים, את מה שאתה מציע אנחנו כבר עושים שנים. ההסכם עם ההפלשתינים נמדד עכשיו ע"פ היכולת והרצון שלהם לעצור את האחראים (למרות שאני דיי פסימי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגנת שרירים לא תעזור פה.

נדפוק אותם...בסוף העולם יקפוץ עלינו...למה??כי הם כאלו חמודים ומסכנים...

שילכו להזדיין כולם!!!

אנחנו לא בני אדם????

הם תוקפים אותנו ואנחנו צריכים לשבת על זה בשקט?

כי להם מותר ולנו אסור????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צריך פעולה מצומצת, בלי הרוגים אזרחיים ומינימום נזק סביבתי"?

מה זה משנה?

גם מילא כל העולם יגנה אותנו, בדיווח בחדשות, כמובן "היהודים האכזריים, שכובשים מתאכזריים בפלסטינאים המסכנים שרק רוצים לחיות"- ברקע סבתות ערביות\ילדים בוכים\מבוגרים מתאבלים שבוכים בקולי קולות מול המלמות ומתאבלות על בניהם וצועקות משהוא עם תפילות נקמה לאללה שישמיד אותנו, או משהוא כזה. ברגע זה כל העולם שיראה את זה יזדהה, יקלל את ויתרום כסף לפלסטינאים המסכנים דרך כל האירגונים האלה שתורמים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק רצח של אזרחים פלשיתנאים יעזור לנו? אתם ממש :bash:. נהרוג להם מאה אזרחים, אף גורם חבלני שיותר את הפיגועים לא ייפגע כמובן (אם נהרוג אזרחים ולא מחבלים) וכפעולת קם הם יעשו פיגוע ענק בישראל. הרג אזרחים יהיה לא נכון לא הומנית, לא הגיונית ולא אסטרטגית. למחבלים לא איכפת מהעם שלהם. תבינו שאם נהרוג אותם קודם כל לא תהיה לנו בכלל זכות להתלונן על הפיגועים - הם הורגים אותנו - אנחנו אותם - פיגועים יהיו דבר לגיטמי ושבשגרה (ממש בשגרה- כל יום), ושנית- זה לא יפתור כלום. יש כ-3 מיליון פלשתינאים אם אני זוכר נכון, ובוודאי שאי-אפשר להרוג את כולם (אלא אם נאמץ את השיטות של היטלר וסטאלין לחיקנו. ואז גם השואה תהיה לגיטמית. היטלר עשה לנו ככה, אנחנו עשינו ככה לפלשתינאים וכו'.. מה שאם נתחיל בדבר כזה ארה"ב תיכנס בנו חזק. ואני מתכוון צבאית). צריך למצוא פיתרון אחר- אם ניכנס בהם- הם יכנסו בנו. זה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי חלקם מעריכים כוח, אוהבים כוח ואוהבים מלחמות על שם אללה. ואם הם אוהבים להילחם - מלחמה נגדית לא תעזור בכלום. אתה לא באמת חושב שאם נגיד נעשה צבאי ענק בשטחים ובתוך חודש נהרוג נגיד 500 מחבלים הם ייכנעו, נכון? הם מקסימום ייפגעו אירגונית, וכאשר הם יתאוששו - הם יירצו לבצע פיגוע ענק כפעולת נקם הוגנת - משהו בסגנון של לנסות (שוב) לפוצץ את פי-גלילות עם כל הגז שיש שם או את מגדלי עזריאלי. יש להם תמיכה מלאה מאירגוני-טרור ערביים שאינם חיים בשטחים אלא במדינות ערביות אחרות כמו עירק, איראן ולוב. זה לא נגמר כאן, גם אם נהרוס להם לגמרי את כל התשתית - עדיין יש להם תמיכה מאירגונים כלל עולמיים, כמו אל-קעידה ואחרים. אולי באמת זאת התרבות שלהם - שהם מבינים רק כוח. אבל כוח לא יפתור כוח, אם הם אוהבים מלחמות, הם יקבלו את המלחמה שלנו בהם ברצון. ככה תהיה להם מוטיבציה גדולה יותר להחזיר לנו בעוד פיגועים, וכאמור- יש יותר מאשר הפלשתינאים. כל העולם הערבי כמעט שונא אותנו, ואומנם מצרים וירדן כבר לא יתקפו אותנו, ואולי עיראק עכשיו חלשה צבאית ובלי אטומי, אבל עדיין יש את סוריה, לבנון, איראן, לוב ועוד כמה מדינות. כך שזאת בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מזירת האירוע. לא מראה יפה... כוחות ההצלה התקשו להגיע כי תמיד יש שם פקקים. לאף בנזונה לא היתה ערכת עזרה ראשונה במכולת המחורבנת שלו מתחת לדלפק. ועוד עברתי עכשיו לא מזמן בהצתיינות קורס עזרה ראשונה לפני כחודש. עשיתי מה שעשיתי עד שבאו לחלץ את הפצועים. זה היה בכניסה למועדון, בכלל לא ידעתי שיש שם מועדון והייתי עם ידיד מעבר לכביש שם ורצתי לעזור כמו שלימדו אותי. איכשהו תמיד ערכתי את עצמי נפשית למצב כזה. אני שוקלת ללכת עכשיו ללמוד להיות חובשת במד"א אולי... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...