איך נראה כרטיס של ATI X850 עם 512MB זיכרון? התשובה בפנים... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נראה כרטיס של ATI X850 עם 512MB זיכרון? התשובה בפנים...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

מישהו יודע אם יהיו כרטיסים עם 512 מגה בזמן הקרוב לagp?

אני מתכנן לקנות כרטיס hi end (כרגע זה 6800 אולטרה של BFG) אבל אם נגיד עוד עד חודש יוצא משהו יותר טוב אני יהיה מוכן לחכות,

אבל סתם לשרוף זמן ולחכות למשהו שלא יגיע בזמן הקרוב אני לא רוצה, אז מה אתם אומרים, לקחת את ה6800 אולטרה או לחכות לכרטיסים עם 512 מגה לagp?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יהיו כרטיסים עם 512 מגה בזמן הקרוב לagp?

אני מתכנן לקנות כרטיס hi end (כרגע זה 6800 אולטרה של BFG) אבל אם נגיד עוד עד חודש יוצא משהו יותר טוב אני יהיה מוכן לחכות,

אבל סתם לשרוף זמן ולחכות למשהו שלא יגיע בזמן הקרוב אני לא רוצה, אז מה אתם אומרים, לקחת את ה6800 אולטרה או לחכות לכרטיסים עם 512 מגה לagp?

הם קודם יצאו מן הסתם לPCIe...ואז יקחו את הליבה שלהם ישנו אותה ויעשו אותם לAGP...והם יהיו פחות טובים....

ולא נראה לי שAGPx8 יסתדר עם כמות המידע שצריך להעביר...

סתם שאלה למה אתה קונה 6800U??..ולא איזה X800XT PE לAGP?....או שבכלל תקנה 6800GT + OC to UE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

holy j במידה ויש לך את הכסף אף פעם אל תחכה עם קניה כל עוד משהו טוב יותר ומשתלם יותר יצא ממש בקרוב, במידה ותחכה שכרטיסי ה512MB ישווקו לאחר מכן ישווק הדור החדש R520, NV50 וכו' ושוב לאחר כמה חודשים שהWIndows Longhorn יצא ואיתו הDirectX 10 (Avalon) שוב יצא דור חדש בעל תמיכה חדשה, בקיצור המטרה שלי היא לומר שזה לא ניגמר וכנראה גם לא יגמר ובמידה ויש לך את הכסף ואין שום יציאה מאוד קרובה לך על זה בלי לחכות יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס לא יצא עוד מעט רק הליבה תצא עוד חודשיים הכרטיס יצא עוד שנה/שנה וחצי

ממש ממש ממש לא.

לפי ההשערות האחרונות יצור מאסיבי של הR520 יתחיל באפריל, ככה שביום ההשקה במאי הוא כבר יהיה זמין על בחנויות, כלומר עוד שלושה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...