בקרוב המועדון הכי יפה בארץ!!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב המועדון הכי יפה בארץ!!!

musari

Recommended Posts

שיהיה להם בהצלחה.

אחיך עשה דבר חככם שהוא נכנס לעסק עם בן אדם שיש לו ניסיון.

אני מקווה שהבנת מה 1234 אמר, כי אני מסכים איתו במאה אחוז.

אולי יום אחד נקפוץ מירושלים לאיזה פארטי בצפון (יש מצב אני אשרת בצפון אז אולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברת מבהילת קטינות לפתיחת מעדונים?

:lol:

עכשיו ברצינות, עמרי נראה לי ממש בקטע, אולי תכניסו אותו לצוות עם חוזה למפגשי פורום שם?

עוף טופיק:

oMer_Hasarut, תאחסן את האווטר ב www.imageshack.us (נענע שמו חסימה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון , מקווה שחצליח

רק שאני אבין משהו, זה שאתה מפרסם כאן את הסכומים לא דופק לאחיך את הסיכויים במכרז?

ובלי להעליב , מההודעות שלך באמת נשמע כאילו אתה ארס קטן ומתלהב (אבל זה לא אומר שאני לא רוצה שאחיך יצליח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=109425.msg914453#msg914453 date=1109391236]

טוב אז יש חדשות לכל מי שמהאיזור ומכיר תמועדונים אז ככה הבעלים של להבות הבשן המועדון ONE ON ONE

ואחי מאחדים כוחות עם שותף עורך דין ברנר (עם האודי טיטי) שלושתם הולכים על המקום מעבירים תציוד של להבות למנחת ובעל חוזה של 400' date='000 ש"ח לכל אחד...

בתנאי שבעוד חודשיים מועד המיכרז ניסגר והם יקבלו אישורים להתחיל....

[/quote']

1. אני מאמין שאחיך היה מעדיף שלא תפרסם את המידע שאתה נותן. אתה נותן OVER של מידע בשביל הכלל. וכמו שבמרכז (כבר חלק ציינו את זה) שומרים על סודיות כדי שלא לפספס אותו. תחשוב על זה, נגיד שעוד משהו משתתף במכרז. אתה אמרת כמה אחיך רוצה לתת. הוא יכול לתת אותו סכום פלוס 10 אלף שח (שבדרך כלל במקרים האלה 10 אלף שח זה ה"כסף הקטן" וככה אחיך פספס בגלל טעות שלך.

2. המועדון בלהבות הבשן, זה מועדון של ילדים בני 16!!!! אני לא היתי בא למועדון כזה. אני בספק אם הבעלים של המועדון בלהבות יוותר על הבלעדיות שלו פחות או יותר במועדונים לקטינים. כי הרבה כאלה אין פה. יש את הזה בלהבות, ויש את הדונס שנקנה עכשיו והפך להיות מועדון לקטינים. ואם אחיך הולך לעשות מועדון לקטינים. אני היתי מוותר על זה בלי לחשוב פעמיים. אתה בטח מכיר את כל הקטטות שהיו בלהבות. שלא לדבר על הדקירות. הדריסות ועוד מלא שטויות אחרות של ילדים חסרי חיים שמחפשים רק צרות. היתי ממזמן נותן להם שתי סטירות, ואם הם היו ממשיכים ככה. זורק אותם לאיזה פנימיה שתסדר להם את המוח שאין להם.

בקיצור... או שאתה מתלהב מהעניין OVER ומנפח את כל הסיפור. או שאחיך לפי דעתי נכנס למקום, שכדי לשרוד בו צריך להיות בן אדם לא מפיונר, אלא משהו בסגנון. אני בטוח שאתה לא כזה תמים ואתה מכיר בדיוק מה קורה פה באיזור עם כל החמולות המפרחיות שיש בקרית שמונה, חצור, צפת, טבריה ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1234 צודק בהחלט בדבריו....

נתת פה ממש הרבה אינפורמציה על המכרז שאם הייתי אחיך והייתי יודע את זה היית מקבל מכות (בלי להעליב)

מי שמוצא כזה מכרז לא מספר לאחרים שיש מכרז על זה בכלל ובמיוחד!!! לא מספר כמה הוא מציע...

ולהיכנס עם עוד שני שותפים... זה גם טוב וגם לא.. כי יש להם את הנסיון שזה דבר מאוד טוב להתחלה של מועדון..

אבל כל אחד ירצה את הסוג מועדון שהוא חשב עליו...ואז יהיה בלאגן...

כמה שאלות לפותח הפורום:

1. לאיזה טווח גילאים המועדון הולך להיות?

2. כמה כסף תקחו כניסה?

3. איזה סוג של מועדון? (רוק,ראפ,מזרחית..חח)

תראה מועדון נורמלי הוא מועדון ל17 פלוס לפחות.... ואם נכנסים פחות מזה אז המועדון יהרס כי כמו שרובנו הולכים למועדון..(אני 18) אז ממש לא רוצים לראות איזה קטנטנים בני 16...

וגם אם אתה עושה לילדים קטנים אתה חייב להוריד את האלכוהול...אם אתה רוצה להיות חוקי (חייב!!) ולכן עושים ל17 או 18 + ואז יש רווח נוסף מהמשקאות...

יש הרבה דברים לחשוב לפני שמציאים את המכרז....

גם איך להחזיר את ההשקעה הגדולה...(זה הרבה הרבה כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון , מקווה שחצליח

רק שאני אבין משהו, זה שאתה מפרסם כאן את הסכומים לא דופק לאחיך את הסיכויים במכרז?

ובלי להעליב , מההודעות שלך באמת נשמע כאילו אתה ארס קטן ומתלהב (אבל זה לא אומר שאני לא רוצה שאחיך יצליח)

אני לא ניראה לשאנשים בגיל 65 שמעשנים סיגרים של 200 דולר גולשים באינטרנט הם בכלל רוצים לשקם אות הטרמינל ולהפוך אותו לקפיטריה וכל החרא הזה...

עכשיו לגבי הגילאים סגור שזה יהיה 18 ומעלה....אולי בהמשך אני ידבר עם אחי על מסיבות נוער שאני יארגן כי אני יותר אוהב נוער....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים כפרות מחקתי...לייתר ביטחון....מה שכן אחי עוד לא יודע איך לקרוא לו שמות יתקבלו בברכה ותודה לכל העוזרים...

חשבנו להעביר את השם ONE ON ONE אבל זה יבלבל את קהל הבליינים אז ירדנו מהנושה המיחנת לא נישמע טוב ביכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה ילד קטן אחרי הכל.

בעסקים נהוג, כשרוצים ליצור משהו חדש. לתת לו גם שם חדש ולא להשתמש בשם שקיים. לדוגמה, ONE ON ONE ידוע כמועדון לילדים. אני לא חושב שזה יעשה טוב למועדון אם תרצו שהוא יהיה 17 פלוס. לדוגמא, שפולקסווגן קנו את סקודה, הם לא לקחו את המותג סקודה ושינו את השם לפולקסווגן. הם השאירו אותו עם המותג סקודה כדי ליצור תחרות. כי את המוצר פולקסווגן כולם מכירים. אבל הם בעצם לקחו את הבורה או את הגולף (לא זוכר בדיוק כרגע) ונתנו לה שם אחר, סקודה אוקטביה, כנל לגבי הפבייה סוברב ועוד. בקיצור, תתחילו מאפס. תנו שם חדש, גימיק חדש. הכל חדש.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=109425.msg914614#msg914614 date=1109413138]

אולי בהמשך אני ידבר עם אחי על מסיבות נוער שאני יארגן כי אני יותר אוהב נוער....

שמנו לב...

וגם ילדים...

וילדות... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מקום טוב.. רק זקוק לשיפוץ...

ה"מועדון" היחידי שאני מוכן ללכת אליו הוא הברבי בגלל ההופעות. כל השאר (פורום,TLV) הם מקומות מפוצצים בערסים מסריחים ומנגנים שם מוזיקת כושים.

מוסרי בהצלחה

מוזיקה של כושים ?

מה אתה מבין בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה לעשות מדי פעם מסיבות של נוער???

הרי סיכמנו שהוא ל18 + במיוחד כדאי להרוויח ולמכור אלכוהול.. לפחות לפי החוק...

אז אם תעשה מידי פעם מסיבות לילדים אתה צריך שם שונה למסיבה של הילדים..

כי על אותו שם זה ידפוק לך את השם שבנית למסיבות מבוגרים..

בדיוק כמו ש1234 אמר על פולסאווגן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...