ועידת מרכז של מפלגת העבודה .... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועידת מרכז של מפלגת העבודה ....

udicol

Recommended Posts

זה ממש פוגע ולא מכובד מה שאמרת עכשיו :-/

אף אחד הוא לא אספסוף כולם בני אדם רק עם דעות שונות :hat:

הסר דאגה מליבך , אני אוהב להקניט את המרוקאים , מכיוון שאני בא משם !

אני מבקר מאוד חריף של עצמי , מוצאי , משפחתי , ועדתי ! זה טוב , זה בריא , וזה פשוט טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם אני טוען שהסיבה שהרבה אנשים נדפקים פה בארץ זה כי הם קונים את המוצרים שלהם מסוחרים של יהודים כי יהודים אף פעם לא היו סוחרים שאפשר לסמוך עליהם....

בנוגע למרכז מפלגת העבודה, זה פשוט מרכז של מפלגה מתה, זה הכל. פעם הייתי מעורב פוליטי והיה איכפתי לי מדברים שקורים פה במדינה, היום אני לא משתין על זה בכלל ולא רוצה לדעת מזה כי אני פשוט איבדתי את האמון במדינה.

ולגבי אספסוף - מישהו פה בכלל יודע את ההגדרה של המושג? הפירוש זה "המון מתלהם" וזה _בדיוק_ מה שיש במרכז הליכוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם אני טוען שהסיבה שהרבה אנשים נדפקים פה בארץ זה כי הם קונים את המוצרים שלהם מסוחרים של יהודים כי יהודים אף פעם לא היו סוחרים שאפשר לסמוך עליהם....

huh ? מה הקשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huh ? מה הקשר?

בירה נשר.....

הסר דאגה מליבך , אני אוהב להקניט את המרוקאים , מכיוון שאני בא משם !

אני מבקר מאוד חריף של עצמי , מוצאי , משפחתי , ועדתי ! זה טוב , זה בריא , וזה פשוט טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אנשי המרכז של הליכוד ושל העבודה הם כן אספסוף, כל מה שמעניין אותם זה קומבינות פוליטיות. אם זה לא אספסוף אז מה כן?

הרוב שם לוביסטים מלוכלכים, השאר סתם באים לצעוק

חבל שזה נראה לעולם כאילו הם קובעים את המדיניות של המדינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה ליכוד או עבודה, בשני המחנות יש המון מתלהם אבל מי לכל הרוחות בחו"ל רואה את זה כדיי שיחשבו שהם קובעים לנו את המדיניות ? לא ראיתי את האספות אבל לרוב האספות האלה גם בימין וגם בשמאל באים "מחנות" ולצערי זה תמיד תמיד לא משנה איזו מפלגה תמיד זה הופך לויכוח קולני ומכוער ... טוב זה דבר רגיל בפוליטיקה אז מה הפואנטה כאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא היה מושחת זאת לא הייתה פוליטיקה ::)

ככה זה היה ככה זה יהיה שמוק נכנס ושמוק יוצא

ואפילו חרוז קיבלת ... שמאל ימין, ימין שמאל מתחלפים הראשים ולחרא נשאר אותו ריח ובינתיים אבא שלי מחפש 8 שנים עבודה כמו נמלה ואין או שהוא לא עונה לדרישות ואנשים מתים ממלחמות ועניים עדיין עניים ועשירים רק מתעשרים יותר, ככה שמעניין אותי מי ראש הממשלה ואיזו מפלדה היא הקואליצייה בדיוק כמו שמעניין אותי כמה שיערות יש לעראפת באף !

קיבינימט עם כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה שם אתמול - אני יכול לומר לכם שהגזימו לגמרי בדיווחים...

הצעקות והבלגאן היו רק כשפואד ורמון נאמו. וזה בגלל קבוצה של חוליגנים שפואד שילם להם כדי "להביע בו תמיכה".

היה גם קטע מבדר שאני לא בטוח שהראו בחדשות, כשרמון לא שם לב ואמר "יצחק רבין זכרונו לברכה ושמעון פרס, עליו השלום..."

סה"כ אני מאמין שלא פואד ולא רמון מתאימים להנהיג את המפלגה, ובטח שלא את המדינה. האדם היחיד כרגע בעבודה שאני מאמין שיוכל להיות מנהיג טוב הוא אברום בורג, ובדיוק מהסיבה הזאת הוא לא נבחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה שם אתמול - אני יכול לומר לכם שהגזימו לגמרי בדיווחים...

הצעקות והבלגאן היו רק כשפואד ורמון נאמו. וזה בגלל קבוצה של חוליגנים שפואד שילם להם כדי "להביע בו תמיכה".

היה גם קטע מבדר שאני לא בטוח שהראו בחדשות, כשרמון לא שם לב ואמר "יצחק רבין זכרונו לברכה ושמעון פרס, עליו השלום..."

סה"כ אני מאמין שלא פואד ולא רמון מתאימים להנהיג את המפלגה, ובטח שלא את המדינה. האדם היחיד כרגע בעבודה שאני מאמין שיוכל להיות מנהיג טוב הוא אברום בורג, ובדיוק מהסיבה הזאת הוא לא נבחר...

ממתי שמפלגת העבודה תבחר מנהיג כל שהוא עם חזון?

היא צריכה אנשים . פואד אמר שהייתרון שלו זה שאת הטסאז' שלו הוא עשה בצבא כשרמון עסק בעסקנות פוליטית. לדעתי, כאן בדיוק כבור הכלב: כאשר אנשי , שאין להם שום מוסג במדינאות, רוצים להנהיג את המדינה ולנהל מערכת פוליטית, למרות העובדה שהם באים ממערכת שבה לא ניתן להתפשר ומנחיתים רק הוראות מלמעלה.

רק לצרוך העניין: אני הייתי חבר מפלגת העבודה, ובבחירות האחרונות שהיו(בין פואד לבורג)הצבעתי לאברהם בורג, הוא קיבל את הרב שלו אבל בסופו של דבר פואד בצורה מלוכלכת המשיך למתוח את העניין של הבחירות כמו מסטיק עד שהוא הצליח לתפוס את ההנהגה למעשה במרמה ולא בבחירות! את תופס חידוש החברות שלחתי לפח הזבל לשם שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...