פרס אידיוט השנה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרס אידיוט השנה

RazorJunior

Recommended Posts

חחחחחחחחחחח קורע אבל כמו שאמרו אמרקים לך תבין יש(או היה לא זוכר) כוכבת פורנו בתור מושלת של איזה מדינה מי מבין אותם ;D

הגיוני שקיים דבר כזה, אבל יש סיכוי שאתה מתבלבל עם צ'יצ'יולינה שהיא בכלל איטלקיה.

לדוגמא גנב שפרץ לבית דרך הכניסה לחנייה ולא הצליח לפרוץ את הדלת אל הבית משם ניסה לצאת דרך השער של החניה שבדיוק התקלקל והגנב נתקע 9 ימים בחניה שלהם עד שהם חזרו מהחופשה וחי מכמה קופסות של עוגיות ופחיות קולה שהיו שם.

הוא תבע את היצרן של השערים וזכה בתביעה בכמה מיליונים טובים..

LOL

מזכיר לי סיפור שהיה איזה שודד שפרץ לבית, והוא נפל על איזה משהו ונפצע קשה. ואז הוא תבע את בעלת הבית וזכה נגדה במשפט. :screwy: :screwy:

אלוהים ישמור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי סיפור שהיה איזה שודד שפרץ לבית, והוא נפל על איזה משהו ונפצע קשה. ואז הוא תבע את בעלת הבית וזכה נגדה במשפט. :screwy: :screwy:

אלוהים ישמור..

מישהו ראה פה יותר מדי נשואים פלוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שקיים דבר כזה, אבל יש סיכוי שאתה מתבלבל עם צ'יצ'יולינה שהיא בכלל איטלקיה.

בקליפורניה הייתה מועמדת חשפנית אבל היא לא זכתה.. ארנולד שוורצנגר זכה, ואני לא יודע מי בדיחה גדולה יותר בתור מושל הוא או החשפנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור..

פשוט מדהימה אותי הסתימות המחשבתית של בתי המשפט בארה"ב. בנוסף לחוק הייבש צריכים השופטים והמושבעים להפעיל שיקול דעת.

אין גבול לטפשות.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...