מה אני זקוק לשם עריכת קטעי וידיאו קצרים במחשב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני זקוק לשם עריכת קטעי וידיאו קצרים במחשב?

xena

Recommended Posts

צריך הסבר קצר ועזרה....

יש לי מצלמת וידיאו דיגיטלית ואני לפני קניית מחשב חדש....

אני אהיה מעוניין לערוך את הסרטים מהמצלמה הדיגטילית במחשב, כמובן לא באורך מלא אלא קטעים נבחרים של כמה דקות... (אך הייתי רוצה שתהיה האפשרות לערוך מלאים, גם אם המהירות לשם כך לא תהיה גבוהה. רק שתהיה האופציה.)

ובכן, מה אתם ממליצים?

אני לא רוצה להשקיע הרבה כסף... משהו חובבני שיעשה את העבודה...

האם אני צריך לבדוק במצלמה שלי מה היא דורשת לחיבור? האם כרטיס מסך טוב הוא כמו כרטיס עריכת וידיאו פשוט? מה הקשר ביניהם? האם אני צריך כרטיס עריכה בנוסף לכרטיס מסך? ומה חשיבות מהירות המעבד במחשב כזה? האם P4 1.6 מספיק? האם חייב RdRam או שגם SDRAM יכול להספיק....

אודה לכם אם תציינו גם את שמות החומרה שאתם ממליצים

תודה תודה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב כמה דברים..

ונעבור מהחשוב לשטותי

1.כרטיס firewire כדאי לחבר את המצלמה למחשב..אפשר לקנות כזה בכל חנות בסביבות 35 דולר ואפילו יש כרטיסים ולוחות אם שכבר באים עם החיבור הזה

2.הארד דיסק ענק קח בחשבון ששעה של סרט - כלומר קלטת - לוקחת סביבות 13 גיגה באיכות מקור ואם אתה רוצה לעבוד אתה צריך עוד קצת מקום (5 גיגה לפחות) כלומר שרק כדאי להעתיק את הסרט אתה צריך 20 גיגה בלי לדבר על תוכנות משחקים ודברים כאלה.

וכמובן שהארד דיסק חייב להיות כמה שיותר מהיר כדאי שלא תצטרך לחכות שנה עד שיקרה משהו כשאתה עורך את הסרט

3.מעבד מהיר- כן זה דיי לינארי ככל שהמעבד יהיה יותר מהיר ככה הקצב עבודה שלך (בעיקר של יצירת אפקטים בעריכה או של קידודים) יהיה יותר מהיר אם יש לך את התקציב קח לפחות פנטיום 2.0 או מקביל

4.זיכרון גם לפי התקציב Rdram עדיף בגלל הרוחב פס המטורף שהוא נותן אחרי זה וsdram רק אם אין ברירה

הגודל של הזיכרון חייב להיות לפחות 256 אחרת תוכל להירדם מול המחשב עד שהוא יגיב

אמממ...וזהו

בהצלחה..

וכמובן אתה צריך תוכנות כדאי לערוך...אבל בגלל שאנחנו במדינה של דיסק אחד (וגם זה בקושי) אז התוכנות פחות חשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 1, זה מה שנקרא IEEE1394 ?

או משהו כזה?

והאם אני לא אמור לבדוק במצלמה שלי מה החיבור או שזה סטנדרט לגבי כל עריכת וידיאו במלצמות דיגיטליות?

(firewire זו היציאה שמזכירה את רק יותר ריבועית?)

לא אמרתי לי מה לגבי כרטיס מסך או כרטיס עריכת וידיאו...

אשמח לקבל חוות דעת נוספות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של כרטיס אבל יש לו שתי בעיות

נדמה לי שכבר לא מוכרים אותו

אתה לא צריך כזה

מה שטוב במצלמות דיגטאליות החדשות זה שלא צריך כלמעט כלום בשביל לערוך איתם על מחשב

הכרטיס מסך לא משנה...ואתה גם לא צריך כרטיס עריכה כל זה שייך למצלמות הישנות....האנלאוגיות

יש בכמעט כל חנות כרטיס שהוא בסהכ חיבור firewire או IEEE 1394 שזה אותו דבר..

וזה בעיקרון כל מה שאתה חייב חוץ מהמצלמה עצמה

וחיבור זה מקסימום כדאי להוריד מהמצלמה (אם היא יודעת לקחת סטליס) לא יותר, אין לזה שום שימוש לעריכה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...