בהחלפץ לוח אם צריך לשים windows מחדש? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהחלפץ לוח אם צריך לשים windows מחדש?

wollmann

Recommended Posts

קודם כל תסיר את הדרייבר של הלוח אם הישן.

ותמחוק מDevice manager את מה שנימצא בIDE ata\atapi controllers

אחרי שמחקת את הכל אז תכבה את המחשב ותרכיב את הלוח. ואז הוא צריך לזהות את ההתקנים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תסיר את הדרייבר של הלוח אם הישן.

ותמחוק מDevice manager את מה שנימצא בIDE ata\atapi controllers

אחרי שמחקת את הכל אז תכבה את המחשב ותרכיב את הלוח. ואז הוא צריך לזהות את ההתקנים החדשים

בעקרון הוא צריך לעשות את זה גם אם לא מחקת, אבל אין ספק שעדיף למחוק מהDEVICE MANAGER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון... כמו שאמרת לא צריכה להיות בעיה.

אבל לא פעם אחת כבר נתקלתי בבעיה... החלפתי לוח של באחד אחר עם צ'יפסט VIA והwin פשוט לא רצה לעלות... התאתחל כל הזמן...

אבל סבבה... אני באמת אנסה להוריד את הדרייברים הישנים ולמחוק את הקונטרולרים מהdevice manager (לא רק IDE אלא גם של PCI/AGP).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גם במקסימום לא מדובר בפרמוט והתקנה מחדש, אלא בהתקנה מתקנת של הווינדוס שתשאיר את כל ההגדרות ואפילו את הREGISTRY (כלומר את התוכניות המותקנות). ככה שמדובר סך הכל בקצת זמן לחסוך ולא באיבוד מידע. אז זה לא קריטי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בדיוק יכול לעשות דבר כזה?

האופציות שיש לך בהתקנת הwin הם התקנה או תיקון.

בתיקון אתה נכנס ל repair console.

איזו אופציה יש לך להתקנה מחדש שמשאירה את כל ההגדרות הישנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

היום היה לי קצת זמן אז ניסיתי החליף את הלוח אם וזה לא עבד... מה גם שעכשיו שהחזרתי ללוח הישן, אז הוא לא מזהה את ה Primary IDE ואת הSecondary.

כל פעם שהמחשב מופעל/מתאתחל הוא מבקש של hdc אני עושה לו אוטומטי והוא מזהה אחד בתור פריימרי והשני בתור סקונדרי, ואז הוא נותן הודעה שיש בעיות בהתקן...

הולכים ל device manager ורואים שבמקום שיהיה כתוב מה שצריך, כתוב על שני ההתקנים Unknown Device ויש עלייהם סימן קריאה צהוב.

במצב הזה כל פעם שאני ניגש לקבצים לוקח לו המון זמן.

מה אפשר לעשות לגבי זה? ניסיתי כל מה שיצא לי לחשוב עליו (לשים את הדרייברים מהדיסק שלXP, לעשות manual installation) שום דבר לא עובד.

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למחוק כל מה שמופיע בDEVICE MANAGER ולתת לו לזהות מחדש. מעבר לזה, אני חושב שפרמוט יהיה הפתרון היחיד, אבל אולי למישהו תהיה הברקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...