הוספת כתוביות לסרט DivX לצמיתות .... זה חייב לקחת שעה וחצי ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת כתוביות לסרט DivX לצמיתות .... זה חייב לקחת שעה וחצי ?

Sting

Recommended Posts

האם הוספת כתוביות לסרט DivX לצמיתות חייבת לקחת זמן כאורך הסרט ? בדקתי בכמה מדריכים להוספת כתוביות לסרט DivX לצמיתות אבל התוכנות שהם מביאים שם דורשות להקליט את הסרט מחדש

כדי להכניס את הכתוביות לצמיתות... אין איזה שהיא דרך אחרת יותר מהירה ? אני פשוט צריך לעשות איזה פרויקט ואם אני יצטרך לעשות את זה לכל סרט זה יהיה סיוט

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי דוגרי בכמה גורמים והנה הם:

1) מעבד הוא חייב להיות מעבד חזק מנימום p4-2.2 או 2500+ ש הוא המעבד המועדף עלי

2) כמה שיותר יותר טוב כדי לקודד מהר צריך מנימום 512 מגה לי יש גיגה וזה מקודד לי ב - 20 דקות בערך לסרט.

3) לא לגעת במחשב לתת לו לפעול על פריורטי (עדיפות) גבוה על פני שאר היישומים

זהו אני לא אומר שתקנה מחשב חדש אבל אם תמצא מחשב יותר מהיר או תרחיב ליותר זה יכול להועיל אני עורך בבית בתור תחביב ובגלל זה יש מערכת גבוהה ודוגרי היא שווה כול אגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי דוגרי בכמה גורמים והנה הם:

1) מעבד הוא חייב להיות מעבד חזק מנימום p4-2.2 או 2500+ ש הוא המעבד המועדף עלי

המבחן שבאופן קבוע מעבד אינטל מנצח את מכל מבחני הביצועים הוא מבחן הקידוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן שבאופן קבוע מעבד אינטל מנצח את מכל מבחני הביצועים הוא מבחן הקידוד...

נושא ידוע מוכר וכואב לצערי אבל עדיין אני אוהב יותר לעבוד עם

אזזז נכוןןןן שאין לו אחריות לכול החיים, אבל היי מי צריך מחליפים כול שנתיים שלוש

אזזז נכוןןןן, שהוא לא הכי נימכר בשוק, לא קונים רק מה שנימכר

אזזז נכוןןןן שלפעמים הוא מפשל ואחד ל 10000 מעבדים יוצא דפוק.

אזזז נכוןןןן שהוא לא גובר על בקידוד, אבל הוא גובר עליהם בכול השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

בעבר ניסיתי להשתמש בתוכנת Avisubtitler שעבדה לי מצויין, הכי קל בעולם לוקחים את התרגום את קובץ הסרט (AVI) ופשוט יוצרים קובץ חדש ובוחרים באיזה CODEC להשתמש XVID DIVX וכדומה... הבעיה הכי גדולה היא שהתוכנה פתאום סירבה לעבוד לי :nixweiss: אין לי מושג למה ועכשיו כל פעם שאני מתקין אותה מחדש, ניסיתי גם במחשב אחר היא פשוט נתקעת ולא עושה כלום או שיוצרת איזה קובץ קטן מאוד, מה שמוזר לי הוא שכולם מסתבים עם הצמדת כתוביות לסרטים והתוכנה הזאת הכי פשוטה בעולם, לא מיליון תוכנות ולא כלום הבעיה שבעבר ניסיתי להשתמש בה ויצרתי כמה וזה עבד מצויין וגם עם קול שלא כמו שכמה אנשים אמרו שזה גם יצא בלי קול אבל שוב למישהו יש יותר נסיון עם התוכנה הזאת או הסבר מדוע היא מסרבת פתאום לעבוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...