יום אהבה שמח לכולם! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום אהבה שמח לכולם!

Libby

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יווווווווווווווו איך כולם בדיכאון אני שונא את זה!! זה משגע אותי

חחחחח אני והמוזרויות שלי

בכול מיקרה גמני לבד בבית בשנה הייתי אמור להיות עם ידידה הכי טובה שלי אבל היא רבה רציני עם אמא ואמא לא מרשה לה לזוז מהחדר אז היא התקשרה ועשה לי קצת מצב רוח טוב ... מסקנה ניראה לי הייתה בבאסה בגלל שהבריזה לי

בכול מיקרה הייתה לי עכשיו את אחד השיחות הכי סטלניות שהיו לי בחיים שלי (והיו בלי עיין רעה) ו............היה ממש מצחיק וזהו

דווקא יצא לי טוב שאני לבד למה יש לי מחר מבחן ענקקק בערבית (שפה מזדיי*ת) ואם הייתי איתה אין מצב שהייתי לומד

טוב יאללה אני חוזר ללמוד

לילה טוב לכולם

חג אהבה שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוההבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב אותכם תמיד (אל תגזימו אנלא הולך לצאת איתכם אבל עדיייין אוהבב אותכםן)

ואל תיהיו לי מבואסים.........

רועי אחי דבר איתי שאתה יכול

וזה לכול המבואסים שתפגשו איזה אחת :gorgeous: שתעשה לכם :biggringift: ותיהיה דו מינית אז היא תביא גם ת'חברה שלה ו... :ladysman: ואז.... :spermat: :ylsuper: :aktion031:

בייי אנשים אוהב אותכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

מה זה אנשים מדוכאים כל כך?!

אז לא הייתה לכם השנה מישהי לצאת איתה , so what?

אתם צריכים להיות שמחים היום(ואת האמת אין שום סיבה שלא תהיו שמחים כל יום :smile1:)

יום אהבה שמח לכולם :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשו לי לצטט כמה דברים שאמרתי בשיחת IM שניהלתי עם חברי בדקות האחרונות, על מנת להסביר לך בדיוק למה אנחנו כל כך נסערים.

Avinoam אומר/ת:

וואי גלעד אני פשוט נשטף במחשבות זוהמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שם בדוי אומר/ת:

חחחחח

Avinoam אומר/ת:

אני חושב על איך שאני תקוע פה בבית כמו מטומטם שחצי מהעולם מזדיין ברגע זה ממש! וואי איזה מעצבן זה! אני פשוט חש בערב מבוזבז כל כך?! איזה שביזות, אנחנו פשוט עריקים אחי! אין זה לא יכול להמשיך ככה!!!!!!!

שם בדוי אומר/ת:

תאונן ותסתום כבר נעל ראבק!!!!!!!

Avinoam אומר/ת:

חחחחחחח

למען הסר ספק- השיחה נעשתה עם זכר. כרגיל. זכר. לא שאני מדבר עם בנות או משהו.

סתם, האמת שאני פשוט בבאסה כפולה כי אני שבועיים אחרי פרידה ממישהי שהייתה איתי שנה וחצי, אבל ניחא... גם ככה זה מבאס להיות לבד ביום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם בדוי אומר/ת:

תאונן ותסתום כבר נעל ראבק!!!!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני הכי אוהב את היציאות העצבניות האלא

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חג פגאני שנגנז והופך לבולשיט פופולרי ותירוץ לזיין משהו. במקור זה חג שאמור לסמל את בוא האביב כי בעונה הזאת הציפורים חוזרות לאירופה מארצות הדרום ומתחילות להזדווג ולבנות קינים. זה אמור להיות חג של משפחה שמבלים בחיק המשפחה. את החג גנז אותו "קדוש" זבלנטיין וקרא לו על שמו ואמר "בחג הזה מזדיינים!". הוא היה בעצם הכומר היחיד שאמר שסקס זה לעניין ולא רק כדי להתרבות (מעניין איך הוא יודע? הוא כומר למען השדים!).

אם יש חג שבאמת נועד לזיונים אז זאת ה-Osatra, שגם היא נגנזה והפכה לפסחא של הנוצרים. סמלי החג הם הביצה והארנבת שהם סמלים של פוריות. זיין כמו שפן ו... הבנתם את הפואנטה.

אז השנה מישהו הזמין אותי לדייט אבל המצאתי שיש לי סטאז' היום. במקום כל השיט הזה הלכתי לעוד ראיון עבודה או שתיים (מתפללים) ואח"כ הלחתי לחרופ עד איזה 21.30 ככה ושמתי זין על העולם. שנה שעברה היה נחמד דווקא, קיבלתי זין. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי זין. ;D

תחדשי....

יאללה לא אוהב את כל החגים האלה... צריך יום מיוחד בשביל לאהוב מישהו? סתם יום שנותן תירוץ לצאת עם מישי.... ומה שעצוב שהתירוץ הזה לא עוזר להרבה מאוד אנשים..... (כן אני נכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאם מקבלים ביום הזה, מקבלים כל השנה. בדוק. :xyxthumbs:

אבל באמת, זה סתם חג-פרסומת שנועד בשביל שכל היצרנים יוכלו למכור את הג'אנק שלהם כמו כריות בצורת לב ודובונים ושוקלד מעפאן ולנו יהיה תירוץ לקנות. לא חסר לי דייטים, לא רוצה כל השנה אז אני ארצה עכשיו?! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

בחיי שאני לא מבינה אתה יום הזה, אני די שונאת אותו למען האמת,

למרות שיש לי את הבחור שלי, לא הסכמתי להפגש איתו היום,

לא רציתי ללכת לרדיו להגיש את הפינה שלי(כי אני מכירה את הבחור שלי שישים רק שירים קיצ'ים בתוכניות, וזה באמת מה שקרה)

אז הגשתי אתה פינה מהבית,

ואז אבא גרר אותי לבנק, והבנק נמצא בתוך קניון,

ויאכ, כל הקניון מעוטר בבלונים בצורת ללבות, והיו בו המון אנשים שקנו דברים, לא יכלתי להכנס לקנות דבר מה כי החנות הצופה באנשים(זה קניון נטוש בתכלס)

יאכ :P

שונאת "חגים" כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...