שגיאת זיכרון מתי שאני נכנס לתקיה... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאת זיכרון מתי שאני נכנס לתקיה...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

עכשיו אני בא להיכנס לתיקה...לכל תקיה..וגם המחשב שלי...אז הוא עושה לי את השגיאה הזאת..:

PRO.JPG

עכשיו שאני נכנס לתקיות דרך לדוגמא הצייר...פתיחה...אז אני יכול...זה רק מתי שאני לוחץ על תקיה באופן ישיר....

מה אני עושה??.

איזה שגיאה זאת??..באיזה זיכרון??.

של המעבד??..הRAM??...ההרד דיסק?...או סתם נדפק הוינדווס..!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

זה היה מטומטם...

אם כבר אז תן לו לינק ואז תאמר לו

:D

http://www.hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=255

סבבה..עכשיו הגעתי לקטע עם הדיסק...הוא לא קורא אותו...זה פסדר...אבל מה אני עושה עכשיו על מה אני לוחץ??

דרך אגב..זה עובד יופי במצב בטוח..!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתנתי לו לינק בכוונה כי הוא עצלן, אתה יודע כמה פעמים מנהלי הפורום נותנים את הלינק לתוכנה הזאת?!?!

אני מרחם עליהם!

סבבה..עכשיו הגעתי לקטע עם הדיסק...הוא לא קורא אותו...זה פסדר...אבל מה אני עושה עכשיו על מה אני לוחץ??

דרך אגב..זה עובד יופי במצב בטוח..!!

אתה בטוח שהורדת את התוכנה הנוכונה?(כי יש שתי סוגים, אחד לצריבה על דיסק ואחד לדיסקט..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתנתי לו לינק בכוונה כי הוא עצלן, אתה יודע כמה פעמים מנהלי הפורום נותנים את הלינק לתוכנה הזאת?!?!

אני מרחם עליהם!

אתה בטוח שהורדת את התוכנה הנוכונה?(כי יש שתי סוגים, אחד לצריבה על דיסק ואחד לדיסקט..)

הורדתי את זה עם הדיסקט...למה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהבעייה היא לא בזיכרון הפיזי (גם אין כזה 0x00000000 וגם לאור העובדה שבמצב בטוח זה לא קורה).

לי זה נראה כמו תוכנה מסויימת שגורמת לשגיאות הללו. תוכנה שאולי משנה את התפריט של לחיצה ימנית על ספרייה/כונן? נסה להשתמש ב-msconfig כדי להעלות תוכנות בצורה סלקטיבית עד שתגלה איזו מהן שגורמת לבעיות.

אם זה לא זה, נסה אולי לסרוק לוירוסים ותוכנות ריגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהבעייה היא לא בזיכרון הפיזי (גם אין כזה 0x00000000 וגם לאור העובדה שבמצב בטוח זה לא קורה).

לי זה נראה כמו תוכנה מסויימת שגורמת לשגיאות הללו. תוכנה שאולי משנה את התפריט של לחיצה ימנית על ספרייה/כונן? נסה להשתמש ב-msconfig כדי להעלות תוכנות בצורה סלקטיבית עד שתגלה איזו מהן שגורמת לבעיות.

אם זה לא זה, נסה אולי לסרוק לוירוסים ותוכנות ריגול.

אז נתחיל....

בmsconfig...אין כלום שפועל בהפעלת המחשב..!..בדוק..(גם בטסק מנגר..אחרי הפעלה אין כלום...)

תוכנות ריגול...(Ad-Aware)...ניקיתי הכל...אין שום כלום...

עכשיו גם אני חשבתי על וירוס בהתחלה...אבל מכיוון שאין לי אנטיוירוס אני לא יכול לדעת....יש איזה אנטי וירוס ממולץ??..פנדה??..סימנטק??..או משהו אחר??

מחקתי תוכנות "חדשות"...שעללות לגרום לזה...(אולי זה eXeem.??..או CPUz 1.27....זה התוכנות החדשות שלי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...