זיכרון 512MB PC3200 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון 512MB PC3200

Yaron-Cohen

Recommended Posts

תמליצו לי על איזה טוב...הכי טוב שאפשר להביא ב800 שח....לסטיק אחד של 512....

כי אני עכשיו שם על המחשב המעפן שלי סטיק אחד...של 512...ואחרי זה שאני יקנה את המחשב החדש...יהיה לי לקנות רק עוד 512....כמובן של אותו חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם את זה על המחשב שבחתימה שלך אז אתה לא צריך ל OC (הסברתי לך שעם המעבד הזה אתה לא תגיע רחוק).

אז אתה יכול לקנות מ KSP זיכרונות 512MB 400MHZ - כל סטיק כזה עולה 390 שקל כלומר ב 780 אתה קונה גיגה :)

אם זה ל OC אז אתה יכול לקנות את 512MB 500MHZ ויאסטה ב 760 נדמה לי גם מ KSP אלו זיכרונות מעולים ל OC וגם עומדים במחיר שלך וגם יותר מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם את זה על המחשב שבחתימה שלך אז אתה לא צריך ל OC (הסברתי לך שעם המעבד הזה אתה לא תגיע רחוק).

אז אתה יכול לקנות מ KSP זיכרונות 512MB 400MHZ - כל סטיק כזה עולה 390 שקל כלומר ב 780 אתה קונה גיגה :)

אם זה ל OC אז אתה יכול לקנות את 512MB 500MHZ ויאסטה ב 760 נדמה לי גם מ KSP אלו זיכרונות מעולים ל OC וגם עומדים במחיר שלך וגם יותר מהירים.

זה למחשב שלי...אבל בלי קשר לOC...אני פשוט קונה מחשב...אז אני מנסה להוזיל את העלויות בכך שאני יקנה עכשיו ..של 512 ואחרי זה עוד אחד של 512....

לא עדיף להביא איזה XMS??..או משהו של ..??..(כי המחשב הבא יהיה לOC...אני מתכנן מעבד 3000+ 939...מ1.8 ל2.2...קירור אויר..)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...