חיבור המחשב לטלויזיה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור המחשב לטלויזיה

ruff stuff

Recommended Posts

עכשיו בילבלת אותי.

בדרך כלל אני אראה בטלויזיה את מה שהממיר משדר אוקיי? כלומר אחבר את הסאונג (אדום ולבן) ואת הוידאו (צהוב)

אבל לפעמים אני ארצה לראות במחשב נגיד, ואז אני אחבר את ה S_VIDEO (ואשמע מהרמקולים של המחשב)

אין אפשרות להשאיר את כל החיבורים האלה בתוך המתאם ופשוט לברור ביניהם בשעת הצורך?

לפי דעתי לא.. או שה SVIDEO או שה COMPOSITE (ה RCA הצהוב הרגיל) צריך להיות מנותק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בילבלת אותי.

בדרך כלל אני אראה בטלויזיה את מה שהממיר משדר אוקיי? כלומר אחבר את הסאונג (אדום ולבן) ואת הוידאו (צהוב)

אבל לפעמים אני ארצה לראות סרטים במחשב נגיד, ואז אני אחבר את ה S_VIDEO (ואשמע מהרמקולים של המחשב)

אין אפשרות להשאיר את כל החיבורים האלה בתוך המתאם ופשוט לברור ביניהם בשעת הצורך?

אני אנסה לעשות לך קצת סדר:

1. כרטיס מסך רגיל עם יציאת טלויזיה יכול רק לשלוח מידע החוצה - כלומר לטלויזיה. לא תוכל לראות שידורי טלויזיה במחשב, אלא אם כן יש לך כרטיס מסך עם VIVO או כרטיס טלויזיה.

2. לגבי הסאונד - אתה צריך כבל שמחבר בין יציאת הרמקולים (שהיא יציאת סטריאו) לבין כניסת הסאונד בטלויזיה (2 כניסות RCA, אדום ולבן - אחד לרמקול ימין ואחד לרמקול שמאל).

3. שינוי הכפתור במתאם לא ייתן לך שום דבר מיוחד - לא תוכל לנתב את שידורי הטלויזיה למחשב בלי חומרה מתאימה (שסביר להניח שאין לך). סביר להניח שהעסק לא יעבוד בכלל אם הכפתור לא יהיה במצב הנכון.

4. את המידע שיוצא מהמחשב (תמונה וסאונד) אתה יכול לראות רק בערוץ הדיגיטלי (ערוץ ה AV). אם יש לך מכשיר אחר שמחובר לערוץ הדיגיטלי בטלויזיה (ממיר, וכדומה), תצטרך לנתק אותו כדי לחבר את הכבלים מהמחשב. גם אם יש לך 2 סטים של חיבורי RCA בטלויזיה (בד"כ מקדימה ומאחורה) ורק ערוץ AV אחד, המכשיר השני יפריע לקליטה מהמחשב והתמונה, אם תהיה בכלל, תהיה מאד מטושטשת.

ומה קורה כשאני כן מחבר את כל החיבורים האלה ובוחר IN?

ומה קורה כשאני בוחר OUT?

יש עוד מתאמים כאלה שעושים פונקציות אחרות?

כמו שאמרתי - המתאם רק מתאם - הוא לא עושה את מה שאתה חושב שהוא עושה - הוא לא יגרום לקליטת שידורי במחשב ע"י הזזת הכפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה כשהטלויזיה מחוברת למחשב ואני רואה במסך צבעוני ובטלויזיה אני רואה את התצוגה שבמסך

אבל בשחור לבן אם תוכלו לעזור לי

האם יש איזה שהיא תוכנה הודה מאוד אם היה איזה מדריך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה כשהטלויזיה מחוברת למחשב ואני רואה במסך צבעוני ובטלויזיה אני רואה את התצוגה שבמסך

אבל בשחור לבן אם תוכלו לעזור לי

סביר להניח שאתה לא עובד בתקן השידור המתאים. בארץ עובדים עם תקן PAL-B, ולכן תצטרך לשנות את תקן השידור בדרייברים של כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...