למי יש GMAIL - עמוד 33 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי יש GMAIL

אורח voodooman

Recommended Posts

• תגובות 686
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

its r0x

לא יודע זה מיוחד כזה קשה להשיג את זה במיוחד שזה עוד לא פתוח וצריך הזמנות

תראה 2 אנשים מהפורום כאן קיבלו כול אחד 5 הזמנות מאיה חבר שלהם בארצות הברית ואז הם חילקו 10 הזמנות כאן לעוד אנשים מהפורם וכך האלה ונוצר מצב

מ10 המזנות יש ל10 אלף איש כאן בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בג'יימייל רק בגלל שאני לא מוכן לשלם לאימייל בספקית אינטרנט

פה אני מקבל אימייל שמגיע ישירות לתוכנת הדואר שלי, מוזילה, אווטלוק וכו

מאפשר עד 15 מגה בהודעה בודדת, ועד גיגה שמירה בשרת (במידה ואני לא בודק מייל כמה חודשים טובים יכול להצטבר שם גיגה שלם של אימייל..)

בקיצור ולעניין שום אימייל בתשלום מספקית האינטרנט לא יאפשר לך דבר כזה

ובקשר לבעיות העברית זה לא ממש משנה לי כי אני גם ככה שונא לבדוק מייל דרך הדפדפן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אין, פשוט אין, על הממשק על GMAIL... הוא מנצל בערך כל אופציה של JAVASCRIPT שיש.... (וגם תמיכה מלאה ב ו IE שאין לפעמים לאחרים, כמו WALLA SNAIL...)...

דבר שני, גיגה, דבר שלישי ספאם די טוב (למרות שלפעמים חוסם דברים שהם לא ספאם), דבר רביעי, ממשק מעולה (אפילו יותר טוב מ OUTLOOK EXPRESS)... יש גם תמיכה ב POP3 למי שרוצה כמובן (שאין לאחרים כמובן, וגם HOTMAIL סוגרים את האופציה הזו)... ATTACHMENTS של 10MB גם כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת לא חוקי בעליל, אסור לדון בה על גבי הפורום, וגוגל חוסמת חשבונות של אנשים שהתגלה שמשתמשים בתוכנה הזאת.

זה שגוגל הודיעה שמבחינתה התוכנה לא חוקית, לא שמעתי עדיין שהיא סגרה לאנשים חשבונות בגלל שימוש בה. (אשמח אם תעדכן אותי אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף קיבלתי הזמנות, אז יש לי כמה ספייר לחלק אחרי שנתתי לחברים כמה.

מי שרוצה, שישאיר הודעה + מייל לשלוח אליו את ההזמנה (או בפרטי אם הוא מפחד מספאם)

(אני לא מבין למה אנשים פותחים דיונים חדשים על זה ?? בשביל זה בדיוק יש את הדיון הזה, ולפחות הוותיקים היו צריכים להכווין חדשים לדיון הזה...)

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=100099.20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הורדות של באימיול זה דבר לא חוקי, ועדיין לא שמעת על זה שהתוכנה סוגרת את האופציה הזאת

אין שום קשר בין הגבלות פיזיות, סגירה וכו.. לבין חוקיות

הפורום הזה חוקי, אז ברגע שתוכנה היא לא חוקית אסור לדבר עליה פה

אם אתה רוצה להשתמש בתוכנה לא חוקית זה עניינך האישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...