חידה. מי יודע מה זה KT-1? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידה. מי יודע מה זה KT-1?

maCr0T

Recommended Posts

הרוס"רים החדשים שמפתחת התעשייה הצבאית יכנסו לפעולה מתישהוא ב2004 (כן כן למי שמכיר .... נפתרה בעיית המעצורים)

יחידות חרוב ודובדבן יקבלו כנראה עוד השנה חמה מהחמודים האלה לבדיקה

** הערה כל המידע הוא מקריאה\שמועות כך שהוא יכול להיות לא מדוייק

אבל צדקתי לגבי זה שתבור זאת סדרת הרוסר"ים החדשה שלש צה"ל נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:ylsuper:

קרוב למדי.

הרוס"רים החדשים של צה"ל הם M4A1 שנכנסים לאט לאט לשימוש בכל יחידות השדה.

התבור הוא לא הרוס"ר החדש של צה"ל אלא כיתתי (עד כמה שידוע לי) שפותח ע"י תע"ש וכבר נמצא בשימוש מבצעי ביחידות דובדבן הפועלות בשטחים (בין השאר בג'נין).

ותמונה:

615.jpg

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכפת לי ? אני משלם ? שאמריקה תשלם ;D ובתמורה (כרגיל) הם יקבלו את התוכניות

מינימייזר מאיפה נראה לך יש לנו כסף לטיל החץ והכל ? ולמה האמריקאים מביאים לנו ים של כסף ? בגלל אהבתם לעם היהודי החביב ?

NOT אנחנו אלופייייים במדע תרופות פיתוחים וכן גם נשק

הם נהנים מהכל ובאמת אני אומר! אנחנו הכי טובים שיש כל החקלאות של אמריקה פועלת על שיטות ישראליות בלעדיות

ובקרוב (2009) מערכת קורנליוס נכנסת לפעולה: פיתוח ישראלי מדהים! ירוט טילי אוייב ע"י שגם מזהה טילי סרק וקודם מחסל את הטילים הסוכנים וזה אחלה דבר נגד טיל כימי\ביולוגי אבל השאלה אם ישאר מאיתנו משהו עד 2009 ;D

M-16 עולה לנו 6 דולר שגם את זה אמריקה משלמת בעקיפין :) מחיר כדור נע בין 70 אגורות ל4 שקלים לכדורי צלפים וכו'

אבל עדיין זה זול כי אנחנו לא משלמים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M-16 עולה לנו 6 דולר שגם את זה אמריקה משלמת בעקיפין :) מחיר כדור נע בין 70 אגורות ל4 שקלים לכדורי צלפים וכו'

אבל עדיין זה זול כי אנחנו לא משלמים :)

w00t?!??!?!?!!?!?!?!?

איפה קונים?!?!?

אני קונה לכל הצוות!!!~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) זה נאוטילוס :)

ב) כל ה M16 נקנים מאמריקה בכספי סיוע החוץ שהם נותנים לנו, אז זה בעצם בחינם :P

לא הנאוטילוס זה משהו אחר !!!!!

ק-ו-ר-נ-ל-י-ו-ס !!!! אל תנסה להיות יותר חכם מהאיש שניבא מי יהיה האפיפיור כ70 שנה לאחר מותו :P

חכה חכה אתה עוד תשמע על זה, דבר ענק ויקר בטירוף

תבוררררר התבוררררררר החזרה לימי התהילה של העוזי :) לא יהיה משחק SHOOTER אחד בלי 2 דגמי תבור

אני כל כך מתרגש :jump: :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקשן!יש עוד מערכת ששצה קורנליוס אני יודע על הנאוטילוס אם אני לא טועה הנאוטילוס מיירטת טילים מחוץ לאטמוספירה ע"י לווין שנושא תותח או משהו

הקורנליוס זה מערכת שלמה כמו החץ שכוללת מערכות שונות בדיוק כמו החץ שיש את אורן ירוק אתרוג זהב וכו'

שששששששששש הסקט ולמד מהחכמים :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...