בקשר לכל האתרי אמיול שנסגרים | כנסו רק אנשים רציניים ולא ילדים קטנים בבקשה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לכל האתרי אמיול שנסגרים | כנסו רק אנשים רציניים ולא ילדים קטנים בבקשה

Djx

Recommended Posts

אני לא בטוח אם אתה עובר על החוק אם אתה למשל שולח לו שיר דרך או אימייל או משהו

אבל אם אתה משתף ברשת שיתוף כלשהי אז אלפי אנשים יכולים להוריד את זה ואז זה לא חוקי כבר

גם אם זה לא חוקי לשלוח לחבר שלך דרך הICQ או אימייל לא יתבעו אותך על זה, גם כי אי אפשר

לתפוס אותך בכלל, וגם כי הם יודעים שאין מצב שהם ינצחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון, למשל בליון-נטוורק יש גם שירים ודברים של אומנים עלומי-שם שבחרו לפרסם

שם את העבודות שלהם על מנת לתת להם פירסום ולכן זה חוקי

זה היה בדיוק הטיעון של napster. הם הביאו אלפי אומנים שחתמו להם שהם מעוניינים שהשירים שלהם יופצו חינם תחת הרשת של napster וזה לא ממש הפריע לבית המשפט בארה"ב לסגור את נפסטר.

אני לא בטוח אם אתה עובר על החוק אם אתה למשל שולח לו שיר דרך או אימייל או משהו

אתה עובר על החוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה ז לא חוקי למשל אני נותן לחבר שלי דיסק של זמר לשמוע אותו כמובן שלא עברתי על החוק אז מה ההבדל אם אני יעביר לו אותו דרך האינטרנט לבין שאני יביא לו אותו ישירות?

אין בעיה לתת דיסק... אם אתה צורב לו, או משכפל את המקור שלא לא מטרות אישיות, אז זה עברה על החוק...

הנה אתר (למרות שהוא הוקם ע"י ה RIAA והוא משוחד, הוא מסביר בגדול את כללי המשחק):

http://www.musicunited.org/2_thelaw.html

# You transfer copyrighted music using an instant messenging service.

# You have a computer with a CD burner, which you use to burn copies of music you have downloaded onto writable CDs for all of your friends.

שוב, ברור שזה משוחד אבל עדיין זה נותן שם גם ציטוטים של החוק (בארה"ב לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אם לא היו יוצאים עשרה חרא בסדרה וסרט אחד טוב איכשהוא - לא הייתי מוריד (והמחיר הוא אותו פאקינג מחיר והוא כ הזמן עולה)

- אם לא היו משחררים 20 משחקים שאפילו בן דוד שלי הקטן אומר שהם מסריחים ושני משחקים יפים (אותו דבר - הכל תלוי בהייפ שעשו לאותו משחק

עיין ערך DOOM3 VS HL2 )

- אם לא היו יוצאים אלבומים שאם המילים שלהם היו כתובים על נייר, הייתי מנגב בהם את התחת - לא הייתי מוריד שירים אלא קונה מקורי.

בקיצור תעשיית המדיה חושבת שאנחנו מפגרים ושלא הבנו עד כמה אין תוכן במוצרים שהם מוכרים לנו והם חושבים שאנחנו נמשיך לקנות חרא.

WAREZ תמיד היה ותמיד יהיה. אבל אם הם יתחילו לייצר חומר איכותי אז אנשים יתחילו לקנות. לי יש לפחות 20 משחקים קנויים ו30 דיסקים מקוריים ו13 סרטי . כולם שווים שיחוק\שמיעה\צפייה שוב ושוב ושוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעילה לתביעה מספיק שהם רק "תומכים" או "מסייעים" לאנשים להוריד באופן לא חוקי (ליון הוא לינקיה לקבצים גנובים).

בעצם זה שאתר "is bringing the links to their doorstep" זה כבר סיוע לעבירה על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שזה אתה ולא אני... הם לא אירחו את הקבצים, הם לא סיפקו תשתית שרתים לקבצים, הם בסה"כ נתנו HASH NUMBER ושם של קובץ...

באנלוגיה זה למישהו שהולך ברחוב ומחזיק שלט של יש סמים מסוג זה, ויש סמים מסוג אחר... גם הוא עובר על החוק ? בשביל סמים, צריך תשתית וספקים ודברים אחרים מעבר לכך.....

עם כל הכבוד ל FAW ו LION, כמו שעכשיו אפשר לעשות חיפוש בתוך EMULE, אפשר היה גם לפני זה... ואתרי אינדקסים לדברים יש בלי סוף, אז מה בדיוק הפואנטה ?

הסיבה שהם התקפלו היא בסה"כ שאין להם יכולת לצאת בהוצאות משפטיות של תביעה...

----

מצב שני, האמת שהם היו יצרני תוכן לא-חוקי עצמאי (מוזיקה וסדרות מהארץ), זה כבר סיבה יותר טובה, וטיעון יותר טוב מאשר מה שאתה אמרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להפוך הכל לחוקי?

אם הספקי יעבדו בשיתוף עם כל חברות הסרטים והתקליטים

ויוסיפו לתעריף האינטרנט את המחיר של השיתוף קבצים

למשל עוד 20 30 שקל וכולם חופשיים לגלוש ולהריד הכל ובמהירות גבוהה

את הכסף מעבירים לחברות התקליטים וזה הכל ככה יהיו עוד אנשים שייקנו מקור בלי ויש גם פרסומות שזה המון כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שזה אתה ולא אני... הם לא אירחו את הקבצים, הם לא סיפקו תשתית שרתים לקבצים, הם בסה"כ נתנו HASH NUMBER ושם של קובץ...

באנלוגיה זה למישהו שהולך ברחוב ומחזיק שלט של יש סמים מסוג זה, ויש סמים מסוג אחר... גם הוא עובר על החוק ? בשביל סמים, צריך תשתית וספקים ודברים אחרים מעבר לכך.....

עם כל הכבוד ל FAW ו LION, כמו שעכשיו אפשר לעשות חיפוש בתוך EMULE, אפשר היה גם לפני זה... ואתרי אינדקסים לדברים יש בלי סוף, אז מה בדיוק הפואנטה ?

הסיבה שהם התקפלו היא בסה"כ שאין להם יכולת לצאת בהוצאות משפטיות של תביעה...

----

מצב שני, האמת שהם היו יצרני תוכן לא-חוקי עצמאי (מוזיקה וסדרות מהארץ), זה כבר סיבה יותר טובה, וטיעון יותר טוב מאשר מה שאתה אמרת...

הם גם הפיצו וכתבו בבירור שסרטים סדרות ואלבומים ישראליים הופצו על ידי הצוות של ליונטוורק (סרטים ישראלים כגון סוף העולם שמאלה ועוד כמה שאני לא זוכר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להפוך הכל לחוקי?

אם הספקי יעבדו בשיתוף עם כל חברות הסרטים והתקליטים

ויוסיפו לתעריף האינטרנט את המחיר של השיתוף קבצים

למשל עוד 20 30 שקל וכולם חופשיים לגלוש ולהריד הכל ובמהירות גבוהה

את הכסף מעבירים לחברות התקליטים וזה הכל ככה יהיו עוד אנשים שייקנו מקור בלי ויש גם פרסומות שזה המון כסף

למה 20 30 שקל ? למה שמישהו יתן את הכח לספקים ? איך אתה קובע את התמכור לדבר כזה ? מי יפקח ? קיצר... הרבה רעיונות יש בנושא... אני מניח שבעוד כמה שנים יהיה מודל או כמה מובילים שיספקו גם את הצרכנים וגם את התאגידים....

äí âí äôéöå åëúáå ááéøåø ùñøèéí ñãøåú åàìáåîéí éùøàìééí äåôöå òì éãé äöååú ùì ìéåðèååø÷ (ñøèéí éùøàìéí ëâåï ñåó äòåìí ùîàìä åòåã ëîä ùàðé ìà æåëø).

שוב ציינתי בסוף שהם עסקו בפעילות לא חוקית כמו שאתה מתאר ולכן זאת סיבה סבירה לתבוע אותם... הסיבה ש MANBOT אמר, לעומת זאת, היא פחות סבירה וזה מה שהאנלוגיה שלי באה לציין (שוב, יכול להיות שהוא צודק, אבל זה לא כזה ברור כמו שזה נראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה כסף זה יהיה לא אני יחליט כמובן!

ולמה שהספקים לא יעבדו בשיתוף עם חברות התקליטים?!

הרי כולם מסכימים ששיתוף קבצים באינטרנט זה עבירה על החוק הכתוב אז בשביל להמשיך שיתוף קבצים

ושהוא יהיה מהיר ביותר והכי חשוב חוקי-לא יקרה מצב כמו בימים האחרונים שנאלצים לסגור אתרי שיתוף!

אני בטוח שזה יצא לטובה לשתי הצדדים!

פיקוח למה צריך פיקוח הכל חוקי הכסף נכנס לכיס החברות תקליטים והספק רק עוזר לתהליך הזה

כמובן הספק יקבל כסף עבור הכל אבל המרוויח העקרי יהיה חברות התקליטים והצרכנים שיהנו מהכל במהירות מקסימלית והכל יהיה חוקי למהדרין

כמעט לא יהיה יותר ווארז כי לא יהיה בו צורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין לעשות קונצים ולנסות להראות למה מה שהאתרים עושים זה חוקי, לבין לא לראות את הפסול בזה.

תגידו מה שתגידו, חלק מהפעילות של אתרים כמו ליונטוורק היא לעזור להפצה של חומר מוגן בזכויות יוצרים בין אנשים שלא קנו עותק חוקי (בנוסף להפצה של חומר חינם, עזרה לאמנים לא ידועים ואיסוף אוכל לנזקקים); ומי שלא מבין את זה חי בסרט. יש בעייה לבסס בחוק שהפעילות של אתרים ותוכנות כמו אי מיול היא לא חוקית. למשל הצעת חוק מטומטמת להפליא שהציעה שכל אמצעי שעוזר להפצת חומר מוגן הוא לא חוקי (מלבד אי מיול, גם צורבים, מכונות צילום...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין לעשות קונצים ולנסות להראות למה מה שהאתרים עושים זה חוקי, לבין לא לראות את הפסול בזה.

תגידו מה שתגידו, חלק מהפעילות של אתרים כמו ליונטוורק היא לעזור להפצה של חומר מוגן בזכויות יוצרים בין אנשים שלא קנו עותק חוקי (בנוסף להפצה של חומר חינם, עזרה לאמנים לא ידועים ואיסוף אוכל לנזקקים); ומי שלא מבין את זה חי בסרט. יש בעייה לבסס בחוק שהפעילות של אתרים ותוכנות כמו אי מיול היא לא חוקית. למשל הצעת חוק מטומטמת להפליא שהציעה שכל אמצעי שעוזר להפצת חומר מוגן הוא לא חוקי (מלבד אי מיול, גם צורבים, מכונות צילום...).

רק תגיד לי בדיוק מה לא חוקי בקוד/שימוש של EMULE ו/או BITTORRENT כתוכנה (NAPSTER אפשר להגיד שהיה לא חוקי עוד איכשהו)....

וגם תגיד לי 4918270|F0E220FE61CA221F6AF1632E0CC613C7 שם, LEET.EXE האם עברתי על החוק ? אם כן, למה, אם לא, זה בדיוק מה ש LION ו FAW עשו... הם סיפקו HASH # ו שם קובץ.... הם לא סיפקו את התשתית של השרתים, לא של המורידים (למעט היצירת תוכן הישראלי הלא חוקי שהחל לפני שנה וקצת, וזה היה בעייתי... הם היו צריכים להפריד את זה)...

ed2k://|file|Firefox.Setup.1.0.ShareConnector.exe|4918270|F0E220FE61CA221F6AF1632E0CC613C7|/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LION וFAW, אתרים עצמם לא עברו על החוק,

כמו ש ICEBREAK אמר, וצדק, שהם למעשה רק סיפקו קוד מסויים, לינק, ולא יותר,

הם לא אכסנו קבצים חוץ מתרגומים שאנשים כתבו בעצמם לסרטים (שזה חוקי...)

HOLY, בקשר לשליחת קובץ בICQ,

לפי החוק הישראלי אם אני לא טועה, כל עוד לא צרבת או העברת לקלטת, לא עברת על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תגיד לי בדיוק מה לא חוקי בקוד/שימוש של EMULE ו/או BITTORRENT כתוכנה (NAPSTER אפשר להגיד שהיה לא חוקי עוד איכשהו)....

וגם תגיד לי 4918270|F0E220FE61CA221F6AF1632E0CC613C7 שם, LEET.EXE האם עברתי על החוק ? אם כן, למה, אם לא, זה בדיוק מה ש LION ו FAW  עשו... הם סיפקו HASH # ו שם קובץ.... הם לא סיפקו את התשתית של השרתים, לא של המורידים (למעט היצירת תוכן הישראלי הלא חוקי שהחל לפני שנה וקצת, וזה היה בעייתי... הם היו צריכים להפריד את זה)...

ed2k://|file|Firefox.Setup.1.0.ShareConnector.exe|4918270|F0E220FE61CA221F6AF1632E0CC613C7|/

לספק את הקוד (שלדעתי גם עליו יש זכויות יוצרים, הרי הוא HASH של קובץ מוגן, אבל זה להדבק לקטנות) זה לעזור לאנשים להפיץ קבצים מוגנים. איך אתה יכול להגיד שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...