מודינג ראשון וצנוע שלי :) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג ראשון וצנוע שלי :)

דודי הסטלן

Recommended Posts

יש לי דלת בדיוק כמו שלך.......

רק שבשלי עשיתי יותר רציני.....

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=105474.0

תראה אולי תיקח רעיונות.......

פשששש דבר כזה רציתי לעשות משהו בסגנון, ראיתי שניצלת את הצורה של הציור הזה שעל הדלת שגם לי יש אותו אבל לא רציתי לעשות חלון בקווים של הציור המוטבע הזה אלא חלון עגול או מרובע עדיין לא החלטתי מה אני יעשה בנוגע לזה, לגבי הגג, הוא פשוט לא מתפרק, המארז הזה הוא סופר ג'נרי ואיכשהו הכל מחובר שם כמו לא יודע מה זה בלאגן שלם לפרק את הגג של המארז הזה, ביינתים אני לא נוגע בזה אני עוד צריך לחשוב על רעיון מקורי מה לעשות...

ל-INSTALL, את החור של המאוורר עשיתי עם מקדחה ואחרי זה עם ג'קסון כדי לקבל צורה של עיגול.

אוקיי עוד הפעם של מה שהולך בתוך המארז, כן כן בלאגן די רציני למרות שכל הכבלים שאתם רואים צמודים לדלת אז ככה שזה לא ממש מפריע לזרימת האוויר, לפחות אני חושב כך :P

תמונות:

IMG_5618.jpg

IMG_5619.jpg

IMG_5620.jpg

IMG_5621.jpg

IMG_5622.jpg

IMG_5623.jpg

IMG_5624.jpg

IMG_5625.jpg

IMG_5626.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf ??!?!?!?!?!?!!

אחי תעשה דחוף סידור חוטים אם אתה רוצה שהטמ'פ ירדו עוד קצת !

דבר שני אני לא חושב שזה שאתה שם את המאוורר למטה זה עוזר במשו אבל איך שאתה רוצה !

נחמד מאוד בעיקר החור של המאוורר המשך כך ! :xyxthumbs:

נ.ב אתה יכול לתת לי לינק לרקע שלך במסך ? חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם,אתה חייב דחוף,להסליב את כל החוטים שלך!!!(נראה לי ש2~3 ערכות סליבינג יספיקו ,לא?! ;D :o :o :o

אגב,המאוורר על הרצפה יועיל.אם תיתן לו הגבהה של כמה סנטימטרים.. רק שתדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהמאוורר שעל הרצפה מיועד יותר לקירור הדיסקים הקשיחים אבל חשבתי בהתחלה שהוא יעיף אוויר למעלה והשניים של ה-80 יוציאו את האוויר שהוא מעיף וככה יהיה מעגל טוב של איוורור אבל בדקתי ולא נראה לי שהוא מעיף אוויר עד לגג המארז אני יצטרך לחשוב על פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...