מעוניין לבנות mini pc. יש המלצות לחומרה? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לבנות mini pc. יש המלצות לחומרה?

orenoren

Recommended Posts

שלום.

גם אני נסחפתי לשגעון ה mini ובא לי לבנות מחשבון מאפס. אחרי שיטוטים ארוכים באינטרנט הגעתי למסכנה שכדאי ללכת על בורדים של via מכיוון שיש להם היצע הכי גדול ונסיון גדול בתחום. (http://www.mini-box.com/s.nl/c.ACCT127230/sc.8/category.15/.f)

כנראה שיש אותם ב plonter.

בנוגע ל cdrom ו hard disk, חשבתי להשיג כאלו של laptop בגלל הגודל וצריכת החשמל הנמוכה ובגלל שיש לי כבר ספק ממוזער. האם הם עובדים בסדר, האם יש משהו שאני צריך להזהר ממנו (התחממות, בלאי גבוה...)?

תודה רבה מראש.

אצרף כשיהיה מה לצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של via אחלה

הדבר היחיד שצריך להזהר איתו זה ביצועים גרועים למעבדים של via (מספיק כדי להריץ XP, לא הרבה יותר..)

לרוב הלוחות יש קירור פאסיבי וזה מספיק, אם אתה לוקח לוח של פנטיום 4

אז תנסה להשיג מעבד קריר או תקח מעבד ותעשה לו קצת underclocking and undervolting

וגם אז תצתרך גוף קירור אקטיבי גדול למדי ולדאוג לאורור של המארז

הארדיסקים של ניידים הם איטיים ויקרים יותר, קח אזה או שולחניים-הם שקטים

יש nanoatx בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לי שהדיסקים איטיים, הם 5400 (במקרה הטוב) במקום ה 7200 הסטנדרטי ל . ואכן הם יקרים יחסית אבל אני אומר אם כבר אז כבר וניתן במזעור עד הסוף. על אותו עקרון אני מעדיף ללכת על cd rom הדקים במיוחד של לפ-טופים (גם הם איטיים ועולים יותר). אני לא ממש יודע מאיפה אשיג את המימון ואולי בסוף אני יתפשר על חלק מהחלקים.

יש למישהו אולי חלקים שיכולים לעזור לי למכירה/החלפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנקרא ספק DC-DC זאת אומרת שהוא לא כמו הספק הרגיל שיש לך במחשב שממיר ממתח AC של חברת חשמל למתח DC שהרכיבים צורכים אלה הוא מקבל מתח של 12V DC מספק חיצוני והוא ממיר את המתח הזה למתחים השונים שצריך במחשב. היתרון בזה הוא בגודל הרכיב שבתוך המחשב שכמו שאתה רואה הוא קטן מאד ומתחבר ישירות ללוח אם.

אני כנראה מזמין לי אחד כזה אבל בלי משלוח לארץ, ברור קטן אצלם גילה שבגלל שהם שולחים בדואר מהיר זה יעלה בסביבות ה60-70$ למשלוח לארץ לעומת 6-7$ בתוך ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...