דיסקיות חיתוך לדרמל - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקיות חיתוך לדרמל

liorgadidi

Recommended Posts

שלום

אני רוצה לדעת מאיפה אני יכול לקנות דיסקיות מחוזקות לדרמל במחיר סביר.

כשאני אומר מחוזקות אני מדבר על הדיסקיות שבמדריך לדוגמא.

אם למישהו יש דיסקיות כאלה והוא הפסיק להשתמש בדרמל מסיבה זו או אחרת

ורוצה למכור אותן:

לשלוח פרטית

או

301149605 icq:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי משהו כזה:

8 דיסקיות מתכת ב 26 שקלים זה טוב?

דיסקיות "רכות" (אנשים טוענים שנשברות להם מהר, לי משום מה זה לא קרה..) כמו 409 או 420 נמכרות ב45 בהום סנטר.

אז נראה לי ששלך יותר "איכותיות"..

אם כי אני לא מבין מי צריך דבר כזה. הרי אני רוצה שהדיסקיות יתכווצו בשביל שאני אוכל לעשות חיתוכים יותר מסובכים. אם הן לא מתכווצות, אני בבעייה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדו למטע לטבלת ראשי הדרמל:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=70953.0

שם זה נקרא דיסקית מצופה יהלום.

עכשיו מה זאת אומרת שיתכווצו?

אתה מתכוון שהדיסקית נשחקת ואז הקוטר שלה קטן?

או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו חזרתי

קניתי דרמל של WOLF 120 שקל

עם 99 דברים

וגם קניתי ב45 שקל 36 דיסקיות של DREMEL-טובות

אני עכשיו לומד להשתמש בדרמל הזה. אז אם למישהו יש הצעות , אז שישלח אותם לי בפרטי או לפה. זה מאוד יעזור

וגם איך אני יודע למה כל ראש משמש, והכל יש מלא דברים שמה.....

למה כולם??????

TNX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדריך יש את הטיפים שאתה צריך:

המלצות לשימוש בדיסקיות:

1. אל תנסו לחדור דרך החומר במעבר אחד, אלא חירצו בחומר קו ראשוני וחזרו עליו כמה פעמים עד שנוצר החתך.

2. במהלך החיתוך, עשו הפסקות קצרות כדי לתת לדיסקית להתקרר על-מנת שלא תתחמם ותישבר.

3. החזיקו את הדרמל כך שהדיסקית תהיה בזווית קטנה לחיתוך ולא ב-90 מעלות כך קל לה יותר לחתוך.

4. רק הקצה פעיל - הדרמל הוא לא כלי שעובד על כוח (כמו מקדחה) אלא על מהירות הסיבוב ולכן הרשו לדיסקית לגעת בעדינות באובייקט החיתוך והיא כבר "תאכל" את דרכה...

5. סקית לא תישבר.

6. אין לשייף משהו חד עם מרכז הדיסקית כי הדיסקית עלולה להתפוצץ.

1 מאוד חשוב!

2 תקף רק לדיסקיות מתכת (דיסקיות רגילות לא מתחממות, כי השיכבה שמתחכחת בפח פשוט נשחקת...)

3 זה כדי להשתמש בפינה של הדיסקית...

עם 4 אני לא כל כך מסכים... אני חתכתי עם דראמל שעובד על כוח, ועם אחר שעובד על מהירות. אני מעדיף את זה שעובד על כוח, מהסיבה הפשוטה שהוא חותך הרבה (הרבה!) יותר מהר. אבל זה פחות רלוונתי בשבילך, אתה את הדראמל שלך כבר קנית....

לגבי 5: אם יש לך זוויות חדות, אל תחתוך אותם בתנועה אחת, תרים את הדראמל מהפח, תסובב אותו באוויר, ותחתוך בצורה "נקודתית"... אם תנסה לחתוך בצורה רציפה זווית חדה, קרוב לוודאי שהדיסקית תשבר... גם אם היא מחוזקת!

6 מניסיון עם הדיסקיות הפשוטות (שככול הנראה קיבלת עם הוולף... לפי דעתי לא היית צריך לקנות דיסקיות נוספות לפני שבדקת את מה שאתה מקבל, כי בד"כ זה מספיק), אם אתה משייף בעדינות, אפשר לשייף פינות גם עם ה"שטח" (הצד...) של הדיסקית, זה באמת יכול לגרום לדיסקית להישבר, אבל מצד שני, זה ממש נוח ;)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...