הרקולס חוזרים לזירה...(OC) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרקולס חוזרים לזירה...(OC)

Fenomeno

Recommended Posts

לאחר הFDX8500LE בגרסאת 64 המגה בייט (הלא מוצלחת בOC) יצאה הגרסא החדשה,מבוססת על GPU הרדיאון (לאLE) עם 128 מגה בייט שהפעם מפילה את הג'יגה בייט לקרשים...זיכרונות 3.3NS לעומת 3.6 של הג'יגה בייט- ההרקולס עובר משמעותית.. ;)

ימי התהילה של ג'יגה בייט- חלפו ככל הנראה.

קרדיט לאלכס על פירסום ההשוואה..ואכב- הסומה 4200SE עם 128 מגה בייטיים מנצח את שניהם ;D

עריכה: הכוונה לרדיאונים בגרסא החזקה, לא LE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-128 מגה בייט של ג'יגה בייט יש לפחות 3.3 ננו שניות, אם לא 2.8, למה 3.3 ? כי זה המינימום לסוג הצ'יפים האלה... סיבה לחגיגה מיוחדת ? לא... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-128 מגה בייט של ג'יגה בייט יש לפחות 3.3 ננו שניות, אם לא 2.8, למה 3.3 ? כי זה המינימום לסוג הצ'יפים האלה... סיבה לחגיגה מיוחדת ? לא... ;)

יש לי הפתעה בשבילך..

אתה מוזמן להציץ בתמונות, ולמען הצעלנים נפרסם גם כאן...

http://www.ixbt.com/video2/any-r200-5.shtml

הרקולס:

hercules-r8500-mem.jpg

3.3NS

ג'יגה בייט:

gigabyte-8500-mem.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לקרוא את הכתבה יותר טוב....

1. HERCULES לא לוקח את אפילו עם OC ( למרות שבאמת הוא יכול להגיע ל-315 ).

דבר נוסף...

תרגום חופשי :

1. ".. כוחה של כל אחד מהכרטיסים מספיק, כדי לא לשים לב לפיגור של הרקולס בגלל הסמסונג שעליו..."

2. "..חסרונו הבולט של HERCULES - חוסר הRAMDAC השני."

3. "ה HERCULES פועל יחסית לאט יותר, OC עד 315 נותן אותה תרומה כמו גיגאבייט OC עד 300, ואפילו פחות .."

אבל בכל מקרה שני הכרטיסים בביקורת קבלו ציונים מצויינים, ונחשבים ל2 כרטיסי POWERED BY ATI הטובים לרגע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לקרוא את הכתבה יותר טוב....

1. HERCULES לא לוקח את אפילו עם OC ( למרות שבאמת הוא יכול להגיע ל-315 ).

דבר נוסף...

תרגום חופשי :

1. ".. כוחה של כל אחד מהכרטיסים מספיק, כדי לא לשים לב לפיגור של הרקולס בגלל הסמסונג שעליו..."

2. "..חסרונו הבולט של HERCULES - חוסר הRAMDAC השני."

3. "ה HERCULES פועל יחסית לאט יותר, OC עד 315 נותן אותה תרומה כמו גיגאבייט OC עד 300, ואפילו פחות .."

אבל בכל מקרה שני הכרטיסים בביקורת קבלו ציונים מצויינים, ונחשבים ל2 כרטיסי POWERED BY ATI הטובים לרגע זה.

אמממ..אם תשים לב הכותרת נוגעת לOC של שני הכרטיסים בלבד- אני מאמין שהבעיה עם הביצועים הפחותי של ההרקולס תסודר (כמו שהיה בFDX8500LE).

למה ההרקולס מפגר בדיוק? הרי הזיכרונות שלו מהירים יותר- ממתי זה מינוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...