יש אפשרות להריץ שתי וינדוסים בו זמנית ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אפשרות להריץ שתי וינדוסים בו זמנית ?

GZA3

Recommended Posts

אני רוצה על מחשב אחד להריץ שתי מערכות הפעלה של וינדוס כשאחד מהם תיהיה pro ps2 והשניה תיהיה 2003 server כששתיהם יהיו בו זמנית פועלות ויהיה לי אפשרות לדפדף בינהם.

יש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר היום על ההמצאות של מחר?  :smile1:

אני לא חושב שיש דבר כזה

אולי,

אם אתה רוצה.. אתה יכול להתקין 2 ווינדוסים על ההרד דיסק.

זה אני יודע וזה לא בעיה...

חשבתי אולי יש אפשרות להריץ שתי מערכות הפעלה על מחשב אחד.

אני זוכר לפני איזה שלוש שנים ראיתי תוכנה שעושה אתמול למחשב תוך כדי שימוש בוינדוס.

ניפתח חלון ואז אתה רואה בו את המחשב שהוא עולה מחדש.

האמת אני לא זוכר אם הוא הפעיל פעמים את הוינדס :) פשוט אז היה לי מחשב חלש מאוד והמחשב עבד לי לאט כל כך שלא היה נוח להשתמש בתוכנה.

היום יש לי מחשב הרבה הרבה יותר חזק (בין היותר חזקים שקיימים) ועם שתי גיגה ככה שלא תיהיה לי בעיה להריץ שתי מערכות הפעלה בו זמנית במידה וזה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאלת השאלה - למה?

אתה עד כדי כך נהנה לסבול שאתה מוכן להריץ במקביל שתי מערכות כל כך "יציבות" מבית מיקרוסופט?

האמת שלא.

אבל אני רוצה לעשות דבר אחר, אני רוצה להריץ את ה PRO PS2 בגלל התמיכה הטובה שלו במשחקים ובעוד כמה תוכנות שעובדות רק עליו (כמו הפלאפון שלי שאפשר להתקין את התוכנה רק ב SP2).

את שאר השימוש שלי באינטרנט, WORD והשאר אני רוצה להריץ על מערכת הפעלה אחרת. לא איכפת לי שזה יהיה עם KDE ולא איכפת לי שזה יהיה וינדוס 2003 סרבר שעבדתי עם המערכת הזאת הרבה זמן והיא מערכת טובה מאוד שלא עשתה לי בעיות גם כשהרצת אלפי דברים על המחשב הוא לא ניתקע ולא חשב יותר מידי.

יש לך איכשהו פתרון בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בתוכנה נקראת virtualpc. היא משריינת מקום בדיסק הקשיח, עליו אתה מתקין את מע' ההפעלה כאילו זה היה באמת. הרעיון הוא שמע' ההפעלה קיימת רק באזור המשוריין בדיסק הקשיח. גם אם ישתולל לך וירוס או מישהו יפרוץ לך למחשב, זה יהיה רק לאזור הזה בדיסק הקשיח. הוא לא יוכל לראות את "העולם הגדול".

היתרון בזה הוא שכאשר אתה רוצה למחוק את מע' ההפעלה ההיא, אתה פשוט מוחק את הקובץ שהתוכנה יוצרת. אתה יכול להתקין מגוון של מע' הפעלה (כמובן אם יש לך את דיסק ההתקנה).

בקיצור, נחמד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בתוכנה נקראת virtualpc. היא משריינת מקום בדיסק הקשיח, עליו אתה מתקין את מע' ההפעלה כאילו זה היה באמת. הרעיון הוא שמע' ההפעלה קיימת רק באזור המשוריין בדיסק הקשיח. גם אם ישתולל לך וירוס או מישהו יפרוץ לך למחשב, זה יהיה רק לאזור הזה בדיסק הקשיח. הוא לא יוכל לראות את "העולם הגדול".

היתרון בזה הוא שכאשר אתה רוצה למחוק את מע' ההפעלה ההיא, אתה פשוט מוחק את הקובץ שהתוכנה יוצרת. אתה יכול להתקין מגוון של מע' הפעלה (כמובן אם יש לך את דיסק ההתקנה).

בקיצור, נחמד מאוד.

תודה רבה לכולם :)

OMRIJ, המחשב שלי מספיק חזק.

amd 3200+ 64 939

2G RAM

X800XT

A8N ASUS

זה יספיק לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...