TopGun - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TopGun

airborn-i

Recommended Posts

אני רוצה לדעת למה כל נושא שקשור למחלוקות בין הדתיים לחילונים אתה נועל, איזה מעפן אתה, אפילו קללות אין שם וכבר אתה נועל?! תן לדסקס.

(זה ברור שגם את הנושא הזה תנעל, אבל אני מקווה שתהיה קצת יותר "פתוח", מה יש'ך עם "נעילות" הזאת? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , עשית מעצמך בדיחה גם ככה.

אז עדיף שלא תגיב יותר.

בשביל דברים כאלו אפשר(וצריך) לפנות בפרטי לא על גבי הפורום.

ותירגע גם עם הצורת דיבור שלך , תתייחס בכבוד ולא בזילזול , בין אם זה חבר צוות או משתמש רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפנים משורת הדין, אני אגיב פה.

אני מתייחס לכל ת'רד לגופו.

ואני חושב שניתן לראות שברוב המוחלט של המקרים, אני נותן לת'רדים הזדמנות שניה ושלישית לחזור למוטב, אפילו כשאני לא מחויב לעשות כך.

ובקשר לת'רדים בנושא דת, חרדים וכו': אין לי בעיה עם הנושא עצמו (למרות שהוא כבר נטחן מכל כיוון, אבל עדיין...). כן יש לי בעיה זה שמשתמשים מסויימים (*caugh*) מסיתים כל דיון בנושא לוויכוח על יש/אין אלוהים. הוויכוח הזה די מיותר, מכיוון שזה סתם נגרר לעמודים על גבי עמודים של וויכוחי סרק בין משתמשים בודדים. ומה שיותר חשוב - נפתחו בעבר לא ת'רד אחד ולא שניים על הוויכוח הזה, ומתוכם כמה עוד פעילים.

מה לעשות, כשאני רואה שת'רד איבד לגמרי את הנושא המקורי שלו, ולמרות אזהרות, הוא לא חוזר לשם, אני נועל. על אחת כמה וכמה, כשת'רדים מתחילים להגיע לפגיעות אישיות והשמצות.

זה מה שקרה בת'רדים האחרונים, וזאת הסיבה שבגללה נעלתי - ואני לא מבין איך כל כך  קשה להבין את זה, כשאני דואג לרשום הודעת נעילה מפורטת בכל ת'רד.

אני מקווה שהבנת והפנמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...