איך המסך הבא: LCD MAG 19" LP917. מומלץ? תכונות? תמונות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המסך הבא: LCD MAG 19" LP917. מומלץ? תכונות? תמונות?

Katana

Recommended Posts

האתר של מאג עושה לי בעיות. והרבה.

הוא פותח רק את עמוד הבית, וגם זה בקושי. וכשהצלחתי להגיע למסך של LCD, לא מצאתי את הדגם הזה...

זהו.

תמונות, חיפשתי, ומצאתי רק דברים ירודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי גרוע שיכול להיות זה מסך LCD19 ב-2300 שח ועוד מאג??? איכססססס...

אני ממליץ לקחת CRT19 של סמסונג מדגם 959NF הוא בעל רזולוציות ואיכות מדהימות! מחירו 1900 שח

אם בא לך הפוזה של LCD קח LCD17 כי הוא יהיה יותר איכותי למחיר הזה, זה הכי טוב שמצאתי

http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5818

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי Flatron F700B CRT . ואני רוצה לעבוד לLCD.

אין לי מה לעבור עכשיו ל17 אינטצ', כי זה יהיה טיפשי.

אם אני עובר, אני מגדיל ל19.

ואני מצאתי את המאג ההוא. המחיר שאני מצאתי זה מחיר מספק. ולכן כל מה שאני רוצה לדעת, זה האם המסך הנ"ל טוב, או שלא?

אם לא אז למה? אם כן אז למה?

לפי דעתי הוא לא רע בכלל. 16ms ל19 אינטצ' זה יפה מאד. אך דעתי היא לא מספיקה לי, ואני צריך את עזרתכם רק בשביל המסף הספציפי הזה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של המסכי LCD של מאג בדרך כלל ירודה, אני לא הייתי ממליץ לך לעבור מ-CRT איכותי ל-LCD עלוב.

אתה יודע ש-LCD 17 גדול באינץ שלם מ-CRT 17?

בכל מקרה אם אתה רוצה LCD 19 אתה צריך לפחות 2900 לדגם ממוצע של Benq או 3600 לדגם טוב של ViewSonic (או 4000 שקל לדגם מצויין של Sony).

ב-2200 שקק קונים LCD 17, חבל להשקיע כל כך הרבה כסף ולהתאכז.

אם אתה ממש מתעקש על המאג אני הייתי ממליץ לך לחפש מקום שיש אותו בתצוגה לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה הבונה.

אבל, האם יש לך איזשהו ניסיון עם המסך הנ"ל?

או שזה מידע כללי שכזה?

להזכירך, לדוגמא, חברת LITEON הופיע פתאום עם סידירומים וצורבים, שהתגלו כאיכותיים וזולים. כך גם בכ. מסך לדוגמא ועוד.

השאלה היא, האם מסכי מאג ככלל וlp917 בפרט, הם אכן גרועים? או רק נחשבים גרועים. הרי המפרט שלו לא רע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט של מסך LCD לא אומר כמעט כלום

יש לי ניסיון עם מסכי LCD של מאג (לא עם הדגם הספציפי הנ"ל) והם מציגים תמונה הרבה פחות איכותית ממסכים אחרים של חברות יוקרתיות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...