שאלה על חלונות - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על חלונות

Dr__MIKO

Recommended Posts

שלום לכולם

קראתי את המדריכים באתר ואני חייב לומר קודם כל שהם מאוד מעניינים ועכשיו גם אני מעוניין :)

בכל מקרה השאלה שלי היא כזאת- אני יכול לעשות חלון מזכוכית פשוטה ולהדביק אותה עם סיליקון?

הסיליקון יחזיק? המוליכות חום תיפגע לרעה?

כל מה שיש לכם לומר רק יעזור.

תודה

תום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה חומר יקר יותר, אבל ההבדל בין זכוכית בלי חיתוך מסובך לביו פרספקס לא צריך להיות משמעותי בכלל, אפילו זניח בהשוואה לשאר העלויות של ממוצע. עם זאת, אני קניתי זכוכית עם חור למאוור, מה שהקפיץ את מחירה למאה שקלים (אם אני זוכר נכון). אם יש לך את הכסף והחשק, אני ממליץ לך להשתמש בזכוכית כיוון שהיא עמידה יותר בפני שריטות מאשר פרספקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכוכית תפגע בקירור..

ואם אתה הולך למסיבות תחשיב הוספת מסה כבדה (יותר מהמתכת שאתה מוריד).

היא גם נשברת ולא מתעקמת (אם אתה בקטע של מסיבות זה חסרון אני מניח).

חריטות עם סכין יפני? לא חושב. אתה תסרוט את הזכוכית, לא תחרוט עליה. וזה גם לא יהיה הכי מדוייק..

עם דרמל אני לא ממש יודע. ואם כן, תצטרך ראש חריטה מיוחד (ראשי חריטה כמו שמגיעים עם דרמל של וולף ויונדאי לא יחזיקו מעמד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכוכית זה חומר קשה אין סיכוי שתצליח לחרות עליו עם סכין יפני.

המקסימום שתצליח זה לעשות איזה סריטה שבקושי רואים וגם לא בכיוון שאתה צריך.

מה שכן זה, עם ראש יהלום שמקבלים עם הWOLF זה דווקא כן עובד ,ועובד טוב.

זה פתרון זול וטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרמל יש בהום סנטר של WOLF - פעם בחודש יש שזה עולה 100 שקל או משהו כזה... תברר נראה לי שגם בלי המבצע הם מוכרים את זה במחיר כזה...

לפתוח דיון אתה יכול כאן בפורום אלקטרוניקה ומודינג אבל תעשה חיפוש בפורום כי מלא, אבל מלא שאלו את השאלות על הדרמל (שכנראה גם אתה הולך לשאול).

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הבנתי את כל הקטע של להגיב כדי להגיב גם אתם לא מבינים.

בקיצור ככה- זכוכית היא אחד החומרים הכי חזקים שיש בטבע ולכן הדבר היחיד שיכול לחתוך אותו הוא החומר החזק בטבע-היהלום

שום סכין יפנית לא תעשה לזכוכית כלום!! כלום!!! גם לא תשרוט

אף על פי כן דרמל עם ראש יהלום (דגש על יהלום) ומהירות מרבית יוכל ואף ביתר קלות לחרוט או לחתוך זכוכית במידת הצורך

נ.ב

זכוכית- חול דחוס ביותר

יהלום- סוג של פחם מאוד מאוד דחוס

אחת הדחיסויות המרביות שקיימות בטבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...