צריך עזרה בהתקנת מצלמה דיגיטלית canon a75 ...המחשב לא מזהה אותה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהתקנת מצלמה דיגיטלית canon a75 ...המחשב לא מזהה אותה

Sting

Recommended Posts

Ok אז סוף סוף קיבלתי את המצלמה אחרי קרוב לחודש, שמח ומאושר אני מצלם כמה זריזות כדי לראות אותם במחשב וכבר אז התחילו הבעיות (בלי להחשיב את הזמן הרב שלקח להזמנה להגיע :P )

הסתבר לי מהר מאוד שדיסק הדריוורים שהיה אמור להיגע בחבילה "נעדר" , Ok נכנסתי לאתר הרישמי כדי להוריד את הדריוור ואז מסתבר שזו תוכנה חוקית ואפשר להוריד רק עדכונים...אבל אני ראשי לקבל

אותה בחינם אם יש ברשותי מצמה דיגיטלית של כנון כחלק מהבנדל... ok נכנסתי "למקורות" שלי והסגתי את התוכנה (V4.1) ...אבל הצרות לא תמו ומסתבר שהמחשב מסרב להכיר במצלמה :bash:

אני אמור לראות חלון קטן בוינדוס כשאני מחבר את המצלמה אבל הוא איננו :s07:

מישהו יודע מה הבעיה ?

אני מת לצלם ולהעלות כבר כמה דברים כמו המחשב החדש שלי למשל... :P

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את זה , אחרי ההתקנה הוא מבקש לחבר את המצלמה ואז לעדכן את הדריוורים אבל המצלמה לא מזוהה ע"י הוינדוס והעדכון נכשל משום מה...

בכל אופן הצלחתי עכשיו איכשהו להעביר למחשב (אני מנסה להבין עכשיו מה עשיתי בדיוק :screwy: )

אני ייתעסק עם זה עוד ... אבל בעיקרון הבעיה עברה

אם למישהו יש טיפים i will b glad ...אני יחרוש עכשיו על שני החוברות

ד"א קיבלתי קורס צילום של קרט ... הוא שווה משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok היות וכבר פתחתי דיון אני לא יפתח אחד חדש... רציתי לשאול אתכם למה לעזאזל המצלמה זוללת כאילו אין מחר ?!?! (מה מחר אני לא ירצה לצלם גם ?) היא ממש רוצחת סטים של :bash:

משהו כמו שעה וחצי לכל 4 איכותיות  :P

שמתי לב שאתם תמיד ממליצים לקנות מטען אבל לא חשבתי שזה נורא עד כדי כך  :kopfpatsch:

בקיצ-קוץ איזה מטען הכי כדאי לקנות ? יש לכם דיל מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללות מספיקות לצילום של כ-250 תמונות (לא בטוח בזה), וכן כאשר המצלמה מחוברת למחשב הסוללות עוד יותר נזללות.

כאמור, קנה מטען+סוללות (ממליץ 4 במצלמה + 4 כגיבוי, אמנם השקעה אבל לא כדאי להיקלע למצב שאין בכלל) בהתאם לתקציב שתרצה להשקיע.

מומלץ 2300 של GP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי את זה... פשוט חשבתי שאני יוכל לדחות את זה בקצת (לא ידעתי שהיא רוצחת ככה סוללות)ולקנות יותר מאוחר את שאר הדברים (בעיות תקציב) רק לדוגמה, המצלמה נקנתה בהשתתפות שלי ,אחי ואימא שלי ;D שליש שליש שליש בחרתי אותה גם בגלל שהיא "המקסימום במינימום" כלומר רציתי משהו איכותי אבל בלי להתפרע במחיר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...