גם מכוערים עושים סקס... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם מכוערים עושים סקס...

Libby

Recommended Posts

טוב, אז ככה להיום...

גברים רבים תמיד התלוננו ותמיד יתלוננו שהקשיים שלהם במציאת בחורה

הרבה יותר גדולים משל בחורה למצא לה גבר....

מה אני אגיד? נכון מאוד! אבל יש פיתרון! גם לזה!

אז אם אתה גבר, מכוער, (או שלא), ולא יודע מה לעשות עם עצמך,

קרא את זה, אולי זה יעזור....

בהצלחה....

:silly:

http://zone.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=2710&id=664246

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תקווה! ;D

:P

הדגנית צימרמן הזאתי.. אני הרבה זמן גולש ב- zone ( ::) ) והבחורה הזאתי פשוט כותבת כאלה כתבות.. :s05: :nixweiss: תראו בעצמכם מי שלא מכיר, זה מאד "מעניין" :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Libby, אולי תפסיקי לפרסם בפורום כל כותרת שאת רואה בוואלה, הם עוד יתבעו אותך על זכויות יוצרים. סתם סתם אבל ברצינות גם אנחנו כמוך נכנסים לוואלה ורואים את הכותרות האלו ככה שאין כל-כך הרבה טעם לפרסם את זה בפורום, אני בטוח ש90 אחוז מהפורום הזה נכנסים לוואלה לפחות אחת ליום ככה שראינו את הכותרות האלו כבר ואת לא מחדשת לנו שום דבר חדש... (בלי להעליב כן... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכי תאכלי דגנים בצימר...עכשיו הבנתי :)

כתבה מטופשת, אבל מצחיקה.

משיכה מינית זה שילוב של אופי ויופי.

או שזה יהיה חצי חצי צריך לחפר על אחד הצדדים עם השני.

אצל גברים יש משתנה נוסף.... משתנה P.

:)

עריכה: אני לא ניכנס לWALLA אחת ליום או לשבוע( זה כמו כל הזבל של הטלוויזה, אבל ברשת :P) ולדעתי זה נושא שיחה מענין אז מה זה משנה מה המקור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

burton, אני מפרסמת כתבות ונושאים שנראים מעניינים/מצחיקים בעיני,

גם אני כמוך מרפרפת בוואלה, רואה משהו נחמד, ולפעמים מעלה את זה לפורום.

מצטערת מאוד, אין לי זמן לחפש באנציקלופדיות וספרים, באתרים בלתי נגישים, להאזין

לאוייב ולחפש מידע מודיעיני אקטואלי גורלי, בשביל שלך יהיה נושא שיחה שעוד לא הספקת

לראות ברשת...

מה לעשות burton? אנחנו חיים בארץ קטנה וכל דבר מפורסם בכל עיתון ואתר אפשרי אלף

פעם אם לא שמת לב לכך.

כאן זה פורום, ומטרתו לאפשר לנו להביע דעה בכל נושא. ואם אני רואה לנכון לפרסם כתבה

כי נושא מסויים מעניין אותי, אני אעשה זאת אפילו אם זה משפט שהעתקתי מהכתובית שעל התחתונים שלך!

אבל burton, בלי להעליב, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמת לב אז אני זה שכתבתי את הדברים האלה ולא Burton, Burton רק "הסביר" לך למה אני התכוונתי.

ולא, את לא תפרסמי משפטים שהעתקתי מהכתובית שעל התחתונים של אף-אחד. אני התכוונתי לזה שאת פשוט מעתיקה משהו מאתר שהוא ניצפה על ידי 90% ממשתמשי הפורום ככה שזה טיפשי אבל כל עוד לאף אחד זה לא מפריע אז את יכולה מצידי להביא כל יום קישורים ולהעתיק כל מילה שבוואלה פשוט שוב אני חוזר ואומר לי זה נראה מטופש להעתיק נושאים מאתרים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, או גבר במקרה שלך (slim_shady), אני לא מבין מה טיפשי בלתת קישורים מידיעות של אתרי חדשות ואקטואליה ולנהל על כך דיון. אם קראת על נושא מסוים כבר, אתה פשוט יכול להביע פה את דעתך בעניין וזהו עצם הדיון אחרת איך היה נראה הפורום פה אם כולם היו מגיבים באדישות לכל דבר. תחשוב על זה רגע..יש גם אנשים שלא נוהגים להיכנס לאתרים הללו, אולי מס' האנשים הזה מצומצם אבל עדיין אם זהו המקור ממנו הם מקבלים את המידע, אז למה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...