בעיות תצוגה ב 6600GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות תצוגה ב 6600GT

orenoren

Recommended Posts

שלום.

רכשתי לאחרונה כרטיס: GIGABYTE FX6600GT 128 mb bulk

לפניו היה לי כרטיס מיושן (440mx) ועקב דרישות חדשות (פרוייקט לא קטן ב 3DMax) החלפתי לכרטיס החדש.

ציפיתי לשיפור משמעותי מהכרטיס החדש ואני פשוט לא מקבל אותו. בנוסף, ניסיתי להריץ משחק, לא זוכר את שמו, איזה שהוא ראלי מכוניות תלת מימדי ואני מקבל המון פוליגונים "מרוחים" על כל המסך. אותה תופעה מופיעה בעוד משחק כשבכרטיס הקודם זה לא קרה.

כנראה משהו בהתקנת הכרטיס ו/או בהגדרתו לא הלך בסדר.

אשמח לקבל הצעות לפתרון הבעייה. (הכרטיס עלה המון... חברה שלי מתבאסת עלי... יצאתי אפס :)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

רכשתי לאחרונה כרטיס: GIGABYTE FX6600GT 128 mb bulk

לפניו היה לי כרטיס מיושן (440mx) ועקב דרישות חדשות (פרוייקט לא קטן ב 3DMax) החלפתי לכרטיס החדש.

ציפיתי לשיפור משמעותי מהכרטיס החדש ואני פשוט לא מקבל אותו. בנוסף, ניסיתי להריץ משחק, לא זוכר את שמו, איזה שהוא ראלי מכוניות תלת מימדי ואני מקבל המון פוליגונים "מרוחים" על כל המסך. אותה תופעה מופיעה בעוד משחק כשבכרטיס הקודם זה לא קרה.

כנראה משהו בהתקנת הכרטיס ו/או בהגדרתו לא הלך בסדר.

אשמח לקבל הצעות לפתרון הבעייה. (הכרטיס עלה המון... חברה שלי מתבאסת עלי... יצאתי אפס :)

תודה.

איזה כיף עוד אחד שיש לו בעיות עם הכרטיס הזה, ועוד אני קניתי אותו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים האלה עושים יותר מדיי בעיות דריוורים\מישחקים וכ'ו בקשר לבעיה שלך זה 90% שלא חיברתה את המולקס (חיבור החשמל כמו שאתה מחבר סידירום\הרד דיסק)

נ.ב

לא הבנתי מי התבאס?

חברה= GIRL FRIEND

חברה= IBM\MICROSOFT וכדומה

חבר'ה= חברים

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. שוב אני.

המולקס חובר ישר עם חיבור הכרטיס. הדרייבר שאני משתמש בו הוא זה שבא עם ה cd וגירסתו היא 6.6.8.1

הווינדוס הוא xp sp1 מעבד 2600 בורד k7 סטנדרט. הכרטיס הוא AGP. חצי ג'יגה ראם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...