בעיה מוזרה במשחקים - צבעים על הטקטורות..באגים של הדמות ..קריסה (לא בעיה של כ.מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה במשחקים - צבעים על הטקטורות..באגים של הדמות ..קריסה (לא בעיה של כ.מסך

ryu

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעיה בחלק מהמשחקים...

במשחק לדוגמא AA (AMERICAS ARMY)1 יש צבעים מוזרים על הטקטורות... כל מיני צבעים כאלה...

במשחק אחר יש באגים לדוגמא שהרגל של הדמות פתאום נמתחת הצידה כזה...

ומשחק אחר אני משחק אותו דקה ואז המחשב נתקע לכמה שניות (20 שניות בערך) ואז עושה ריסט או מופיע מסך כחול ...(ואז עושה ריסט)

נכון זה נשמע מוכר לכל מי שעשה פעם ... ובאמת עשיתי אבל אחרי שראיתי את הבעיות האלה הורדתי את האוברקלוק... והם נשארו. חשבתי שאם הכרטיס מסך נדפק אז הוא נדפק ולא יעזור להוריד את האוברקלוק...

אבל ניסיתי לקחת את הכרטיס ולשים אותו במחשב אחר... ולא היו שום באגים באותם משחקים...

ועוד דבר... לקחתי כרטיס אחר תקין. שמתי אותו במחשב שלי והבאגים נשארו... זאת אומרת שזה לא בכרטיס...

ניסיתי לעדכן\להסיר ולהתקין מחדש את הדרייברים של הכרטיס מסך וגם של הלוח אם אבל זה לא עזר....

מישהו יודע מה הבעיה? חשבתי אולי זה הלוח-אם... או אולי משהו בהגדרות של הווינדוס?

אם מישהו יודע בבקשה אני צריך עזרה.

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שהכבלים שבלוח אם מתחילים להתפרק בגלל האוברקלוק (לא הבנתי בהתחלה מה הכוונה כבלים הכוונה היא לא לכבלים חוטים אלה כבלים מין סוללות כאלה שמותכות על הלוח אם ויש כאלה על כל מיני מכשירים חשמליים)

המאוורים עובדים נורמלי וזה החזיק הרבה זמן... הלוח אם הוא חדש אפילו לא שנה וחצי אצלי... ועשיתי רק לכ.מסך...

בכל מקרה אין מה לעשות צריך לתת את זה לחנות שיביאו חדש חחח יש אחריות עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...