זה כבר לא סרט אימה. זה החיים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה כבר לא סרט אימה. זה החיים.

Libby

Recommended Posts

שלום חברי פורום יקרים....

רציתי לשתף אתכם בכמה זוועות שחוויתי לאחרונה...

1. אתמול כשחזרתי הביתה בצהריים(שישי) , כולי אושר על התוכניות לערב, נודע לי ע"י ידיד שלי העובד איתי במד"א שדקות ספורות לפני כן דודתי היקרה

עברה בתומה את הכביש בעיר, במעבר חציה, ובערך באמצע הכביש נכנסה בה מכונית מלאה בשרמוטות (סליחה על הנימה, בא לי לחנוק אחת אחת)

והיא הועפה חמש/שש מטר קדימה. הביאו אותה לבית חולים (ברזילי), עשו לה בדיקת סי.טי, נוכחו לדעת שיש לה שבר בגולוגלת, המטומה תוך מוחית,

ו"הטיסו" אותה באמבולנס לסורוקה למחלקת ניורוכירורגיה. כרגע היא לא מרגישה את הגב העליון והרופאים לא יודעים בוודעות מה יהיה, עשו לה עוד כמה צילומים.

לידע כללי היא אישה בת 42, אם לשני ילדים בני 5 ו- 3, עוד חודש הם אמורים לעבור דירה והמצב על הפנים. ברור קצר על הנשים שישבו במכונית, והאישה שנהגה,

חשפה בפני את העובדה שהנהגת ישבה עם סיגריה ופלאפון ביד, פיטפטה עם החברות שלה במכונית, ואם זו לא הייתה דודה שלי, זה היה מישהו אחר.

:pissed:

2. היום, לאחר שהקטנצ'יק בן החמש העיר אותי בשבע בבוקר (בנה אצליינו בינתיים), במטרה לשחק איתי בתופסת ברחבי הבית הדיי גדול שלי, בערך בשמונה וחצי מתקשרת אלי חברה הכי טובה שלי בוכה, היסטרית לגמרי, ולאחר שקצת נרגעה מספרת לי שחבר שלה נסע אתמול בלילה מאשדוד עם חבר נוסף וההורים שלו,

והתנגש בג'יפ שנסעה לכיוון הנגדי חזיתית. ההורים שלו נהרגו במקום. הוא יצא במצב ביינוני, חבר שלו כמעט ולא נפגע. הוא אגב לא היה שתוי, נוהג הג'יפ סטה, עוד לא ידוע לי מאיזו סיבה.

אלוהים ישמור....מתי זה יפסק? במסגרת עבודתי אני רואה כמה פעמים בשבוע דברים כאלה אבל רק לאחרונה זה קורה לאנשים שאני מכירה ואוהבת, ועוד בתדירות שכזאת!

:-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי היקרה!

אני לא יכול לעשות הרבה חוץ מלהשתתף בצערך ולאחל לך שלא "תזכי" לשמוע עוד בשורות כאלה. מה שאני כן יכול לעשות, כמו כל אחד שעולה על הכביש זה לחשוב בדיוק על הדברים האלה כשאני נוהג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי מותק, באמת קשה לשמוע מה קרה וזאת המציאות שלנו היום.

אני עצמי נפגתי בתאונת דרכים בגיל 4 כאשר נהג משאית מסוג "זיל" (משהו 4 טון תוצרת רוסיה) נכנס מכיוון היער אל תוך שטח חקלאי שהיה שייח להורים שלי ופשוט עלה עליי. נשברו לי צלעות שדקרו את הריאה וגרמו לדימום פנימי והיה גם שבר בגב התחתון - למזלי הרב לא נפגע חוט השדרה, ואת הריאה בסופו של דבר לא היה צרייך להוציא כי התאחתה. הייתי משותקת בפלג הגוף התחתון במשך כמה שבועות והזריקו לי קורטיזון והשד יודע מה, זריקות מכאיבות ביותר כ-3 פעמים ביום. חשבו שלא אשרוד - שרדתי. חשבו שלא אלך - הלכתי. הנהג השיכור היה מכר של שכן מגעיל שלנו לחלקה החקלאית, ימח שימו גם הוא.

המצב באמת חרא, המקרה שציינתי למעלה קרה ברוסיה לפני כ-15 שנה. היום אחרי 15 שנה ובישראל שום דבר לא נשתנה. לפני כחודשיים וחצי באתי לחצות כביש במעבר חציה ברחוב אלנבי פינת הירקוו, ליד בית האופרה, בתל-אביב. היה לי אור ירוק אבל זה לא הפריע לאיזו חבורת ערסים לדהור לצומת (כשלהם היה אור אדום) במהירות העולה על זאת המותרת בעיר. למזלתי הספקתי לזוז חצי צעד אחורה והבני-זונות רק עלו לי על הרגל עם הגלגל - למזלי גם לבשתי דר. מרטינס עם מתכת כך שלא נפגעה הרגל. המגעילים האלו אפילו לא עצרו לבדוק אם אני בסדר (נכנסו בי גם קצת מהצד) ופשוט המשיכו לדהור בכזאת מהירות שאפילו לא הספקתי לראות את המספר על לוחית הרישוי.

זוועה מה שקורה פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה...

צריך לחוקק כאלה חוקים, שאנשים שיעשו עברות על הכביש ישלמו על כך ביוקר ,

עד כדי כך ביוקר שיבינו שלא שווה להם לעשות את הדאווינים האלה על הכביש.

ובכלל לאסור (או שאולי זה כבר אסור?) לדבר בטלפון בזמן נהיגה!

מה לעשות שלא כולם יכולים לעשות שתי פעולוות בבת אחת?

marrymoon, זה ממש מפחיד מה שקרה לך!

מה עשו לטמבל הזה בסופו של דבר? ואיך לעזאזל אפשר להיכנס עם משאית לתוך יער ועוד ביערות שברוסיה?

פשוט כישרון נדיר....

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידה מאוד טובה שלי נהרגה בתאונה

(עפה מחלון של אותו - בגלל שלא שמה חגורת בטיחות , היא הייתה יכולה להיות עכשיו בחיים אם הייתה שמה ועם הנהג לא היה אידיוט שלא יודע לנהוג! :'( )

והבן של הדוד שלי גם נהרג בתאונת דרכים .

ואח שלי נפגע על ידי אוטו כשיהיה קטן יותר. חבל שלא עשינו כלום לנהג האידיוט

תלמידה בכיתה שלי קיבלה 25 אלף שקל פיצועים מנהגת שהתנגשה בה וברחה (תאונת פגע וברח)

אבל כמה אזרחים רשמו את מספר הרכב ומצאו את הנהגת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת 25 אלף זה לא כ"כ הרבה....

יצא לי גם לטפל בכמה מיקרים של פגע וברח, והבנתי שעל

תלונות מצטברות כמו עוגמת נפש, פגיעה בבן אדם עם משפחה, הצורך בטיפולים

יקרים, ועוד ועוד, יכולים לצאת עם 80 אלף ואף יותר דיי בקלות.

וזה לא רק בתאונות פגע וברח, זה בכל תאונה.

הכל שאלה של איזה אורך דין שכרת....

נפגעי צה"ל בכלל....לאמא שלי בעבודה (תעשיה צבאית) יש כמה "נפגעי צה"ל " (המרכאות כי למעשה

הם כבר מזמן כשרים לעבודה תקינה כמו כל אזרח אחר), שפשוט לא עושים כלום, רק הולכים ממקום

למקום ומנדנדים לכולם, ולמפעל אין זכות לפתר אותם כי הם הרי נפגעי צה"ל....לגיטימי...איזה בזבוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי משתתף בצערך

באמת עצוב שכאלה דברים קוראים בתאונות דרכים ולא בדרך הטבע

צריך לחוקק חוק שאוסר על ערסים לסוע על הכביש

אני לא נהג וממה שאני רואה

פה בעיר שלי כל יום שישי מליון ערסים

כל אחד דוחף אגזוז בסוברו ג'סטי וחושב שיש לו אוטו מרוצים

ונוסע באמצע העיר מול הקניון מקום שהומה אנשים (כל הזמן עוברים שם את הכביש בלי הפסקה לקיוסקים ממול וכו')

על 80+

צריך להגביר את כוחות האכיפה בכבישים...

למה בארצות הברית וכל מני מדינות אחרות יש תרבות כביש ולנו לא?!

כי המדינה לא דואגת לכך

לא מלמדת ולא תורחת לעשות

ותאמינו לי שאם היו מסלולי מרוץ מסודרים וספורט מוטורי מפותח

הכל היה נראה שונה

ובכתבה שתנו פה

"רשיונו של נהג הג'יפ נשלל ל-90 יום. קבלן השיפוצים יזומן להעיד"

טעות חמוררההה

90יום?!

מה הם עושים צחוק?!

הוא הרג 2אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל - משתתף בצערך :'(

2. 90 יום זה השלילה במקום הארוכה ביותר שניתן לתת. זה רק עד שהנהג יובא בפני שופט ואז יוחלט על גזר דין.

חוץ מזה - מה הקשר?! אתה היית שם?! אתה יודע מה קרה שם ?!!??!??!

מה בדיוק החלטת שהוא אשם בתאונה?!

אולי דווקא מי שנהרג סטה לנתיב השני? אולי התפוצץ לאוטו צמיג והוא נזרק מהנתיב? אולי עוד 1001 דברים?

בתור מה החלטת שהוא אשם ושהעונש שהוא קיבל לא מספיק, מעבר לעונש שעכשיו יהיה לו על המצפונים 2 הרוגים, בין אם באשמתו או לא?

3. אסור לדבר בפלאפון בנסיעה, רק בדיבורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...