סקר: לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה?

Raul

לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה (לא חייב רק של מכונית, זה יכול להיות גם אופנוע וכו'...).  

930 הצבעות

1. 1. לכמה מחברי הפורום יש רשיון נהיגה (לא חייב רק של מכונית, זה יכול להיות גם אופנוע וכו'...).

• יש לי רשיון נהיגה.
    • עכשיו אני לומד נהיגה.
    • אין רשיון נהיגה.
    • יש לי רשיון מסוג אחר (טיס, חללית, פורמולה 1, אופנוע וכו'...)

Recommended Posts

למי החוק הזה תקף? זה שאסור להסיע יותר מ2 נוסעים?

כל נהג חדש שעדיין לא מלאו לו 21 שנים.

נאמר והוצאת רשיון בגיל 17, במהלך כל תקופת הנהג החדש שלך (שנתיים), עליך להסיע לא יותר משני אנשים, לא כולל אותך. במידה ונמצא איתך בנאדם בעל וותק של יותר מ 5 שנות נהיגה, או מלאו לו 24 שנים, החוק הזה לא תקף, כלומר ניתן להסיע חמישה חבר'ה במכונית.

נהג חדש שהוציא רשיון בגיל 22, מוטלת עליו הגזירה של 3 חודשים מלווה בלבד + תקופת נהג חדש רגילה (שנתיים).

חוק מטופש להחריד, מצד אחד מנסים להפחית את כמות הנפגעים במקרה של תאונה ומצד שני, מעלים יותר רכבים על הכביש עם טפשים שעשויים להיות מושפעים משטויות של השניים שנמצאים איתם ולהביא, בסופו של דבר, לנזק חמור באותה המידה או אפילו גרוע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא לא.

החוק תקף רק לנהג חדש שהוציא רשיון החל מה-1.11.

כנ"ל לגבי ה-3 חודשים מלווה במקום 2.

ד"א, לבעל רשיון רגיל מותר להסיע עוד 7 אנשים, לא 5, סתם לידע כללי  ;) (כפוף למגבלות המכונית כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי גם עשרה ואחד-עשר... מונית שירות קו 4 גם נכללת בקטגוריית "רכב מסחרי עד ארבעה טונות".

לא הבנתי מה פשר ה"לא" טל, אבל לא נראה לי שאתה שולל את מה שאמרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא, החוק החדש של עד 2 אנשים באוטו חל רק על נהגים חדשים מתחת לגיל 21 שהוציאו רישיון אחרי ה-1.11.2004.

נהג חדש שהוציא רישיון ב-31.10.2004 יכול להסיע עוד 4 אנשים באוטו פרטי, וכמובן, יש לו רק 2 חודשי מלווה.

אתה יכול לבדוק את זה באתר של הכנסת.

אני כבר עשיתי את זה, ויש לי עותק של החוק מודפס בארנק, למקרה ששוטר יחליט להתחכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא, החוק החדש של עד 2 אנשים באוטו חל רק על נהגים חדשים מתחת לגיל 21 שהוציאו רישיון אחרי ה-1.11.2004

נכון, ומה הבעיה כאן?! :bash:

זה בדיוק מה שאמרתי, רק לא ציינתי ממתי החלה הגזירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

נהג חדש שהוציא רישיון ב-31.10.2004 יכול להסיע עוד 4 אנשים באוטו פרטי, וכמובן, יש לו רק 2 חודשי מלווה.

למעשה..אם עברת ב-31.10.04 ואין לך קומבינות וקשרים - נדפקת

מאחר והרישיון הודפס רק יום אחרי, משמע ב-1.11.04 ואז החוק כולל שני סעיפיו חלים עליך

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שעבר טסט ב-31.10.2004, הרישיון שלו הודפס יום אחרי, אין לו שום קשרים (לא שידועים לי, בכל אופן) וההגבלות החדשות לא חלות עליו.

כן כן תשים לב מה רשמת אולי יש לו איזה קשרים אני למשל עשיתי את שלי ב-1K בלבד כולל טסטים והכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...