מה אתם אומרים על המסך הזה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המסך הזה?

STRENGTH

Recommended Posts

יש לי GS200 ולפני 7 שנים בערך הוא עלה לי 3500 בערך (כן,כן..מלא כסף אבל זה היה פעם :))

אז נהרס לי החיבור שמחברים אותו למחשב כאילו התעקמו פינים אז תיקון עולה קרוב ל 200 ש''ח ובקיצור זה בעיה.

אז אני הצעתי לאבא שלי במקום לתקן את המסך ש שווה לקנות כבר מסך חדש.

אז מה אתה אומרים שכדאי לי לעשות?

המסך הזה שיש לי נחשב מסך טוב שווה לתקן אותו?

או שכדאי לקנות כבר מסך חדש כמו 793MB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?!

אתה בטוח ב 100 אחוז שהם מאבדים בהירות כי באמת שמתי לב לזה הוא כבר פחות טוב מפעם שהוא יותר חשוך וקצת פחות חד.

רק הבהירות נהרסת?

זה נשמע עכשיו הגיוני :(

אבל זה אומר שמסכי-CRT לא יכולים להחזיק יותר מ 5 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי כמה שעות הם עבדו, אבל בגדול כן אחרי 5 שנים השופררת הולכת ומתקהה, עד שהצבע כמעט נעלם

יש לי דומה בן 10 שהמסך דולק אבל הוא שחור לגמרי, ואם מפעילים תיקון גאמה עד הסוף אז אפשר בקושי לראות שיש תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח 10 שנים באמת מצב רע

אבל הסוני GS200 שלי עלה פעם קרוב ל 4000 וזה מלא כסף

אני חושב שרק אז יצאו מסכי 17

כי אני הייתי ראשון בכל-הבית ספר שלי ובכל הרחוב שלי שהיה 17 אינץ אז לכולם היה 15 אינץ.

אז זה ממש לא טוב שמסכים יכולים להרס תוך 5 שנים.

LCD גם תוך 5 שנים מאבד בהירות?

אני חושב שקראתי פעם משהו ש LCD יכולים להחזיק 40,000 שעות כמה זמן זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מסך מאבד את הבהירות שלו עם הזמן. המסכים שהכי פגיעים לתופעה הזו הם מסכי פלאזמה, שמאבדים כ-50% מהבהירות שלהם בתוך שנתיים!

מסכי LFD מחזיקים הרבה יותר, אבל יש סכנה של פיקסלים מתים שיכולים להצטבר כל כמה שנים.

מסכי CRT הם שכבר התפתחה ונודעת כאמינה. מסכי CRT לא מציגים את אותה החדות של LCD, אבל הם מחזיקים זמן דומה והצבעים מועברים בצורה הטובה ביותר בטכנולוגיה זו.

בשורה התחתונה,

מסך צריך להחליף כל כמה שנים. 3-5 בערך.

יצרני LCD טוענים לזמן עבודה של 60 אלף שעות. (כמעט 7 שנים של עבודה רצופה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים שווה לתקן את המסך הזה ב 200 ש''ח

אבא שלי מתעקש לתקן אותו ואני מציע לו לקנות את 793MB שעולה רק 800 ש''ח

חבל שאני לא יכול לעלות את הסכום ואז לקנות F700P או B :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 שנים זה המון זמן.

הוא היה מוכן להוציא 200 שקל על תיקון מיקסר מלפני 7 שנים? או מצלמת וידאו?

תשכנע אותו לקנות חדש. למסך חדש יש גם אחריות, לתקן את המסך הקיים לא יבטיח שהוא לא יתקלקל בעוד חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המסך של ה- f900p...שזה מסך מעולה...ואם יש לך כסף לשקיע אז הוא עולה בסביבות ה-1600...

המסך עצמו הוא ''19 ואני מפעיל אותו על רזולוציה של 1280*1024 ב85 הרץ ורואים מצויין...

אני ממש ממליץ על המסך הזה...בנוסף יש לו גם תקן של 2003 (TCO 03) ולא כמו כל המסכים של שנת 99 (TCO 99)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המסך של ה- f900p...שזה מסך מעולה...ואם יש לך כסף לשקיע אז הוא עולה בסביבות ה-1600...

המסך עצמו הוא ''19 ואני מפעיל אותו על רזולוציה של 1280*1024 ב85 הרץ ורואים מצויין...

אני ממש ממליץ על המסך הזה...בנוסף יש לו גם תקן של 2003 (TCO 03) ולא כמו כל המסכים של שנת 99 (TCO 99)...

אני שוקל לקנות אותו... אתה יודע איך הוא בהשוואה לsamsung 959NF ול- ViewSonic VG712?

אני שוקל לקנות מסך LCD 17" במקום. אתה יודע איך הוא בהשוואה למסך LCD 17" איכותי (לפי מה שהבנתי הדיוק בצבעים בהם פחות טוב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי LCD לא טובים למשחקים כמו CRT

ב CRT רואים יותר מדיוק את הצבעים וגם התמונה יותר ברורה :)

אבל ב LCD הבהירות יותר גבוהה ויש להם צבעים יותר יפים.

זה מאד יפה שיש הרבה בהירות אבל עדיין עדיף CRT :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...