איכות סרטים בווינדוס... עזרה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות סרטים בווינדוס... עזרה

yotamoo

Recommended Posts

טוב חבר

אז ככה divx זהו פורמט כלומר לא תראה קובץ שנראה divx.* (כמו DVD).

vcd ו svcd הם גם סוגי פורמטים שאותם ניתן לנגן במכשיר הDVD הביתי (כפי שאתה יודע סרטי DIVX לא ניתן לנגן בנגן הביתי שלך)

ההבדל בין VCD ו SVCD הוא אורך הסרט כלומר כאשר הוא נפרס ל VCD אורך הסרט בדיסק לא יכול לעבור את גודל הדיסק בדקות (650=74 דקות, 700MB=80).

AVI יכולה להיות סימת של סרטי DIVX אבל לא תמיד.

ובקשר לאיכות הסרט אז הפורמט לא כל כך משנה כי DIVX VCD SVCD כולם נותנים איכות זהה. מה שקובע באיכות זהו בדרך כלל גודל הקובץ. דיסק של בערך 700MB בערך לשעה שעה ורבע סרט.

טוב אני מקווה שהבנת ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, להוריד את הקובץ הכי גדול ;D

הדרך הפשוטה לדעת עם הסרט באיכות טובה הוא קודם לבדוק שזה דיויאיקס ובסיומת avi וגם רוב הסרטים האיכותיים משתחררים בגודל של הכי קרוב ל700 שאפשר...

לאחרונה נהיה פופולרי פורמט הSVCD בגלל שניתן לצרוב את הסרטים לדיסק ולנגן אותם בדיוידי הביתי, קבצים אלו יכולים להיות בגודל של יותר מגיגה אבל האיכות לא משהו, עקרונית זה נובע מהמקור של הסרט, אם עשו לו ריפ מדיוידי אז רוב הסיכויים שהוא יהיה באיכות דיי טובה, אבל אם זה סקרינר את כנראה שלא. כמובן שיש גם Screeners שהם גם באיכות טובה ומגיעים או בפורמט דיויאקס או SVCD.

אז אם אתה רוצה דירוג של גודל סרט ביחס לזמן הסרט זה יהיה ככה:

1. (DivX (*.avi, *.divx

2. SVCD

*.bin שבתוכנו יש *.mpg

3. VCD

כמו SVCD רק איכות יותר נמוכה, שוב באיכות יכולה להיות גבוה אבל אז זה יקח יותר מקום

בקשר לדיסקים של דיוידי, הם לוקחים הרבה בגלל שפורמט הדיוידי הוא באיכות גבוה, ולא מקודד, יענו זה MPEG 4 אני חושב... מייצרים אותם כמו דיסקים רגילים ע"י שיכפול. וגם בדיוידי מכניסים עוד כל מני שטויות כמו טריילרים שפות שונות שכל זה גם תופס מקום...

DVD יכול להכיל 8 גיגה מכל צד אני חושב...

בכל מקרה כתבתי מגילה, תקנו אותי אם טעיתי במשהו... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד מה שהכי גדול?!

ממש לא.

SVCD תופס פי 2 מ DivX ונראה פחות טוב. אבל אפשר לנגנו במכשיר ביתי.

בהנחה שכל הקידודים הם מאותו מקור (DVD), אז האיכויות הן בסדר הבא:

DivX

SVCD

VCD

נ.ב.

SVCD ו- שניהם MPEG2 כמעט ולא דחוס ויכולים להגיע לקצבי סיביות מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה על DivX: אמרו פה שזאת שיטת קידוד ולא סוג קובץ. אז מישהו יכול לתת לי הסבר כללי על השיטה ואיזה סוגי קבצים היא נותנת, כמו למשל avi.* שכבר אמרו פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...