העם עם הגולן ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העם עם הגולן ?

Mortar

Recommended Posts

בימים אלה יש קריאות לחידוש השיחות עם הסורים לגביי הסכם "שלום", הם מן הסתם רוצים נסיגה מלאה מהגולן...

השאלה שלי היא האם אתם כאזרחי מדינת תסכימו שכל הגולן יוחזר לסוריה וזה כולל נסיגה צבאית מלאה, יציאת אזרחים מן הגולן, החזרת כל השטח לשליטה סורית כולל החרמון כמובן למי ששכח וכל אוצרות הטבע היפים של אותו השטח שבעייני היפה והמיוחד ביותר בכל הארץ.

האם לדעתכם יכול להיות אי פעם שלום "חם" עם הסורים ? ז"א לבקר בסוריה... לטייל שם בכיף וזה אומר שאין יותר חיזבאללה ומתח בצפון.

או שאתם חושבים שהמצב יכול להשאר יציב כמו שהוא היום וסוריה לא תפתח במלחמה איתנו והחיזבאללה הוא לא איום שצריך לקחת בחשבון או לפעול כנגדו בצורה רצינית והגולן הוא חלק לגיטימי מהמדינה שלנו שלא צריך לחזור אל סוריה ?

האם אתם חושבים שהסורים יוכלו לשכוח לנו את הגולן ולחיות עם זה בשלום או שהמתח בגזרה ישאר לעד גם באיום של מלחמה ?

ולסיום מה לדעתכם יקרה אם העם יסרב למסור את הגולן במשאל עם ? האם העולם יקבל את זה והאם זה יהיה פתח למלחמה נוספת בצפון ?

גם אם כל זה לא קורה מחר בבוקר... אתם מוזמנים לענות על אחת מהשאלות או על כולן או בכלל להגיב על השאלה או הנושא בכלליות.

Discuss.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לתת להם את הגולן,

זה לא שאחרי שניתן להם את הגולן פתאום נהיה סחבקים, ונוכל ללכת לשם חופשי,

הגולן הוא נכס אסטרטגי לאומי, אוצר טבע מהמעלה הראשונה.

ניתן את הגולן ושוב, לא משנה כמה חם יהיה השלום, אני בטוח שתחזור סאגת דרום לבנון לישוביי הספר של הכינרת, כמו עין-גב.

אסור לתת את הגולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם מנסים להתחנף לאמרקאים שרוצים להטיל עליהם סנקציות. עדיף שיישאר המצב כמו שהוא עכשיו, כי במילא לא יהיה שלום "חם"

בדור שלנו, אז למה להביא שטחים סתם ? חבל מאוד על הגולן, ואסור לוותר עליו. לסורים אין מה להציע בתמורה. ועד שלא יסתיים שם

שילטון של דיקטטורה = הסתה לשנאה, ארגוני טירור, שחיטויות, ועוד מלא זבל, אין לנו בכלל מה לדבר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן לא! הם רוצים גם גישה לכינרת - גישה לקאנטרי הם לא יקבלו אצלי!

הגולן הוא נקודה אסטרטגית חשובה ומקור חשוב למים והאדמה העשירה (יותר) שם מתאימה ביותר לגידול גידולים ואכן, גם אוצרות הטבע הנהדרים שאסור בשום פנים להפרד מהם. שלום זה לא דבר למיקוח, זאת דעתי, לפחות בגדר ההגיון. מה זה? איזה מין שלום זה? תן גולן אתן שלום? תן שקל ואהיה חבר שלך? מה פתאום! ועוד עכשיו אחרי שהם סגרו עסקת טילים עם פוטין (הטרול הקטן הזה...). שישכחו מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום זה לא דבר למיקוח, זאת דעתי, לפחות בגדר ההגיון. מה זה? איזה מין שלום זה? תן גולן אתן שלום? תן שקל ואהיה חבר שלך? מה פתאום!

:yelclap:

ועד שלא יסתיים שם שילטון של דיקטטורה = הסתה לשנאה, ארגוני טירור, שחיטויות, ועוד מלא זבל, אין לנו בכלל מה לדבר איתם.

לא הייתי אומר ש"אין מה לדבר", אבל בטוח לגמרי ששלום אמיתי אי אפשר להשיג ככה.

מצד שני, אני הייתי פחות מתמקד בנושא הדיקטטורה ויותר מתמקד בפירוק החיזבאללה והפסקת הסיוע לארגוני טרור.

עד שהם יבצעו את שתי הפעולות האלה, באמת אין לנו מה לדבר איתם, לא כל שכן לתת להם שטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...