שאלה בקשר לזכרונות PC3000/PC3200 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לזכרונות PC3000/PC3200

DXT

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות לוח אם 8K3A+

וגם זכרון של מושקין PC3000 או PC3200.

הלוח אם הרי מותאם לזכרונות מקסימום PC2700, זה ידוע. אז השאלה היא איך פועל כל הקטע של זכרונות יותר מהירים על לוח שתומך בפחות מהירים. האם אני אצטרך במיוחד לעשות להם מן כדי שיגיעו למהירות שקניתי (נגיד ל 400 מה"צ ב- PC3200). ויש במהירות הזאת עליהם אחריות כמובן, נכון? פשוט תסבירו לי את כל הקטע של הזכרונות המהירים, כל מה שאני צריך לדעת על זה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות לוח אם 8K3A+

וגם זכרון של מושקין PC3000 או PC3200.

הלוח אם הרי מותאם לזכרונות מקסימום PC2700, זה ידוע. אז השאלה היא איך פועל כל הקטע של זכרונות יותר מהירים על לוח שתומך בפחות מהירים. האם אני אצטרך במיוחד לעשות להם מן כדי שיגיעו למהירות שקניתי (נגיד ל 400 מה"צ ב- PC3200). ויש במהירות הזאת עליהם אחריות כמובן, נכון? פשוט תסבירו לי את כל הקטע של הזכרונות המהירים, כל מה שאני צריך לדעת על זה, תודה.

בזיכרונות המהירים, היצרן פשוט מתכנת אותם ככה שהם יוכלו לרוץ במהירות שאליה הוא מתחייב על ידי שינוי "תזמוני הזיכרון" (לא מצאתי שם אחר) הניתנים לשינוי דרך הביוס, בעיקורן כל 3000\3200 בשוק הוא 2700 מומהר כרגע.

וכן, הלוח לא ינצל את הזיכרון אלא אם כן תעשה לו OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי.

תזמוני זכרון זה כל ה CAS, RAS וחבורתו, כן?

ואיך אני אמור לדעת לאיזה ערכים לשנות אותם? זה יהיה רשום בחוברת הדרכה של הזכרון או משהו (אם יש כזה דבר בכלל)?

ועוד שאלה: מה יותר טוב?

MUSHKIN 256MB PC3200 DDR

או

CORSAIR 256MB CMX256A-3000C2

השניים קצת יותר יקרים, וזה נראה לי מוזר. זה בגלל שהם CAS2? והמושקין הם לא CAS2? אז מה יותר טוב? זה נורא מבלבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי.

תזמוני זכרון זה כל ה CAS, RAS וחבורתו, כן?

ואיך אני אמור לדעת לאיזה ערכים לשנות אותם? זה יהיה רשום בחוברת הדרכה של הזכרון או משהו (אם יש כזה דבר בכלל)?

ועוד שאלה: מה יותר טוב?

MUSHKIN 256MB PC3200 DDR

או

CORSAIR 256MB CMX256A-3000C2

השניים קצת יותר יקרים, וזה נראה לי מוזר. זה בגלל שהם CAS2? והמושקין הם לא CAS2? אז מה יותר טוב? זה נורא מבלבל!

אתה אמור לשנות אותם בהתאם לFSB..בעיקרון יש תזמוני שהם המהירים ביותר 2-2-2-5-1, אבל תוכל להשתמש בהם רק עד FSB מסויים ואז תצטרך להוריד.

המושיקן והקורסאיר שווים, שניהם עם הצצ'יפים של (CTL).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...