משהו הכי מוזר בעולם...בזמן שאפיתי עוגה..חובה..!!..זה אמיתי... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הכי מוזר בעולם...בזמן שאפיתי עוגה..חובה..!!..זה אמיתי...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

פתחתי פעם ביצה לא מפותחת של תרנגולת שמתה מהזנחה. הגוזל היה דיי מפותח, כבר עם טיפה נוצות אפילו. ממה כולם מתרגשים?

בכל אופן, אני לא מציעה לכם לקנות ביצים ממשווקים לא מורשים (בשוק למשל או ההוא שצועק "בייצים בייצים") כי מלבד לנפלים

יכולים להיות שם עוד מליון ואחד דברים כמו כלמידיה, סלמונלה, שפעת עופות ועוד. אתם שומעים בחדשות "נתפסה משאית עם בייצים

מוברחות" ואתם חושבים "בזה מתעסקים היום? בבייצים?" אז זהו, שהם לא מבריחים סתם ביצים אל ביצים ללא פיקוח וטרינרי, מעופות

לא מחוסנים יכולים להיות סכנה ממשית לבריאות שלכם, על כמה וכמה אם אתם אוהבים ביצה רכה (כזאת שהלבן קשה והצהב נוזלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פתחתי פעם ביצה לא מפותחת של תרנגולת שמתה מהזנחה. הגוזל היה דיי מפותח, כבר עם טיפה נוצות אפילו. ממה כולם מתרגשים?

בכל אופן, אני לא מציעה לכם לקנות ביצים ממשווקים לא מורשים (בשוק למשל או ההוא שצועק "בייצים בייצים") כי מלבד לנפלים

יכולים להיות שם עוד מליון ואחד דברים כמו כלמידיה, סלמונלה, שפעת עופות ועוד. אתם שומעים בחדשות "נתפסה משאית עם בייצים

מוברחות" ואתם חושבים "בזה מתעסקים היום? בבייצים?" אז זהו, שהם לא מבריחים סתם ביצים אל ביצים ללא פיקוח וטרינרי, מעופות

לא מחוסנים יכולים להיות סכנה ממשית לבריאות שלכם, על כמה וכמה אם אתם אוהבים ביצה רכה (כזאת שהלבן קשה והצהב נוזלי).

חביתה יותר סוסה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf :s05:

ביצים שמוכרים ברשתות נורמליות לא אמורות להיות מופרות בכלל... בלול יש רק תרנגולות נקבות :|

של איזה חברה הביצים האלה?

לא זוכר...אבל לא תנובה...קניתי אותן מהמכולת השכונתית...ואני מכיר את החברה הזאת...לא משם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במושב עם המון לולים (גם לי יש אחד)

ובמקרה גר במושב איתי משווק הבייצים הגדול ביותר במזרח התיכון (יש אנשים עם יותר מידי כסף!!!  :pissed:)

הביצים של תנובה זה ממנו וכו'...

בכל מקרה... אין בלולים של התרנגולות תרנגולים! אבל! תרנגולות לא מגיעות להטלת ביצים ישר...

הן קודם כל אפרוח שאי אפשר (אפשר אבל קשה) לקבוע את המין שלו... ככה שבהתחלה התרנגולות והתרנגולים ביחד...

לאחר שהן גודלות מעבירם אותן ללולים... אבל... לפעמים יש סיכוי שהתרנגולות כבר מופרת...

במצב כזה היא לא תטיל ביצים תקופה יחסית ארוכה (תרנגולת אמורה להטיל ביצה כל יום בערך)...

הבעיה זה שבלול גדול קשה לעקוב אחרי זה ואז אפשר להיתקל בפגר של אפרוח בפנים... (תחשבו על מה היה קורה אם הייתם אוכלים את זה בתור ביצה קשה  :cool2:)

מתי שיש קצת דם זה משהו בתרנגולות... אי אפשר להימנע מזה... ולא קשור בשיט להפרייה...

עילה לתביעה... תשכחו מזה... אין!

חוץ מזה שאני רוצה לראות מישהו מוכיח שהביצה באמת הגיע מאיפה שהוא טוען (אפשר בקלות להגיד שהתוכן לא קשור לקליפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי היה לי את זה פעם!!!! זה אדום מגעיל, פעם אחת רציתי לעשות לי ביצת עין אז אני פותח ביצה, הכל בסדר. פותח תשניה, איכסססססססססססס היא אדומה ומסריחה כל כך!!!!!!!!!!! עד עכשיו אני זוכר תריח הנוראי הזה.

אני פעם שפכתי צ'ילי חריף שעבר התאריך שלו בהרבה זמן על כול הריצפה של המטבח והסלון ו..........יוווווווו זה היה כ"כ מסריח עד היום יש לי כאבי בטן מזה לפעמים ואני וחבר שלי שניקינו את המקרר (וזה למה הצ'ילי נפל ונשפך) לא מסוגלים להתקרב לצ'לי מאז....

(חצי קשור לנושא חחחחחחחחח)

לילה טוב לכולם

לאבב יאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המין אפשר לקבוע אחרי כמה שבועות כאשר רואים הבדלים משמעותיים בקרבולות וזה עדיין לא בזמן בגרות מינית ובזמן הזה ניתן להפריד.

לא פעם קרה שהקרבולת של התרגנגול לא התפתחה כמו שצריך... או רק מאוחר יותר... הדרך הוודאית היחידה זה איכשהו להסתכל או לגעת שם...

ווטרינרים יודעים בידיוק איך... אבל משום מה לא נראה לי שיקחו ווטרינר שיעבור על כל התרנגולות בשביל הסיכוי שאחד למאה אלף יוצאת ביצה מופרת...

בקשר לזה עם הדי אן אי... טעיתי קצת במשפט הכוונה הייתה לך תוכיח שהביצה הייתה שייכת לתרנגולת של אותו אדם...

זה לעבור על אלפי תרגנולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חברות גדולות (אולי לא גדולות אבל מבוססות) שמות חותמת...

ושם אי אפשר לעשות להם כלום כל עוד הם עובדים לפי משרד התקנים...

ובנושא הזה זה אומר שצריך פשוט לבדוק אחת לכמה זמן (לא זוכר כמה) ביצה של כל תרנגולת לעשות הפרדה בין לול של מטילות ללול להפרייה...

בכל מקרה עד שמישהו לא יעשה מזה ביצה קשה ויתן לזה ביס אני לא חושב שיקחו את זה יותר מידי ברצינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה קרה לי פעם בכיתה ו בטיול של הצופים... הכנו חביתות לכל השבט איזה 20 קופסאות.... על הביצה האחרונה יוצא משם משהו שחור כזה מגעיל... היינו צריכים לשפוך הכל ואז ללכת להביא ביצים חדשות אבל הצופים האלה קמצנים בקושי נתנו לנו ביצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה עד שמישהו לא יעשה מזה ביצה קשה ויתן לזה ביס אני לא חושב שיקחו את זה יותר מידי ברצינות...

:lol:

לא יודע אם זה השילוב של העוף שאני אוכל עכשיו והקריאה של הת'רד הזה באותו זמן,

אבל הת'רד הזה פשוט מככב אצלי בפסגת סולם הגועל ריכטר

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...